Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 - jeśli chcesz grać, bądź cierpliwy i zwolnij miejsce na dysku

21 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje dotyczące wymaganej ilości wolnego miejsca na dysku i czasu instalacji Gran Turismo 5. Nie są to zbyt optymistyczne wieści dla graczy, którzy oczekują tej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Gran Turismo 5 - jeśli chcesz grać, bądź cierpliwy i zwolnij miejsce na dysku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże naprawdę straszne... całe 6.4 GB i 40 minut czekania. Nie wiem z czego tu robić tragedie? Poza tym myślę, że skoro ktoś wytrzymał tyle lat w oczekiwaniu na GT5 to dodatkowe 40 min go nie zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie można się zagłębić w książeczkę o technikach jazdy APEX dołączaną do EK. Ja tak zrobię . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę do ręki grę i bede widział że mam i nie odsuną kolejny raz premiery to mogę czekać nawet 2godziny :) Prawie na siłownie pójdę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:37, pablo-pdm napisał:

"Ambr0ktn" dla porównania instalacja gry o wielkości 7gb na xboxie trwa do 15 minut :p
widzisz różnice ??


Czasami takie instalacje trwają na ps3 mniej niż 8-10 minut, nie wiem od czego to zależy bo nie jestem ekspertem od nośników i programowania instalek, ale nie podniecaj się zbytnio ;]

W każdym razie jakie to złe wieści?? 15GB, 20GB- to by były złe wieści. 40minut?- jeśli to prawda, to będzie to najdłuższa instalacja z jaką miałem do czynienia na mojej konsoli, ale mniej więcej tyle instalowała się kiedyś Toca 3 na moim kompie- szczęśliwi czasu nie liczą ;) Zwłaszcza, że będzie to też pierwsza instalacja (chyba, poprawcie mnie jeśli się mylę), którą można wykonać w tle oglądając jednocześnie filmiki na YouTube;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za nius? Rozumiem jakby to zajmowało 20GB, bez przesady. Te newsy to chyba tylko po to żeby na dole dodać podpis, że grę można u was zamowić w hiper super duper niekonkurencyjnych cenach.. Uff ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, aż 50 minut, jak ja to przeżyję, 6,5 giga i to jeszcze nieobowiązkowa instalacja, zaraz, zaraz to po co to całe zamieszanie skoro instalacja i tak nie jest obowiązkowa -_-'' Gry na kompa zajmują dużo więcej miejsca, a jakoś nikt nigdy o nich nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No instalka troszke długo trwa ale chyba można przeboleć 50min ?! Co do obszerności gry zajmuje malutko jak na dzisiejsze standardy więc nie wiem o co wielkie H... ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 15:52, CatInABag napisał:

Gry na kompa zajmują dużo więcej miejsca, a jakoś nikt nigdy o nich nie pisze...


Tylko:

- gry na PC zawsze się instalowało (co w poprzedniej generacji było taaaaaaaaaaaką wadą piecy, że ho ho, niemalże dyskwalifikowało jako platformę do gier). No i tak, GT 5 instalować nie musisz, pytanie tylko jak to się odbije na czasie ładowania.

- instalują się krócej, nawet jak zajmują więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów news o niczym. To straszna tragedia po prostu że gra dłużej się musi instalować. Instaluje się by szybciej i sprawniej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 00:17, Baknak napisał:

Jakby zajmowało 50 GB i instalowało się 3 godziny to byłbym zaskoczony, ale 6,5 GB i
40 minut? Toż to pryszcz. :)


Dokładnie. Nie wspomnę, że Ci, którzy wciąż maja zainstalowane Prologue stracą ledwie 1,5 GB- wystarczy usunąć Prologue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:37, pablo-pdm napisał:

"Ambr0ktn" dla porównania instalacja gry o wielkości 7gb na xboxie trwa do 15 minut :p
widzisz różnice ??


dla porównania, microsoft robił polaków w ch... z livem a sony dało psn które działa wszędzie i sprawnie :) widzisz różnice?? ^^
ja jakoś jak instalowałem 5 gb na ps3 to zajmowało to około 10+minut, nie wiem czemu tu tak "długo" ale walic to! poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować