Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - recenzja

64 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 19:55, Kezuj12345 napisał:

Tak tak jasne znalazł się znawca co myśli jak większość PCtowców ze KOMP JEST UBER HPER
MEGA PRO tam grafika jest najlepsza a konsole powinny wylądować w śmietniku bo KOMP JEST
DLA PRO nawet lepiej się gra na kompie w Assasins Creed myszka+klawiatura bo pady powinny
nie istnieć.

oho, znalazł się zakompleksiony posiadacz klocka/ps3.
Nie żebyś wszystko sam sobie dopowiedział, ale ok, skoro uważasz że grasz na chłamie to twoja sprawa.

Dnia 20.11.2010 o 19:55, Kezuj12345 napisał:

Z tą grafiką można powiedzieć tez o PCtach tam tez zmieniają się duperele

no bo jak wszystko jest multiplatformowe to trudno by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:08, Henrar napisał:

> > Jaki masz język XMB?
>
> Sorki. Angielski :D

Przestaw na Polski, powinno pomóc :)


A wiesz, że pomogło? :)
Zmyliło mnie to, ze dotąd takiego problemu nie miałem. Młody już walczy, moja kolej też przyjdzie ;)
Wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 21:25, dreamer94 napisał:

> Jedno słowo: Animus...
Albii ma rację. Co do położenia leży ona na miejscu mojego miasta ^^

Moskwa Moskwą - diabli wiedzą czy nie jest to "polatujący" kursor, złapany w ruchu. Ja się odnoszę do zarzutu o niezgodność z granicami XVI-wiecznymi. Taki zarzut świadczy o nieznajomości właściwej linii fabularnej serii :)
EDIT: Do tego przypomnę, że Animus nie jest perfekcyjny i może się w niego wkraść błąd, jak to położenie Moskwy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 22:37, Lucas_the_Great napisał:

Moskwa Moskwą - diabli wiedzą czy nie jest to "polatujący" kursor, złapany w ruchu.

No tak, latanie po okęgu o promieniu 1000km jest w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a rzeczywiście, trzeba najpierw było wszystkie komentarze przeczytać ;)
ten błąd po prostu tak się rzuca w oczy, że aż od razu człowiek łapie się za komentowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC to mój największy MUST HAVE zaraz po StarCraft''cie 2, ale muszę poczekać do świat :(
Swoją drogą nie spodziewałem się, że gra będzie aż tak wysoko oceniana :) gz Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Szanowna Redakcja napiętnuje Ubisoft za brak w polskiej wersji Assassins Creed Brotherhood Codex Edition Uplay''a i brak możliwości wpisania ekskluzywnych kodów z opakowania w grze - jest w pudelku śliczna karta, w języku polskim, ze śliczną zdrapką :D (ekskluzywne dodatki umieszczono w grze - Thank God!).
Znowu okazuje sie że Poland to tak naprawdę Bolandia i nikt nie wie gdzie to jest i uruchomienie Xbox Live (bo o wersji na Xbox 360 tutaj piszę) w naszym kraju nic nie zmienia.
BTW Kupilem na POLSKIM Xbox Live dodatki do Assassins Creed 2 i co? I to że mam POLSKĄ wersję gry, więc mogę je sobie wsadzic sami wiecie gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za "Bękarty wojny" to powinno się krytykować dystrybutora i jego tłumaczy, a nie mnie za frywolne "benkarty" ;) Osobiście "Inglorious Basterds" przetumaczyłbym jako "Osławione bekarty", ale jak wiadomo - tłumaczenie jest jak kobieta, albo piękne, albo wierne. Choć... W przypadku "Bękartów wojny" to chyba jednak ani jedno, ani drugie.
Zastanawiam się nad umieszczeniem w tekście jakiegoś nawiasu z wyjaśnieniem, bo nieporozumień widzę jest sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że wyrosła nam jedyna seria mogąca konkurować z Hitmanem :) Co prawda gry mają nieco inne mechanizmy rozgrywki, ale generalnie, to obie są o profesji zabójcy.
Wprost nie mogę się doczekać kontynuacji gry we współczesnym świecie (a taka na bank będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować