Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 17:14, akne napisał:

Sekretny Kupiec tylko dla Edycji Premium kupionej w sklepie gram.pl (wyłączność na Kupca
w Polsce)

Co oznacza, że kupując Edycję Kolekcjonerską tego DLC nie otrzymam, rajt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:16, SSj2 napisał:

> Sekretny Kupiec tylko dla Edycji Premium kupionej w sklepie gram.pl (wyłączność
na Kupca
> w Polsce)
Co oznacza, że kupując Edycję Kolekcjonerską tego DLC nie otrzymam, rajt?


Tego jeszcze nie wiem na 100%, posiadaczom EK chcielibyśmy zaoferować dodatkowo Kupca, ale Redzi twierdzą, że kurtka jest bardziej waflowata i nie ma porównania z Kupcem, a w ogóle to [tajne informacje, wkrótce] .
To tyle na razie, pamiętajcie, że do premiery ho ho, jeszcze Was zaskoczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:21, Lara_Dorren napisał:

Tzn? Nie rozumiem a chciałbym wiedzieć co to za rarytas :D. Możesz troszeczkę jaśniej?


W EK dostajesz DLC - kurtkę, która zwiększa umiejętności walki, w EP dostajesz DLC - Sekretnego Kupca. Tylko, że EP będzie również w EK, więc nie wiem o co chodziło dokładnie Ostrowiakowi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:14, akne napisał:

Sekretny Kupiec tylko dla Edycji Premium kupionej w sklepie gram.pl (wyłączność na Kupca
w Polsce), Kurtka Rosza - tylko dla EK na całym świecie.


To ktoś wprowadził mnie w błąd lub gdzieś źle przeczytałem, no ale cóż do premiery jeszcze sporo czasu więc zobaczymy jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 18:15, b3rserkerpl napisał:

Tak z ciekawości, czy licznik odnosi się do liczby zamówionych egzemplarzy czy złożonych
zamówień ?

zamówionych egzemplarzy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:19, akne napisał:

Tego jeszcze nie wiem na 100%, posiadaczom EK chcielibyśmy zaoferować dodatkowo Kupca,
ale Redzi twierdzą, że kurtka jest bardziej waflowata i nie ma porównania z Kupcem, a
w ogóle to [tajne informacje, wkrótce] .
To tyle na razie, pamiętajcie, że do premiery ho ho, jeszcze Was zaskoczymy :)


Uuu... To mnie zmartwiłaś Aniu. Myślałem, że właśnie EK będzie miało 2 DLC.
Tym bardziej, że coś takiego można wywnioskować z opisu na karcie produktu:
"Zawartość do pobrania (DLC) - dodatkowa zawartość do pobrania z sieci (zależna od sprzedawcy)" (czyli kupiec)
a dalej
"Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche''a - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej."
Wynikało by z tego, ze DLC są dwa :)
Ale i tak wiem, że zadbasz o to, żeby Twoja trzódka (czyli my klienci ;P ) była zadowolona i postarasz się nas zaskoczyć jakąś fajną niespodzianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:19, akne napisał:

To tyle na razie, pamiętajcie, że do premiery ho ho, jeszcze Was zaskoczymy :)


Znaczy się jakieś dodatkowe DLC dla posiadaczy obu kolekcjonerek? To byłoby ciekawe ; >.
Odnośnie kurteczki zaś to parcia jakiegoś przecież nie ma, po prostu miło by było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:09, Feallan napisał:

I jak tu ludzi zrozumieć? Najpierw każą DLC iść do piekła, a potem marudzą, że jakiegoś
głupiego NPC nie będą mieli...

Zaraz zaraz. Nie przypominam sobie, żebym kazał kiedyś DLC iść do piekła, szczególnie, kiedy są za darmo :P. Na dodatek, nie marudzę :P.
Zaś co się tyczy Lara_Dorren i Ostrowiaka, bądźcie, bardzo proszę, trochę bardziej spokojni. Pytałem akne, ponieważ zdarzały się różne rzeczy i to właśnie od niej oczekiwałem odpowiedzi. Pozwólcie poczekać na wypowiedź ''Zielonej'' ;).
akne, jest jeszcze jedno pytanie. Rozumiem, że farbki do malowania głowy mam załatwić sobie sam? Nie otwieracie przypadkiem działu plastycznego? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:43, SSj2 napisał:

akne, jest jeszcze jedno pytanie. Rozumiem, że farbki do malowania głowy mam załatwić
sobie sam? Nie otwieracie przypadkiem działu plastycznego? : P


Nie zapomnij się pochwalić, jak już pomalujesz w maju/czerwcu (?). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 02:26, myszkiness napisał:

Czy jest jakaś różnica pomiędzy polską a angielską edycją kolekcjonerską? Poza ceną :)


Nie, każda EK zawiera takie same elementy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:45, Lex napisał:

Trochę za dużo jak na EK-a. :/ Niby wszyscy chętni załapią się (a przynajmniej większość)
na swoją kopię, ale przez to kolektorka nie będzie czymś unikatowym w kolekcjach.


Nie martw się. 10 maja magazyny Gram.pl spłoną (a przynajmniej jakieś 60% ich powierzchni). Oczywiście Twoja obecność w pobliżu miejsca pożaru będzie najzupełniej przypadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:08, vip_konius napisał:

chcial bym (napewno nie tylko ja) aby mapa swiata zostala wyslana w tubie :) bo taka
poskladana w kostke zbija... :/
kto jest za ?


Ja, ja! Pamflet powinien być zapakowany w zakorkowaną butelkę! Monety w sakiewce! A na artbook podręczna półka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować