Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 07:46, Pryka napisał:

Panowie a jak wygląda wysyłka edycji Kolekcjonerskiej, jeśli chce ją odebrać w "punkcie
odbioru?" W tym wypadku też, będę mógł się tam zgłosić kilka dni przed premierą, czy
tylko kurier mi to zapewnia?


Dołączam się do pytania kolegi. Też wybrałem odbiór w punkcie w swoim mieście. Mam nadzieje, że będę miał grę w tym samym dniu co wszyscy, którzy mają wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 08:04, siatix napisał:

Dołączam się do pytania kolegi. Też wybrałem odbiór w punkcie w swoim mieście. Mam nadzieje,
że będę miał grę w tym samym dniu co wszyscy, którzy mają wysyłkę?


Z tego co zrozumialem to wysylka EK bedzie na kilka dni przed premiera gry wzgledem Edycji Premium. A czy odbior jest w punkcie odbiotu osobistego czy przesylka kurierem nie ma znaczenia, nabywcy EK dostana ja wczesniej niz inni.

Co do numerkow to pierwszych 1000 nabywcow bedzie miec numerek kolejny wg. kolejnosci zamowienia. Natomiast pozostali klienci tez beda mieli numerowana EK, tylko ze dostana losowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 23:10, Wojman napisał:

0487 :)


Heh :) No to jesteś lepszy ode mnie :) Ja mam 0516 :)
Natomiast Wieśka 2 mam 177 :) Nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 09:10, Phobos_s napisał:

Heh :) No to jesteś lepszy ode mnie :) Ja mam 0516 :)
Natomiast Wieśka 2 mam 177 :) Nice :)


No to jestes lepszy ode mnie w "dwojce", bo na pierwszy 1000 sie nie zalapalem, wiec bede mial losowy numerek. :) Przynajmniej przy otwieraniu bede mial dodatkowa niespodzianke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Bratem załapałem się na nr EK 723 i 724. Jestem zadowolony bo mi szczęście może przyniesie, Po pierwsze siódemka z przodu a potem mam 23 czyli mój aktualny wiek hehehe. Jak wszyscy jestem mile ceną zaskoczony, już się szykowałem na ceny pow. 300 zł. Nie wiem jak wam, ale na pierwszy rzut oka z wczorajszej konferencji bardzo mi przypadł do gustu Temerski Oren, błyszczał aż się ciepło na sercu robiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 09:26, Woogie_Fasol napisał:

Ja z Bratem załapałem się na nr EK 723 i 724. Jestem zadowolony bo mi szczęście może
przyniesie, Po pierwsze siódemka z przodu a potem mam 23 czyli mój aktualny wiek hehehe.
Jak wszyscy jestem mile ceną zaskoczony, już się szykowałem na ceny pow. 300 zł. Nie
wiem jak wam, ale na pierwszy rzut oka z wczorajszej konferencji bardzo mi przypadł do
gustu Temerski Oren, błyszczał aż się ciepło na sercu robiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ten zapęd do nazywania normalnych, standardowych edycji gier jakąś nazwą PREMIUM czy czymkolwiek innym. Aż trzeba było w newsie zaznaczyć w nawiasie, że to edycja standardowa. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zamówiona- pozostaje liczyć na to, że zdążę rozbudować kompa do Maja, bo na obecnej konfiguracji nie ma szans nawet odpalić tej gierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. Dopiero albo i aż 605 numerek EK Wieśka 2. Pierwszą część mam w premierowej rozszerzonej wersji więc i tak ładnie będą obok siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 09:31, ylaib91 napisał:

Dziwi mnie ten zapęd do nazywania normalnych, standardowych edycji gier jakąś nazwą PREMIUM
czy czymkolwiek innym.


Zauwaz, ze wiele gier w edycji standardowej to tylko pudelko, plytka DVD i parodia instrukcji. A w Wiedzminie 2 w edycji podstawowej jest sporo dodatkow w standardowej dla nowych gier cenie, dlatego pewnie nazywa sie edycja premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej: 458 Ehhh ;/


Myślałem że brat trochę bardziej się postara ale pewnie był zajęty graniem jak zwykle :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 10:13, LoLo84 napisał:

Myślałem że brat trochę bardziej się postara ale pewnie był zajęty graniem jak zwykle :(.


Ciesz się, że w ogóle załapałeś się na jakiś numerek z przedziału 1-1000 ;)
Ja myślałem, że będę miał w przedziale 300-450 a mam 563 więc nie jest źle, chociaż 103 brakowało by były 666 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować