Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak sprawdzić numer Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2?

119 postów w tym temacie

Ja mam chyba pecha.Sprawdziłem właśnie swój pre- oder i wygłąda na to,że się jednak nie załapałem do pierwszego tysiąca.No cóż bedę musiał się zadowolić numerem losowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 13:52, Ferkowsky napisał:

Pre-Order ktory mial wystartowac o 19 wystartowal jakos o 18:40 :)


Dlatego na konferencji się tak chwalili, że tyle zamówień, bo preorder już hulał od 20 minut ;]
A teraz licytacja kto niższy numer, najniżej chyba 20 do tej pory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 12:51, Pietro87 napisał:

Głupie pytanie - ale czy te "numerowane" EK różnią się czymkolwiek od nie numerowanej"
EK ?


Ta "nienumerowana" EK tez bedzie numerowana. To znaczy, ze dostaniesz EK z losowym numerem z przedzialu od 1001 do 9999, tyle ze dowiesz sie jaki to dopiero przy otwarciu paczki albo odbiorze osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh 170 więc jak przy Wiedźmin 1 miałem 1177 to jest spora różnica ;) tak czy siak teraz tylko czekać aż gram.pl zacznie to cudo w maju rozsyłać :P.

Ale cały czas twierdze że za popiersie wiedźmina mogli dać coś innego jakoś do tego nie jestem przekonany ale zobaczymy jak to przyjdzie i będzie można namacalnie to ocenić ;P.


Btw. ktoś zna wymiary tego właśnie popiersia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 13:48, marcinsud napisał:

to jest ich 1000 czy 9999? Bo trochę różnica jest. Podejrzewam, ze tylko pierwszy tysiąc
jest numerowany.


9999 i kazdy jest numerowany. Poczytaj karte produktu w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:11, TTBoS napisał:

Btw. ktoś zna wymiary tego właśnie popiersia ?


Geralci Czerep jak widziałem na konferencji był ok 2x większy od męskiej pięści, jednakże ktoś wcześniej pisał, że słyszał, że ok 18cm wysokości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ładny numer bo 55 :D Co prawda wolałbym 1, 999 albo 1000, ale 55 też może być :D

Btw. "Uwaga! Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna w Polsce tylko sklepie w gram.pl !"
tiaaaa, jaaaassssneeee..."o nagle zrobiło się dodatkowe X tysięcy sztuk dla Empiku, z wysuszonymi artbookami, a zamawiający na gram.pl będą mieli EK w dwóch turach, bo artbooki nie wyschły" >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem zanim w prezentacji ogłoszono start, a licznik aktualnie pokazywał koło 270, ostatecznie mój szczęśliwy numerek to 419.

PS Gratulacje dla nabywcy numer 666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2010 o 14:17, Morfieusz napisał:

Geralci Czerep jak widziałem na konferencji był ok 2x większy od męskiej pięści, jednakże
ktoś wcześniej pisał, że słyszał, że ok 18cm wysokości ;-)


No no to nawet duży ;] Ktoś wie czy ta głowa będzie z marmuru czy z materiału marmuro-podobnemu czy coś podobnego do,że się tak wyrażę,plastiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

395 i 721, czyli pierwszy tysiak- cieszę się. :) Szkoda, że nie mogłem być od startu zamówień- może udałoby mi się zdobyć numerek dwucyfrowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:22, bobobo napisał:

No no to nawet duży ;] Ktoś wie czy ta głowa będzie z marmuru czy z materiału marmuro-podobnemu
czy coś podobnego do,że się tak wyrażę,plastiku?


Jest to imitacja marmuru- masz w opisie EK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze pre-order się nie skończył, gra wychodzi za pół roku, a jakieś typy już ją sprzedają na allegro. Sprzedają albo jako pre-order albo całe konto na gram.pl
Hehe, nieźle nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:28, ruden napisał:

Heh, jeszcze pre-order się nie skończył, gra wychodzi za pół roku, a jakieś typy już
ją sprzedają na allegro.


I to za ile! 350 zł!
[m - 007]

Inni oszuści sprzedają zwykłą premierówkę jako kolekcjonerkę:
[m - 007]

Normalka - zawsze ktoś będzie chciał zrobić interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:49, Vojtas napisał:

I to za ile! 350 zł!


Już zszedł z ceny :)
[m - 007]
I zmienił opis bo widać nie załapał się jednak na egzemplarz w 1K :)

Ale tu jest lepszy koleś :)
[m - 007]
Sprzedaje całe konto gramowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:28, ruden napisał:

Heh, jeszcze pre-order się nie skończył, gra wychodzi za pół roku, a jakieś typy już
ją sprzedają na allegro. Sprzedają albo jako pre-order albo całe konto na gram.pl
Hehe, nieźle nieźle :D


Śmieszny gościu za 330zł sprzedaje, życzę mu powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie zamieszczac takich linkow. Wiem, ze chcecie takich nie uczciwych uzytkownikow napietnowac, ale w rzeczywistosci robicie im niepotrzebna reklame. Najlepiej jest zglosic naruszenie zasad na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować