Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pagani kontra Lamborghini - kolejna reklamówka Need for Speed Hot Pursuit

18 postów w tym temacie

<nostalgia>

Ahhh jak za starych dobrych czasów...
Oglądając ten trailer na myśl przychodzi mi tylko jedno! - Intro do NFS III: Hot Pursuit ;)

Ile ja bym dał aby znów zobaczyć te Żółte Diablo z czarną nalepką SV na drzwiach...

</nostalgia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:55, Citkowsky napisał:

>>>>.............
http://www.youtube.com/watch?v=f0uIta0_3wk

Proszę.

Ja jestem w dobrej sytuacji bo mam III: HP i sobie pocinam po dziś dzień;)


Także mam nadal tego NFS-a, z tym, że na WIN 7 nie mogę uruchomić gry z akceleracją graficzną :( tylko software na dodatek w marnej rozdzielczości. Widziałem na youtube jakieś tricki w których nie dość, że gra obsługuje akceleracje 3D to jeszcze w rozdzielczościach pokroju 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Powiem ci lepiej, mam premierówkę, oryginałkę pierwszego NFSa i działa mi na Win7 ;) Poczytaj na necie, jest kupa ,,tricków" aby to wszystko działało.


Co do intro z NFS2: jestem dumny bo występuje na nim auto którego jestem właścicielem i które użytkuję na co dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:31, Citkowsky napisał:

>>........

Powiem ci lepiej, mam premierówkę, oryginałkę pierwszego NFSa i działa mi na Win7 ;)
Poczytaj na necie, jest kupa ,,tricków" aby to wszystko działało.


Co do intro z NFS2: jestem dumny bo występuje na nim auto którego jestem właścicielem
i które użytkuję na co dzień:P



Wow, a można wiedzieć jakie to autko? ;> Chyba nie f-50? ;P

Mi się marzy od dawna Żółte Diablo SV albo Nissan 300zx i właśnie takie plany miałem jak rozpocząłem swoją grę w ruletkę! No, ale niestety... Starczyło na rozrusznik i OC do Seicento ;P

A co do NFSIII to chyba faktycznie muszę któregoś razu przysiąść i porządnie pogrzebać w tych ustawieniach.

BTW: Soundtrack z NFSIII do dzisiaj towarzyszy mi w radyjku na trasie Gdańsk - Olsztyn ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie powrót starych dobrych NFS!
Będzie wypłata, będzie ściganie.
Zastanawia mnie, czy kupię jeszcze NFS:HP2?! Tak de facto ostatni NFS, który mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować