Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak sprawdzić numer Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2?

119 postów w tym temacie

Zamawiałem przy zaraz przy tym jak na prezentacji poinformowali o starcie pre-order''a. Wówczas był było już przeszło 300 zamówień (czyli ktoś się z tym startem pośpieszył o kilka minut). Załapałem się niemal w połowie - na 467 numerek :).

Swoją drogą ciekawa rzecz się działa z licznikiem sprzedanych egzemplarzy tuż po północy ;) ...

http://www.youtube.com/watch?v=ouyj2e7IrwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pośpieszył i to bardzo, bo pre-ordery w rzeczywistości ruszyły ok 18:40 (pewnie te nowe serwery gram.pl są tak wypasione, że zaginają czasoprzestrzeń :P). Ja oglądałem konferencje na żywo via facebook i przypadkiem zauważyłem, że pre-order ruszył 20min przed czasem, dzięki czemu mam numerki 26 i 27 :) (Ale nie udało mi się przebić numerku 0015 z W1)

Swoją drogą "ceremonia startu" pre-orderów (bagatela punktualnie 19:00) na Konferecji była dość żałosna przez zachwycanie się, że już w pierwszych sekundach dostali ~350 zamówień, gdzie tak naprawdę w wyniku błędu systemu/człowieka zamówienia leciały od 20min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

210, ale nie odświeżałem co chwilę tamtej strony i dopiero po chwili zauważyłem, że pre-ordery zaliczyły falstart. Ale i tak mniejszy od W1 (jakby to miało jakieś znaczenie...), tam było 357.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo preorder nie zaczął się punktualnie o 19, nie zaczął się również w momencie jak szumnie go na konferencji uruchomili "magicznym przyciskiem" ;)))) hahaha
Niestety zaczęło się około 18:40- mój numer 192. Miałbym bliżej setki, ale wszystko szło tak szybko, że próbowałem coś czytać odnośnie płatności, jakiś warunków itd. ale i tak nic nie skumałem :). Po prostu byłem dziwnie zdenerwowany ;). Swoją drogą czy ten numerek ma aż takie znaczenie?- dla mnie nie :D. Jedynkę kolekcjonerską mam bez numeru i nie płaczę :D. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem. Byłem ciekawy po północy ile już poszło preorderów. Patrzę na licznik i trochę spanikowałem- połączyłem sobie wcześniejszy start preordera (około 18:40) wraz z ostatnimi problemami z TWII oraz w ogóle problemami przy zamawianiu gier przed premierą. Ogółem wkręciłem sobie, że może z różnych powodów, tudzież "problemów technicznych" i innych pierdół, wszystkie zamówienia anulowano. Zobaczyłem skaczący licznik i od razu uderzyłem do moich zamówień, na szczęście zamówienie było i nadal jest :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx panowie za odpowiedź co do numeracji.

Btw zastanawiam się gdzie ja to popiersie wstawię =P
Już tych gratów kolekcjonerskich trochę się zebrało na półce [nie licząc zbioru różności dorzucanych do gier mam jeszcze niewielką kolekcje Marvel Legends no i zbiór książek]... chyba trzeba będzie nowy segment do regału dokupić =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

838 :) byłoby lepiej, ale przy pierwszej próbie zamówienia kiedy już klikałem na "złóż zamówienie", cała strona padła i dopiero po paru minutach udało mi się wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Twój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej będzie z zakresu 1001-9999
Czyli jednak nie 1000. Staralem sie trafic tak rowno w ten numer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować