Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Moja pierwsza kolekcjonerka ba! pierwsza zamówiona gra przez Gram.pl ;]
zamówiłem o 19:15 więc mam nadzieję że i numerek jeszcze mi sie trafi!
Dziękuje CDP Red za Taką cenę EK! Już się z kolegą zakładałem że wyskoczy 359,99 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:26, kirn napisał:

Czy tylko ja mam komunikat o wysłaniu potwierdzenia w ciągu tygodnia przy następnym możliwym
terminie realizacji? Bo jak tak to nie muszę się bać o kolekcjonerkę nr. ok. 350 :D


Nie musisz się bać, każdy ma taki status,bo gry nie ma w sprzedaży ty tylko rezerwujesz dla siebie egzemplarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:25, Maciuch_89 napisał:

tak wam zależy na numerku czy na grze


Jak będziesz kolekcjonerem zrozumiesz. Gdyby nam nie zależało to bysmy w dzień premiery kupili zwykłą w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet ujdzie droższa od pierwowzoru, ale idzie "przeżyc" Nie rozumiem natomiast patentu z tą głowa -___- Tyle było pisane, ze to zły pomysł by ją zmieniać a teraz jest dodawana do EK - zupełny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:28, Jimp napisał:

Właściwie jest jakaś możliwość sprawdzenia numeru zamówienia ?


W szczegółach zamówienia masz numer tego zamówienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho, jakoś zdziałam te 230zł w pół roku. Nie jest to niewykonalne. Kolekcjonerka Wieśniaka Dfujki po romansowaniu z powieściami Sapkowskiego to tytuł dla mnie obowiązkowy. Trzeba jeszcze nadrobić braki i przejść jedynkę ;P
Hm, Akne, mogłabyś podać do której godzinki były numerowane egzemplarze Kolekcjonerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:31, karolekx23x napisał:

EK zamówione tylko nie widze w szczegółach zamówienia który numer jest a w 100 na pewno
byłem.
Moze Wy wiecie gdzie ten numer ?


Nie wiemy, powinien być w szczegółach zamówienia, ale nie ma, dajmy czas bo dzisiaj widać jak strona działa przez ten preorder. Poczekajmy jakiś czas może się coś zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:30, Isildur napisał:

> Właściwie jest jakaś możliwość sprawdzenia numeru zamówienia ?

W szczegółach zamówienia masz numer tego zamówienia ;)


Tak , numer zamówienia widzę , tylko które w tym ciągu liczb to liczba zamówionych kopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:32, Tomek1120 napisał:

W razie czego będę mógł np za parę tygodni anulować preorder?


Tak możesz anulować w każdym momencie, zamówienie przedpremierowe i nie potwierdzone nie zobowiązuje Ciebie do jego kupna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:34, Citkowsky napisał:

Hmm, u mnie nic nie widać a niby zamówiłem jako ok. 340 osoba.


U mnie dokładnie podobnie ja zamówiłem jako ok. 400 osoba i mam tylko numer zamówienia..

Dnia 18.11.2010 o 19:34, Citkowsky napisał:

Jest podany tylko numer zamówienia ale tu są litery i cyfry.


Mówię poczekajmy jakiś czas aż preorder się skończy, wtedy i strona zacznie normalnie działać, możliwe że po wyczerpaniu EK coś się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:32, Tomek1120 napisał:

W razie czego będę mógł np za parę tygodni anulować preorder?


Tak, będziesz mógł. Nawet do maja będziesz mógł.

A te numery z pierwszego 1000 to pewnie pokażą się później. Wydaje mi się, że najwcześniej jutro, a najpóźniej tuż przed premierą :) Np po potwierdzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Wręcz już byłem na ekranie realizowania zamówienia edycji kolekcjonerskiej, ale w ostateczności się wstrzymałem - nie lubię planować zakupów z tak dużym wyprzedzeniem, szczególnie na takie kwoty. A tak naprawdę w kolekcjonerce najbardziej interesuje mnie Artbook i ładne pudełko ;). Bez reszty dupereli jakoś przeżyję. Niemniej jednak jedną albo drugą edycję z pewnością kupię w dniu premiery, gdyż cena jest bardzo kusząca, a CD Projekt raz jeszcze pokusił się o ciekawe dodatki nawet dla wersji podstawowej (płyta making of, soundtrack, poradniki itp). Takie coś się chwali, szczególnie w przypadku tak dobrej produkcji. Nic to, czekamy do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować