Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Dla ludzi lubiących zagadki kryminalne i fajne prace laboratorium kryminalistycznego polecam: CSI:Las Vegas(po polsku - Kryminalne Zagadki Las Vegas)
Kiedyś leciało na TVP2 a teraz to tylko chyba na AXN (niedziela 21.xx , często 3 odcinki pod rząd, 1 z nowej serii i 2 ze starszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:24, Seqiu napisał:

Jeśli chodzi o anime to dragon ball ;)


tak dragon ball glupia bajka w ktorej tylko walczyli (no prawie tylko) a ulubionym tekstem wszystkich bohaterow bylo bijmy sie ( no moze byl jeden osobnik ktory wolal majteczki :) ). Bajka byla tak glupia ze az wciagala.

Zadziwiajace jest to ze wiekszasc produkcji o bardzo nickiej "inteligencji" zawartej w nich jest na czela list najchetniej ogladanych programow. (rzecz warta zbadania moze lubimy patrzec ze jest ktos duuuzo glupszy od nac :D ).

BTW. Z anime jeszcze ciekawe bylo "slayers" i "magiczne wojowniczki sefiro" (czy jakos tak).

I jak moglem zapomniec o cudownym "Roswell"?? Serial ktory ogladnolem w ok 70% (sukces tylko monka, NCIS oraz Kompanie Braci widzialem w 100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:06, Wredniak2003 napisał:

> Jeśli chodzi o anime to dragon ball ;)

tak dragon ball glupia bajka w ktorej tylko walczyli (no prawie tylko) a
ulubionym tekstem wszystkich bohaterow bylo bijmy sie ( no moze byl jeden osobnik ktory wolal majteczki :) ). Bajka byla
tak glupia ze az wciagala.

Zadziwiajace jest to ze wiekszasc produkcji o bardzo nickiej "inteligencji" zawartej w nich
jest na czela list najchetniej ogladanych programow. (rzecz warta zbadania moze lubimy patrzec ze jest ktos duuuzo glupszy
od nac :D ).

BTW. Z anime jeszcze ciekawe bylo "slayers" i "magiczne wojowniczki sefiro" (czy jakos tak).

I jak moglem
zapomniec o cudownym "Roswell"?? Serial ktory ogladnolem w ok 70% (sukces tylko monka, NCIS oraz Kompanie Braci widzialem
w 100%)


no własnie tak jak mówisz Dragon Ball było tak głupie,że asz wciągało..tak samo Ace Ventura jest tak głupi,że aż śmieszny.Takich przykładów może być znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarodziejka z ksiezyca - najbardziej polewkowy serial swiata. :) Ten koles z rozami... Eh... Moj kolega chcial...powiedzmy...uprawiac seks z czarodziejka z ksiezyca jak byl maly. xD
Dragon Ball - najbardziej wciagajacy serial swiata. :D Naciagane to (ile odcinkow moga pokazywac to samo?), ale ogladalem wszystkie odcinki. :D Nawet wciagnela sie w to siostra i wujek, ktory pomagal w remoncie mojego mieszkania. xD
A jak jzu jestesmy przy kreskowkach odczuwam obowiazek przypomnienia FUTURAMY (u nas Przygody Fry''a W Kosmosie) i Glowy rodziny. Polozyc sie na ziemie ze smiechu i umrzec ze smiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja troszczeczkę ambitniejsze rzeczy oglądałem niż czarodziejkę:P- mowa o Neon Genesis Evangelion, miło czasem spojrzeć jak japońscy twórcy mogą postrzegać dogmaty Chrześcijaństwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz rozmawiamy o anime to niemozna zapomniec o banner to the stars i jego kontynuacjach ( cudowna produkcaja i te sliczne uszy pewnej postaci ;) ). Oraz o canditate for godness (tu niestety nie moge powiedziec nic dobrego bo zostalo zrealizowane w sposob jakby ktos pocia mange na 4 kawalki i z jednego z nich zrobil anime :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Drugim serialem jaki oglądam jest "Desperate

Dnia 24.10.2005 o 18:14, HumanGhost napisał:

housewives". Może to trochę babski serial, ale dobrze nakręcony i z ciekawą, wielowątkową fabułą. :-D


Dlaczego babski? To że bohaterkami są kobiety, gospodynie domowe nie znaczy, że to babski serial. Ja bym powiedział, że to serial o życiu i problemach z jakimi każdy się zmaga lub może sięzmagać. I jak to powiedziała główna bohaterka-narratorka Każdy ma tajemnice, nawet wstydliwe, często nie zbyt ukryte a mimo to nie zauważane. Bo możliwe, że nawet nie chcemy ich widzieć.
Atutem tego serialu jest też samo zapoczątkowanie akcji. Niecodziennie spotyka się filmy czy seriale, gdzie już na wstępie mamy samobójstwo głównej bohaterki. No i ta niesamowita obsada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:59, Wredniak2003 napisał:

Jak juz rozmawiamy o anime to niemozna zapomniec o banner to the stars i jego kontynuacjach ( cudowna produkcaja i te sliczne
uszy pewnej postaci ;) ).


Ale nie każdemu może przypaść coś takiego do gustu, to chyba specyficzna seria. Pamiętam Crest of the Stars, puszczane niegdyś na Hyperze. Ten niebieski klimat i przyjemna kreska... ech... choć po pierwszym odcinku wydawał mi się nudny i brzydki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:25, Daimon_Frey napisał:

Ale nie każdemu może przypaść coś takiego do gustu, to chyba specyficzna seria.
Pamiętam Crest of the Stars, puszczane niegdyś na Hyperze. Ten niebieski klimat i przyjemna kreska... ech... choć po pierwszym
odcinku wydawał mi się nudny i brzydki :D


Oczywiscie ze nie wszystkim ale mi sie podobe wiec otym pisze :).

--->shinian

Coz je tego nie rozumiem i nie podoba mi sie nie przepadam zabardzo za s-f a szczegolnie za mechami wole fantasy. Wyjatkiem jest Crest of the stars itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:06, Wredniak2003 napisał:

> Jeśli chodzi o anime to dragon ball ;)

tak dragon ball glupia bajka w ktorej tylko walczyli (no prawie tylko)

Powiedz mi w jakiej bajce typu anime się niewalczy? Ja myślę, że w każdej, tylko zależy jakiego typu walki lubisz, walki coś w rodzaju pokemonów ( bijące się zwierzątka ) czy bajki typu DB ;) itd

P.s i tak dragon ball jest spoko, nieżałuje czasu który spędziłem na jego oglądanie, a sporo tego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym serialem jest "Daleko od noszy". Nikt go tutaj na razie nie wymienił, a szkoda, bo to naprawdę godny polecenia serial komediowy, w ciekawy sposób przedstawiający naszą służbę zdrowia (byście widzieli jak lekarze biorą koperty ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:53, Wiadroman napisał:

Czarodziejka z ksiezyca - najbardziej polewkowy serial swiata. :) Ten koles z rozami... Eh... Moj kolega chcial...powiedzmy...uprawiac
seks z czarodziejka z ksiezyca jak byl maly. xD
Dragon Ball - najbardziej wciagajacy serial swiata. :D Naciagane to (ile
odcinkow moga pokazywac to samo?), ale ogladalem wszystkie odcinki. :D Nawet wciagnela sie w to siostra i wujek, ktory pomagal
w remoncie mojego mieszkania. xD
A jak jzu jestesmy przy kreskowkach odczuwam obowiazek przypomnienia FUTURAMY (u nas Przygody
Fry''a W Kosmosie) i Glowy rodziny. Polozyc sie na ziemie ze smiechu i umrzec ze smiechu. :)


Zaczynam się o Ciebie martwić... Dragon Ball??
Ale Przygody Fry''a w Kosmosie to się zgadza! Polewka maksymalna!
A z takich normalnych animowanych to Samurai Jack- wygrywa pod każdym względem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2005 o 21:30, Wredniak2003 napisał:

--->shinian

Coz je tego
nie rozumiem i nie podoba mi sie nie przepadam zabardzo za s-f a szczegolnie za mechami wole fantasy. Wyjatkiem jest Crest
of the stars itd.


Każdy ma własny gust, mi na początku też sie nie podobał, ale jak się czlowiek wciągnie w rozgryzanie takich mini zagadek którymi seria jest naszpikowana (vide co robi część pewnego wiersza Goethe w logo NERD) to można się wciągnąć, pozatym ja lubię się czasami pośmiać z tego jak japończycy potrafią interpretować rożne kultury;)

A Crest of Stars to o czym jest? Nie obiło mi się jeszcze o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 20:28, Wredniak2003 napisał:

> A Crest of Stars to o czym jest? Nie obiło mi się jeszcze o uszy.

Jak ja bym ci tlumaczyl nie zrozumialbys ani ty
ani ja ani nikt inny ;).
Tu jest link do recenzji:
http://azunime.lonik.v24.pl/recenzje/recenzja.php?idanm=15


Wielkie dzięki, szykuje się pare kolejnych godzin wyciętych z życiorysu:P

żeby nie było oftopa: czy spodobał wam się również serial La Bella Mafia( parę odcinków było emitowanych przez tvp1). Bo mi wizja kobiety jako Don''a wydaje się nieco zabawna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:09, Budo napisał:

Zaczynam się o Ciebie martwić... Dragon Ball??


Bylem wtedy maly i glupi (teraz jestem juz stary i glupie :P). Prasja dzieci na podworku i takie tam. ;P I nie mowilem, ze to madre bylo. Po prostu milo sie ogladalo (milo? rozlew krwi, dziura w brzuchu...? ;)). Mimo wsyztsko cieszy mnie, ze sie mna martwisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować