Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak sprawdzić numer Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2?

119 postów w tym temacie

Najpierw się strasznie wkurzyłem tym falstartem, bo jak głupi na stronie z licznikiem czekałem i mi dwucyfrowy numerek znowu przepadł, ale okrągłe 700 też jest ładne.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisy DLC:
* Swordsman suit - strój zwiększający umiejętności walki mieczem.
* Magican suit - strój ulepszający efektywność znaków wiedźmińskich.
* Alchemy suit - strój pozwalający tworzyć lepsze mikstury.
* Finischer pack - zestaw dodatkowych finisherów gry.
* Secret merchant - dodatkowy kupiec oferujący przedmioty dostępne jako nagrody w zadaniach pobocznych.
* Kurtka oddziałów Vernona Roche - bonus dostępny tylko w edycji kolekcjonerskiej. Jeden z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Wielokrotnie zwiększa umiejętności walki mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nr 310 Zamawiałem z 5-10 min przed rzekomą godziną "zero". Jak się wlogowałem na licznik to było już 267 zamówień. Chwilę trwało ale w porównaniu do cyrków przy zamawianiu kolekcjonerki jedynki to mały Pan Pikuś. Oby gra była fajna i nie stanowiła powtórki z kolekcjonerki Two Worlds II. Swoją drogą chętnie się dowiem dlaczego nie było tejże. Zresztą u mnie jak na dziś i tak wygrywa Cenega z kolekcjonerką Fallouta. Kasują mi zamówienie bo im rzekomo zabrakło egzemplarzy, a jednocześnie w najlepsze licytują na Allegro. Normalnie Order Orła Białego za profesjonalizm w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale z tym brakiem W7 to jakiś błąd. Numerek 38. Wow, udało się. Na jedynkę się czaiłem z 10h żeby zamówić, a tutaj wszedłem 15min przed planowanym pre-orderem i sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja EK pierwszego Wieśka miałem o numerze 682, teraz 467. Mimo pewnego chrupania (oraz wcześniejszego startu pre-order''a) było o niebo lepiej niż przed trzema laty (wówczas z 4-5 godzin usiłowałem się dobić do serwera gram.pl aby złożyć zamówienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:01, Wojman napisał:

Prosze nie zamieszczac takich linkow. Wiem, ze chcecie takich nie uczciwych uzytkownikow
napietnowac, ale w rzeczywistosci robicie im niepotrzebna reklame. Najlepiej jest zglosic
naruszenie zasad na Allegro.


z tego co mi wiadomo to można zgłaszać też do gramu i konto takie blokują... przynajmniej kiedyś coś takiego zgłosiłem i zablokowali.


A do tematu to widać że następne kilka miesięcy spędzimy w klimatach około wiedźminowych, normalnie trzeba sobie sagę odkurzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

A wystarczyło ugryźć się w palec i zostawić w klawiaturę w spokoju i poczekać te 6 miechów do premiery i wystawić na sell po otrzymaniu paczki z grą.

Ciekawe czy będzie się dało zarobić na numerowanym wiedźku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować