Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak sprawdzić numer Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2?

119 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 15:01, Wojman napisał:

Prosze nie zamieszczac takich linkow. Wiem, ze chcecie takich nie uczciwych uzytkownikow
napietnowac, ale w rzeczywistosci robicie im niepotrzebna reklame. Najlepiej jest zglosic
naruszenie zasad na Allegro.


Tego co sprzedaje konto gram.pl zgłosiłem już do Allegro zobaczymy czy usuną aukcję...
Poza tym wczoraj prosiłem by nie podawać takich linków, ale widać to silniejsze od naszych próśb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:05, Misiek-666 napisał:

77 nie jest tak źle jak myślałem xD


Patrząc na numer nawet bardzo dobrze ;}

metronom - ja po prawdzie nie rozumiem zachwytu ani jednym, ani drugim. Tutaj chyba chodzi o limitowaną ilość kolekcjonerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:03, Isildur napisał:

Tego co sprzedaje konto gram.pl zgłosiłem już do Allegro zobaczymy czy usuną aukcję...


Ja tez. :) I tego co EP Wiedzmina pierwszego sprzedaje jako Edycje Kolekcjonerska. Tylko, zeby szczegolowo do nich napisac trzeba miec konto. Chyba odnajde w koncu te dane i wysle szczegolowy raport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych aukcji z Wieśkami... w jednej był podany nr. EK, można chyba na tej podstawie "namierzyć" takie zamówienie i je anulować, spora nauczka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:11, Wojman napisał:

Ja tez. :) I tego co EP Wiedzmina pierwszego sprzedaje jako Edycje Kolekcjonerska. Tylko,
zeby szczegolowo do nich napisac trzeba miec konto. Chyba odnajde w koncu te dane i wysle
szczegolowy raport.

Ja akurat posiadam konto, tylko co by im napisać by to miało ręce i nogi? :)
Zaraz coś napiszę ;)

A Ty poszukaj swoich danych i też działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:03, Isildur napisał:

Tego co sprzedaje konto gram.pl zgłosiłem już do Allegro zobaczymy czy usuną aukcję...
Poza tym wczoraj prosiłem by nie podawać takich linków, ale widać to silniejsze od naszych
próśb :)


Sorry Chłopaki.
Tak z rozpędu po prostu. Faktycznie wczoraj prosiliście żeby nie wrzucać linków, więc kajam się :)

Też mam konto na Allegro i też chciałem im zgłosić, że ten jeden sprzedaje całe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:07, Woo-Cash napisał:

metronom - ja po prawdzie nie rozumiem zachwytu ani jednym, ani drugim. Tutaj chyba chodzi o limitowaną ilość kolekcjonerek.

Tylko, że EK jest 9999, a nie tylko 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej: 855
pytanie- czy poza kurtką Vernona Roche w EK będzie reszta przedpremierowych DLC: Swordsman Suit, Magician Suit, Alchemy Suit, Finisher Pack, Secret Merchant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 15:45, pz_leo napisał:

Twój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej: 855
pytanie- czy poza kurtką Vernona Roche w EK będzie reszta przedpremierowych DLC: Swordsman Suit, Magician Suit, Alchemy Suit, Finisher Pack, Secret Merchant?

Tylko jednio z nich, sklep gram.pl będzie dodawał Sekretnego kupca (DLC z premierowej wersji w ich sklepie).
Na pozostałe będzie pewnie trzeba poczekać do wersji GOTY albo na wesołą twórczość społeczności jeśli udostępnione zostaną narzędzia dla moderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować