Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wymagania sprzętowe

128 postów w tym temacie

Na pewno będzie na 7 jakiś błąd ;P

no to będę musiał kupić konsole ;) mam nadzieje że będzie na konsole ;PP

bo na kompie mi nie pójdzie ;((

albo kupie nowego ale zobaczę jeszcze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wymagania minimalne dosyć niskie . Ciekawe jakie są zalecane...
Dobrze, że kolekcjonerkę już zamówiłem :) Tak wgl "Twój unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej będzie z zakresu 1001-9999" (z szczegółów mojego zamówienia wzięte)... no to dużo wyjaśnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:02, kindziukxxx napisał:

poprzedni po zakupie czekał na lepszą maszynę, a teraz to nie muszę się martwić takie
wymagania to nie są straszne ;]


Wręcz bardzo niskie bym powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jednego z RED-ów z oficjalnego forum gry :


Przybliżone realne. Tzn na takiej konfiguracji już teraz da się jakoś grać (jakoś czyli nie za ma wiele klatek:-) ) - więc teraz już będzie tylko lepiej. (ale high detali w hd to nie oczekuj, u nas high jest naprawdę do******)


Odnośni się to oczywiście do wymagań podanych w tym newsie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że Łiczerek 2 będzie tak wyglądał to te minimalne wymagania są naprawdę rozsądne. Mam nadzieję, że rekomendowane będą niewiele większe i mój leciwy GF 9600 GT ją uciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:03, Isildur napisał:

> poprzedni po zakupie czekał na lepszą maszynę, a teraz to nie muszę się martwić
takie
> wymagania to nie są straszne ;]

Wręcz bardzo niskie bym powiedział ;)

no jednak wydajność karty mojej jest trochę wyższa niż 8800, tj 250, więc problemu nie powinno być a reszta to śmieszne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na minimalne wymagania, to te są bardzo duże. Szczególnie jeśli chodzi o kartę graficzną. 8800 najnowsza nie jest, ale najgorsza zdecydowanie też nie. Mam Radka 4850, czyli teoretycznie trochę lepszego, wiec się nie martwię, ale chciałbym uruchomić grę z ładną grafiką. :)

No chyba, że te wymagania nie są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na scenę z gameplayów, kiedy Geralt wychodzi z więzienia na powierzchnię, a potem mówcie, czy te wymagania są zbyt duże jak na minimalne ;P Moim zdaniem są świetne, spodziewałem się większych. Udał się silnik Redom, oj udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:17, DambialkoX napisał:

Na Win 7 nie działa czy nie napisali ? Bo jak działa na 7 - ce to odpale na full.

Jak odpali się na Viście, to i na 7 pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak płaczecie o tą 7? Po prostu ktoś zapomniał wpisać a tu już wylewane są żale. Myślcie trochę ludzie, to nowa gra AAA, to po prostu oczywiste że będzie działała na nowym Windowsie. Używanie mózgu na prawdę nie boli.

A odnośnie samych wymagań to widać że odwalają porządną robotę z optymalizacją, to dobrze wróży reszcie projektu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować