Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Prasze bardzo - moje ulubione seriale
1. Włatcy móch
2. Prison Break
3. Lost
4. C.S.I. - kryminalne zagadki Miami

5. Z Archiwum X
6. Dragon Ball
7. Yu-Gi-Oh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to oczywiscie ma pierwszym miejscu Skazany na Smierc i musze sie pochwalic ze zaniedlugo bede mial juz 3 sezon na plytce bo podobno juz w U.S.A koncza produkcje a pozatym to nie wiem czemu ale ostatnio zaczelem ogladac Pierwsza Milosc :D powrocil stary dobry 12 posterunek i Miodowe Lata :D a tak to jeszcze lubie takie fajne komediowe seriale zawsze po 20.00 (oprucz soboty,niedzieli) na Dysney Channel a są to m.in.
Filip z Przyszlosci,Swiat Raywen i Nie ma To jak Hotel :D:D:D
RotfL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie mam przerwę w TV bo na wakacje nie ma kablówki z powodu mojego wyjazdu ale tak:
1.Dragon Ball (szkoda, że nie ma go od nowa w TV)
2.Włatcy Móch
3.Ranczo
4.13 posterunek
5.kiedyś Miodowe Lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Włatcy Móch :D
A szczególnie odcinek "Maksymalna Kontrola" :D
A tak poza tym to od czasu do czasu obejrzę Detektywów albo W11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Seriali nie trawię od kilku lat, kiedy to w telewizji zaczęły brylować "M jak plebania" i takie tam. Jednak pamiętam bardzo dobrze "Świat według Bundy''ch" (czy jakoś tak to się pisało) i jak miałem te 11-13 lat, wstawało się na 6:00 żeby obejrzeć na polsacie kolejny odcinek, tylko po to aby na każdej przerwie tego dnia rozmawiać z moim najlepszym przyjacielem w stylu: "Ty stary, a widziałeś moment, kiedy on do niej..." Tak to były czasy, które bezpowrotnie minęły i żaden zagubiony czy skazany nie są w stanie ich przywrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym serialem jest Lost, choć ostatnio bardzo zaniedbałem oglądanie trzeciej serii na AXN, dlatego też czekam, aż zaczną się powtórki, albo TVP zdobędzie licencję na trzeci sezon. Po Zagubionych jest Prison Break - ten serial jest po prostu świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP 10
1. Prison Break
2. Lost
3. Herosi
4.Z Archiwum X
5. 4400
6. CSI - Kryminalne Zagadki Miami
7. Ranczo
8. Świat według Bundych
9. 13 Posterunek
10. Świat według Kiepskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubion e seriale:
1.Chirurdzy
2.Włatcy Móch
I to wszystko :) Znaczy się jest kilka któe oglądam (Skazany na śmierć, 13 posterunek itp.) ale te 2 uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:05, syriusz.b napisał:

Mnie się ostatnio trochę zmieniły priorytety ogólnie, więc i w serialach jest inaczej. Pomijam
te co zawsze lubiłem, bo by za długo było...

1. Heroes - genialny serial, dla mnie bije Lostów i Prison Break


Ty wytłumacz mi o co biega w tych Herosach i gdzie on przewyższa Lostów? Oglądałem tych Hirołsów i w życiu by mi nie przyszło do głowy by porównywać ich do takich tytułów jak Lost, PB (czy CSI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:07, s2nto napisał:

Ty wytłumacz mi o co biega w tych Herosach i gdzie on przewyższa Lostów? Oglądałem tych Hirołsów
i w życiu by mi nie przyszło do głowy by porównywać ich do takich tytułów jak Lost, PB (czy
CSI).

Przewyższa go w tym, że korzysta z coraz popularniejszej koncepcji "jeden sezon jedna historia". Cały pierwszy sezon jest zamkniętą opowieścią, która idealnie domyka się z odcinka na odcinek aż w końcu finał daje nam nie tylko rozwiązanie lecz stysfakcjonujące rozwiązanie. I jest ono tak skonstruowane, że gdyby serial dostał cancel, to ekipie wystarczyloby usunąć tylko jedno ujęcie by widzowie nie mieli pytań. Tymczasem Lost i PB są serialami bez kompletnej wizji. PB z początku lecial na jednej recepcie, która jednak się wyczerpała i teraz trzeba kombinować, a serial traci na jakości. Lost z kolei nigdy nie miał kompletnej koncepcji. Zawsze jechał nażywca. Gdyby nagle dostał cancel, to ludzi by krew zalała. Serl także zaczyna się gubić we własnych wątkach i motywach. Heroes jest na prawdę doskonaly. Nie bez powodu umeściłem go w czołówce sci fi (co u mnie jest równoznaczne z czołówką w ogóle, bo sci fi to mój priorytetowy gatunek).

A tak BTW do listy sci fi zapomniałem przecież dodać Star Treka (wszystko oczywiście) - umieszczmy go obok SG1 na pierwszym miejscu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

dokładnie to miałem na myśli. Sam dodam od siebie, że w Lost już 2 sezon był dla mnie mocno naciągany, a PB wystarczyło mi kilka odcinków i podziękowałem. Heroes to taki prosty w sumie serial, większość rzeczy domyślam się sam i wiem co i jak, ale zawsze mnie czymś zaskoczy, a w tamtych 2 jest już jakaś rutyna w oglądaniu.

s2nto ---> a dlaczego mam ich nie porównywać? Lost, PB i tym podobne rozpoczęły ten boom na seriale w takiej stylistyce, a dla mnie Heroes bardzo ją nagina i "uczeń przerasta mistrza". Co do CSI się nie wypowiadam, bo nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych co aktualnie są w tv to oczywiście Świat wg Kiepskich, Świat wg Bundych ...a ten,który lubie najbardziej i wszystkim polecam to "Robin z Sherwood" w reżyseri Iana Sharpa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zdecydowanie Włatcy móch - najlepsze co może być :P
2. Prison Break
3. Ewentualnie - czyli jak już nie ma żadnego meczu, mityngu i nic lepszego to na wspólnej albo magda m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować