Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 15:30, Piotrek K. napisał:

Niby nic odkrywczego, brak wyrafinowanych efektow specjalnych, ale serial sam w sobie w ciaga i to mocno :)


Skoro widziales caly, to kilka pytanek:
1. Czy ten serial ma jakis koniec, jakies rozwizanie (logiczne oczywiscie), czy tez moze jak beznadzieje X-Files ciagnie sie w nieskonczonosc niewyjasniajac zadnych tajemnic? (bo widzialem, ze kreca sezon2)
2. W skali 1 (nic) do 10 (duzo) okresl zawartosc elementow SF (ufoludki, duchy, itp) (jesli odkrylo by to za duzo tajemnice to powiedz czy osoba nie lubiaca SF ma to ogladac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post moze badz nie musi zawierac kilka spojlerow. Kto chce, czyta to na wlasna odpowiedzialnosc. Choc staralem sie nie pisac szczegolowo :)

Dnia 11.11.2005 o 13:32, Volvox napisał:

1. Czy ten serial ma jakis koniec

Na razie nie ma ;). Z kazdym odcinkiem dochodza nowe watki, a niektore maja swoj koniec. Choc z tego co slyszalem to scenarzysci mogliby nakrecic i 7 sezonow spokojnie ;). Przy czym tej pory najwazniejsze pytania nadal pozostaja bez odpowiedzi, choc z odcinka na odcinek uchylany jest kolejny rabek tajemnicy :). Znasz moze gre FarCry? Moze nie do konca to samo, ale tajemnic i zagadek rownie sporo ;)...

Dnia 11.11.2005 o 13:32, Volvox napisał:

W skali 1 (nic) do 10 (duzo) okresl zawartosc elementow SF

Akurat typowych elementow sci-fi, czyli ufokow, statkow kosmicznych, broni masowego zniszczenia czy genialnych wynalazkow ;P, raczej trudno sie doszukac. No, moze oprocz tego ''Cos''ia, ktore zabilo pilota w pilotazowym odcinku i paru innych rzeczy czy postaci, ktore raczej na typowych bezludnych wyspach spotkac nie mozna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tam ... mnie się najbardziej podobało dobijanie tego szeryfa ;p
- jak mogłeś to zrobić?
- oszczędziłem mu cierpień!
- KHE KHE HRRR khekhe!

lol ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze opuscilem sobie 3-5 odcinki LOSTa, mam andzieje, ze TVP kiedys bedzie powtarzac
czytałem plot w necie i znajac zycie to zapowiada sie tak na +- 5 seri conajmniej zanim sie cos wyjasni ;)
teraz juz jest 8-siem epow drugiej serii, a jeszcze czytalem wywiad z tworcami gdzie powiedzieli ze ujawnienie czym jest ''lostzilla'' na pewno nie odbedzie sie w sezonie 2-gim :)

ogladaliscie jeszcze inne ciekawe seriale?
ja dzisiaj dorwałem pierwszy ep Supernatural - świetny, klimatami zapowiada sie cos jak Archiwum X tylko bardziej luźne i ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na tvn7 leciał Drew Cary show czy jakoś tak i to był spoko serial, tajemnice smallvile i roswell w kręgu tajemnic(polsat), ale z czasem te dwa ostatnie zrobiły sie do kitu, a teraz aktualnie oglądam dwóch i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi podać link z informacjami o filmie "9 pluton"? Film opowiada o działaniach wojennych w Afganistanie i o tym jak rosjanie dostali w tyłek.Film miał już premierę w Rosji.Niestety nic więcej nie wiem o filmie dowiedziałem sie dzisiaj,chętnie bym obejrzał ale nie wiem czy będzie mieć premierę w Polsce.No i w ogóle dobrze by było jeśli byście mogli cokolwiek napisać mi o tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 18:56, Darkstar181 napisał:

Ktoś może mi podać link z informacjami o filmie "9 pluton"? Film opowiada o działaniach wojennych w Afganistanie i o tym
jak rosjanie dostali w tyłek.Film miał już premierę w Rosji.Niestety nic więcej nie wiem o filmie dowiedziałem sie dzisiaj,chętnie
bym obejrzał ale nie wiem czy będzie mieć premierę w Polsce.No i w ogóle dobrze by było jeśli byście mogli cokolwiek napisać
mi o tym filmie.

Sorry pomyliłem temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tvn7 fajne seriale leca, nie wiem tylko, czy ja źle patrze czy są o polnocy dopiero :/
Szść stóp pod ziemią w piątek o północy i Detektyw Monk w sobote o tej samej porze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 03:54, JaMES` napisał:

Szść stóp pod ziemią w piątek
o północy i Detektyw Monk w sobote o tej samej porze :/


A te 6 stóp na tvn7 to lecą teraz od pierwszego odcinka?
Bo wcześniej gdy chciałem na TVN wreszcie zacząć to oglądać okazało się, że leciała już druga seria, a od środka nie chce zaczynać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście moze serial na Polsacie "Ja się zastrzelę"? Naprawdę świetny. Oglądam kiedy tylko mam czas. Jakoś tak zawsze mnie rozbawi, nawet w zły dzień. Polecam szczerze każdemu a w szczególności pracownikom biurowym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z seriali podobają mi się Przyjaciele, wprawdzie nie rozpoznaje nawet bohaterów po imionach (LOL!), ale niektóre scenach są baardzo fajne :).
BTW Ogólnie coraz mniej tv oglądam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A we czwartek wraca Rodzina Sporano, nowy sezon! Czyli czwartkowy wieczór mam już cały zajęty, najpierw Zagubieni potem Szkło kontaktowe, Co z ta polską i rodzinka na koniec... szkoda, że to jeden z nielicznych dni kiedy warto włączać odbiornik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować