Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Berlin i Monachium w pierwszym DLC do Call of Duty: Black Ops?

16 postów w tym temacie

to raczej na pewno pozostałości...mw2 też miało ukryte w plikach 3 tryby i parę mapek i co? nigdy nie ukazały się w żadnym dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ceny będą rozsądne, to jak najbardziej. Żeby nie było jaj jak w MW2 gdzie szanowny pan Kottick życzył sobie jedyne 51 zł za 5 mapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 17:11, Rogalenko napisał:

Błąd, ukazały się nawet 2 DLC po 15$ każdy z mapkami z cod4 i nowymi trybami :)



to chyba ty nie wiem o czym mówisz. owszem ukazały się 2 dlc, ale żadne nie zawierały nowych trybów ani map, które fani wygrzebali z plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:02, Kreek napisał:

to chyba ty nie wiem o czym mówisz. owszem ukazały się 2 dlc, ale żadne nie zawierały
nowych trybów ani map, które fani wygrzebali z plików.


Nowych może i nie bo były zerżnięte z cod4, ale kilka dni po premierze na youtube krążyły video z mapą Crash i Overgrown w lobby, niektórzy nawet zostali za to zbanowani z xbox live. Nawet w temacie o MW2 na naszym gramie, ktoś wypowiadał się że dostał się przypadkowo na grę w trybie nuclear war (nie pamiętam dokładnej nazwy), która miała się pojawić w DLC, a więc jak najbardziej fani wygrzebali to z plików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadziliście z tym 65, skoro BO zasługuje tylko na 6,5/10 to 80% gier, które oceniliście, powinno nie przekroczyć oceny 2-3. A nieraz dla crapów leciały 4,5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, moga wydac i 50 dlc.
tylko najpierw, prosze, o obiecane mod toolsy, dostep do ftp serwera i potrzebne fixy do optymalizacji gry (nie ukrywajmy, ale ta gra ma po prostu spaczona wydajnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 00:09, Revan91 napisał:

Przesadziliście z tym 65, skoro BO zasługuje tylko na 6,5/10 to 80% gier, które oceniliście,
powinno nie przekroczyć oceny 2-3. A nieraz dla crapów leciały 4,5/5


wg mnie bardzo trafna ocena, dla mnie cos zakończył się na WaW ( choć w sumie na 4:MW) . nigdy nie zrozumiem hype związango z mw2 i bo bo dla mnie to crapy ( bo ratuje single, mw troche multi ) :)
imo 6,5 to i tak za dużo ocena, ta gra nie powinna nosić miana AAA xd. a 80% gier które ocenili miały kilka elementów dopracowanych nie tak jak cod gdzie np w 1 coś jest złe to w 2 naprawią ale pogorszą co innego :)
a wg imo takie newsy nam nic nie mówią bo nie ma info o dlc narazie a to tylko spekulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować