Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Mam pytanko. Czy dwa dzisiejsze odcinki "Gotowe na wszystko" to początek nowej serii, czy powtórki? Bo z opisu wynika, że powtórka. Ale z tego co pamiętam to maja być nowe odcinki. Więc jak w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione seriale to: Lost,Chirurdzy,Gotowe na Wszystko,4400 i niby dokładnie za tydzień w niedziele ma lecieć jakiś serial o więzieniu go też będę oglądał a Wy ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione seriale to:
1.Lost - Zagubienie
2.Chirurdzy
3.Gotowe na wszystko
4.4400
5.Dokładnie za tydzień ma zacząć na Polsacie lecieć serial o więzieniu więc pewnie zacznę go oglądać, ponieważ lubię filmy i seriale o więzieniach i ucieczkach z tamtąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:08, HumanGhost napisał:

Mam pytanko. Czy dwa dzisiejsze odcinki "Gotowe na wszystko" to początek nowej serii, czy powtórki?
Bo z opisu wynika, że powtórka. Ale z tego co pamiętam to maja być nowe odcinki. Więc jak w
końcu?

niestety to stare i to z pierwszej serii a miałam juz nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiłem McGyvera, ale zdjęli go z ramówki Polsatu i dali tych megarcydebilnych Kiepskich (nazwa mówi sama za siebie:/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie:
1. Świat wg Bundych
2. Son on the Beach - Noch Djonson!!

Reszta to sam shit, no moze poza LOST to dało się jeszcze obejrzeć. Resztą niewarto sobie głowy zawracać, same telenowele i pierdoły. Już lepsza książka, albo dobra gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:44, freja napisał:

niestety to stare i to z pierwszej serii a miałam juz nadzieje


No to lipa wielka. A zapowiadane były tak jakby to miały być nowe odcinki. Ehh ten Polsat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 07:11, HumanGhost napisał:

> niestety to stare i to z pierwszej serii a miałam juz nadzieje

No to lipa wielka. A zapowiadane były tak jakby to miały być nowe odcinki. Ehh ten Polsat..

Ja tam lubię i stare i nowe odcinki, bo przeważnie zaczynają od początku i gdy aktualnie będzie odcinek na którym zatrzymano jakiś czas temu serię to wtedy po tym odcinku dadzą już nowe odcineki serialu ;[ (Przynajmniej mi tak się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować