Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wymagania sprzętowe

128 postów w tym temacie

Mam nadzieję że wszystko będzie mi płynnie działało. Procek Intel Core i7 2,93FHz 8MB i garfika GTX465 1024MB 256bit PCI-E DDR5 poradzą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wczoraj zamówiłem EK, a dzisiaj tak patrzę na te wymagania... wiadomo - jeszcze jest trochę czasu na optymalizację, ale coś czuję, że mojego laptopa czeka ciężka przeprawa. Niestety do grania mam PS3, więc laptopa dobierałem nie koncentrując się na jak największej mocy, tylko na balansie cena/szybkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... teraz pozostaje pytanie jakie to są wymagania. Minimalne (raczej), czy rekomendowane (szczerze wątpię)?

Pewnie będzie tak jak z "jedynką" - zagram pół roku po premierze, po upgrade''zie kompa ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek wytrzyma więc jest dobrze. Prawdę mówiąc kiedy w jednym z wywiadów mówili o tym że nie trzeba mieć komputera z górnej półki a ze średniej spodziewałem się 2GB RAM (dla samego XPeka) 1GB grafika , i procek 2,3 dwurdzeń ^^. Wyszło wspaniale , na średnich mi pójdzie (tak sądzę ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko techniczne pytanie. Zamówiłem z wersją zapłaty przelewem. Zawsze jak tak zamawiałem to byłem od razu przekierowywany na stronę banku itp. Teraz nic, w zamówieniu mam oczekiwanie na płatność, ale rozumiem, że różnica polega na tym, że to pre-order, a więc płacić będę dopiero około kwietnia/maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to minimalne wymagania, to znaczy że moja karta se z tą grą nie poradzi eh, prawdopodobnie może mi nie pójść, ale wolałbym kupić na konsole o ile by wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:31, Pingwinho napisał:

Teraz nic, w zamówieniu mam oczekiwanie
na płatność, ale rozumiem, że różnica polega na tym, że to pre-order, a więc płacić będę
dopiero około kwietnia/maja?

Jeśli się nie mylę, to 7 dni przed premierą/wysyłką otrzymasz e-mail dot. zapłaty za zamówienie.

A co do wymagań - przez te pół roku to jeszcze kilka razy pewnie ulegną zmianie. Te podane to raczej takie "orientacyjne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety płynność rozgrywki to jedyne o co się martwię w Wiesiu, bo silnik jest autorski, więc i z optymalizacją może być tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 18:16, diablolod napisał:

Ze co? to sa minimalne niby? chyba ich pogielo 0_o to co trzeba miec na maxa? gf 4xx
? ^^


Grafika ładna to i wymagania będą duże. Na dzień dzisiejszy to ja mam tylko kartę gorszą niż wymagana minimalna, ale mam nadzieje że taki gf460 sobie z Wiedźminem poradzi w ładnej oprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować