Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wymagania sprzętowe

128 postów w tym temacie

Edycja kolekcjonerska już zamówiona :) Coś mi się wydaje, że te 9999 sztuk to trochę mało, ale Ci którzy kupią, będą mogli się pochwalić niezłym pudełeczkiem z bardzo ciekawą zawartością. Głowa z imitacji marmuru, orientuje się ktoś, ile to może ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:36, Joasia15 napisał:

Właśnie z myślą o Wiedźminie wymieniłam komputer.
wszystko z górnej półki:D Najlepsze są składaki. Dałam za wszystko ok. 6 tys

>Mam nadzieję że wszystko będzie mi płynnie działało. Procek Intel Core i7 2,93FHz 8MB i garfika GTX465 1024MB 256bit PCI-E DDR5 poradzą sobie.

To jakaś prowokacja ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś gorszego tzn. wyższe wymagania - te akurat w sam raz mi odpowiadają i jeżeli nic się nie zmieni to nowego Wiedźmina prawdopodobnie na średnim, co i tak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę przed premierą byłem pewny, że będę musiał na całkowicie nowy sprzęt sobie odłożyć, ale widzę, że wymiana proca wystarczy :) i to mnie cieszy, bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:44, Joasia15 napisał:

Mam nadzieję że wszystko będzie mi płynnie działało. Procek Intel Core i7 2,93FHz 8MB
i garfika GTX465 1024MB 256bit PCI-E DDR5 poradzą sobie.


Jak na zestaw za 6 tysięcy to kartę graficzną masz słabą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką grę są to, moim zdaniem, bardzo niskie wymagania sprzętowe. Ech, pamiętam, że mój pierwszy upgrade kompa robiony był dla potrzeb Wiedźmina pierwszego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo na GamesCom w Kolonii było odpalane na Win 7, bez wcześniejszych testów na tym systemie i ogólnie dało radę. Więc podejrzewam finalny produkt też będzie śmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię, gdy twórcy mają przed sobą perspektywę gracza i starają się, aby ich dziecię do każdego trafiło. Nie dość, że zawartość zwykłej, jak i kolekcjonerskiej edycji jest idealna, cena nie powala na kolana, to jeszcze wymagania sprzętowe... - cudo się zapowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować