Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - recenzja

64 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 16:15, Fragles213 napisał:

a tak w ogole to co z walką ? czy zmienilo sie cos w kwesti kontratakow ?


Pewnie, cały system walki przeszedł sporą metamorfozę.
Kontratak dalej istnieje, ale tym razem przeciwnicy atakują trochę częściej i nie wahają się atakować nas w momencie, gdy zabijamy kogoś innego. Co jednak najważniejsze po tym, jak zabijesz danego przeciwnika możesz zacząć zabijać wszystkich po kolei jednym ciosem - musisz tylko go namierzyć i nacisnąć atak jeszcze gdy zabijasz poprzedniego przeciwnika - tak długo jak nikt Cię nie zrani.

Brzmi to prosto, ale takie nie jest - przeciwnicy potrafią zaatakować w najmniej odpowiednim momencie, kiedy zwyczajnie nie masz jak się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuci mnie jedynie, że po raz kolejny ekipa tłumacząc ucięła Uplaya (który jakoś przynajmniej na kompie był w polskiej wersji Splinter Cell Conviction), myśląc, że jak dadzą wszystkie bonusy od razu odblokowane to nic dla nas nie zmienia.... Zapomnieli tylko o (opisywanym tutaj nawet) Project Legacy nad którym jak się okazuję zmarnowałem parę godzin życia, bo zarówno nic mi nie daje on w POLSKIEJ wersji ACB jak i nic ACB nie daje Project Legacy... Do tego nie spisali się z tłumaczeniem Treningów i paru zwrotów. (ironia on)Dziękuję tłumaczom, jesteście świetni (ironia off).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że wczoraj dostanę i sobie pogram w weekend (na tygodniu nie mam za dużo czasu) ale dzięki C* która nie dostarcza nawet pre-orderów na czas nic z tego nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie pierwsza taka recenzja, którą przeczytałem :), nie da się ukryć, że nowy AC jest po prostu świetny. Pozostaje czekać na paczkę w najbliższy poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko leciwa grafika? o_O Obecnie pykam w AC2 i jestem zachwycony grafą, a tu takie coś? Ja jestem parę lat do tyłu czy recenzent parę lat do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gre na ps3 ale mam z nią problem. Grafika wygląda u mnie koszmarnie, grafika jest jasna tekstury sie dlugo doczytują, zero wygładzenia krawędzi, ogólnie jakby coś było skopane z shaderami, poza tym jest problem z płynnością. Czy to może być spowodowane?. Sprawdzałem u kumpla na konsoli i u niego wygląda tak samo źle. Co może być nie tak? ma ktoś może podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:23, Jack_PL napisał:

Ja mam gre na ps3 ale mam z nią problem. Grafika wygląda u mnie koszmarnie, grafika jest
jasna tekstury sie dlugo doczytują, zero wygładzenia krawędzi, ogólnie jakby coś było
skopane z shaderami, poza tym jest problem z płynnością. Czy to może być spowodowane?.
Sprawdzałem u kumpla na konsoli i u niego wygląda tak samo źle. Co może być nie tak?
ma ktoś może podobne problemy?


A masz grę w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 17:44, Gumisiek2 napisał:

Lekko leciwa grafika? o_O Obecnie pykam w AC2 i jestem zachwycony grafą, a tu takie coś?
Ja jestem parę lat do tyłu czy recenzent parę lat do przodu?

jesteś jakieś trzy lata do tyłu, w dodatku uwięziony w czymś, co nazywa się "zamknięta architektura konsol".
Umówmy się, od czasu Gears of War czy tam Uncharted1 zmieniają się najwyżej duperele, przełomu od kilku lat nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 19:19, dark_master napisał:

> Lekko leciwa grafika? o_O Obecnie pykam w AC2 i jestem zachwycony grafą, a tu takie
coś?
> Ja jestem parę lat do tyłu czy recenzent parę lat do przodu?
jesteś jakieś trzy lata do tyłu, w dodatku uwięziony w czymś, co nazywa się "zamknięta
architektura konsol".
Umówmy się, od czasu Gears of War czy tam Uncharted1 zmieniają się najwyżej duperele,
przełomu od kilku lat nie ma.



Tak tak jasne znalazł się znawca co myśli jak większość PCtowców ze KOMP JEST UBER HPER MEGA PRO tam grafika jest najlepsza a konsole powinny wylądować w śmietniku bo KOMP JEST DLA PRO nawet lepiej się gra na kompie w Assasins Creed myszka+klawiatura bo pady powinny nie istnieć.

Z tą grafiką można powiedzieć tez o PCtach tam tez zmieniają się duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja kolekcjonerkę dostałem w czwartek :))))) Gra jest ŚWIETNA !!! Jest sporo nowości w stosunku do Assassin''s Creed 2 , gra się bardzo przyjemnie i ten Rzym - zarąbisty . Polecam !!!! Co do problemów o których pisze kolega Jack_PL - w mojej wersji na PS3 nie uświadczyłem jeszcze takich udziwnień .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować