Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 19:58, akne napisał:

Ale nie padło na amen na parę godzin, tak jak przy jedynce, doceń pls :)


Aniu możesz powiedzieć kiedy będą widoczne numery EK w zamówieniach? Zamówiłem zanim licznik osiągnął 1000 więc chyba powinienem mieć ów numer w zamówieniu. jak to jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:23, natanadler napisał:

zamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładce

spoko, spoko, jeszcze nikt nie ma.
jutro zobaczycie swoje numerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że zamówię podstawkę a może później pojawi się wersja rozszerzona podobnie jak to było w przypadku Wiedźmin 1 i będzie maksymalnie upakowana razem z kurtką i kolejnymi przygodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:57, Feallan napisał:

BTW. Ta edycja premium jest taka premium tylko z nazwy, czy naprawdę zawiera coś więcej
względem tej, co będzie na półkach sklepowych?


CDProjekt nazywa edycje premium tą zwyczajną wersję za 119 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:02, akne napisał:

jutro zobaczycie swoje numerki.


A to dzięki za info, myślałem, ze to jakiś babol się zakradł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:57, Feallan napisał:

No i zamówiłem. Pierwszy preorder w życiu. :)

BTW. Ta edycja premium jest taka premium tylko z nazwy, czy naprawdę zawiera coś więcej
względem tej, co będzie na półkach sklepowych?


Edycja premium jest tak jakby "podstawową edycją" pudła
http://www.gram.pl/upl/news/120101118131514.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:25, HumanGhost napisał:

A ten oren to z czego jest wykonany? A głowa Geralta z czego?

Głowę Geralta widziałam na żywo.
Jest ciężka, szaro-cielista, przecierana. To jest taka imitacja marmuru - i pod względem wyglądu i ciężaru.

Orena nie widziałam, ale stawiam na jakiś stop miedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jakieś 16-17 min przed faktycznym końcem czasu, niestety nie spostrzegłem ile było już wtedy zamówień ale poniżej 200 na pewno się załapałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:02, akne napisał:

> zamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładce

spoko, spoko, jeszcze nikt nie ma.
jutro zobaczycie swoje numerki.

Czy jest jakaś szansa że jeśli będę np 1050. A ponad 50 osób anuluje zamówienia to dostanę numerek 1-1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:58, akne napisał:

Ale nie padło na amen na parę godzin, tak jak przy jedynce, doceń pls :)


W tym przypadku trzeba uczciwie przyznać, że jest ogromna poprawa. Poprzedni preorder EK Wiedźmina wspominam jako wyjątkowo negatywne przeżycie. Kilka godzin siedzenia przy kompie i klikania "refresh" każdego może doprowadzić do skraju wytrzymałości nerwowej.

A dzisiaj? To był moment. Tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, zamówienie złożyłem dokładnie 16min po pojawieniu się pre ordera i w zamówieniach nie mam nr EK.
Czyżby wszystkie 1000 egzemplarzy się sprzedało w niespełna 16min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:05, Llordus napisał:

> Ale nie padło na amen na parę godzin, tak jak przy jedynce, doceń pls :)

Poprzedni preorder EK Wiedźmina wspominam jako wyjątkowo negatywne przeżycie. Kilka godzin siedzenia przy
kompie i klikania "refresh" każdego może doprowadzić do skraju wytrzymałości nerwowej.


Czy ja wieeem... Miałem numerek 0016:) i całkiem miło wspominam wyklinanie na system, kiedy trafiło mi się zamówienie na 4 wieśki : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:58, akne napisał:

Ale nie padło na amen na parę godzin, tak jak przy jedynce, doceń pls :)


Ja np. nie zauważyłem żadnego problemu. Co prawda raz strona forum ładowała się dłużej, ale się załadowała. A zamówienie na EK złożyłem bez najmniejszego problemu :)
Więc jak dla mnie i tak zasługujecie na medal za udźwignięcie takiego natłoku ludzików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem zegar troszkę się pośpieszył - ktoś mu śrubkę podkręcił, nie zmienia to faktu, że udało mi się zamówić i mogę spokojnie czekać do maja, kwota niezbyt wygórowana dla osób które pracują i zarabiają jakąś tam kasę, a że ni dzieci ni żony można spokojnym być o to, że finanse będą napewno.
Teraz tylko jeszcze poskładać do końca komputer który mam nadzieję uciągnie Wieśka na max detalach.

"Przepraszam, że tak poza tematem, ale mam pytanie skąd wzięłaś sobie swojego nicka na gramie?
wiem co on oznacza w pewnym języku i muszę przyznać, że nie jest to coś miłego ;) większość młodych ludzi próbuje z tym walczyć :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:09, Jarden napisał:

Hmm ciekawe, zamówienie złożyłem dokładnie 16min po pojawieniu się pre ordera i w zamówieniach
nie mam nr EK.
Czyżby wszystkie 1000 egzemplarzy się sprzedało w niespełna 16min?


Numer egzemplarza jeśli zmieściłeś się w 1-1000 zamówieniu, pojawi się w dniu jutrzejszym w szczegółach Twojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować