Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza - recenzja

18 postów w tym temacie

gram.pl

Walka z Sami-Wiecie-Kim powoli ma się ku końcowi. To już przedostatni (jeśli chodzi o serię gier i filmów) epizod o Harry Potterze, diametralnie różny od poprzedniczek. Insygnia Śmierci – część pierwsza adresowana jest bowiem wyłącznie do starszych fanów uniwersum pani Rowling.

Przeczytaj cały tekst "Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem, że gra ma trwać 6 godzin, to zrezygnowałem. Już wole kupić książki na amazonie, za 15 funtów i zajmą mnie o wiele dłużej niż 6 godzin.


Jan3d ---> Gdybyś czytał recenzje to być wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że ciekawiła mnie ta produkcja - nie, nie zaliczam się do fanów historii o Harrym i innych czaromiotach - z samego fakcji nastawienia jej na akcję. Gra wydaje się bardzo dynamiczna - zwłaszcza na prezentacjach - jednak mam pewne obawy co do spolszczenia. W sieci jest kilka filmików, które pokazują, jak nieumiejętnie - jakie ładne określenie na swoiste partactwo ;) - zostało to wykonane. Może z czasem gdy produkcja stanieje to się zastanowię nad sięgnięciem po nią, póki co starczy mi zabawa wersją Lego z której jestem niesamowicie zadowolony - zapewne dlatego, że jest to Lego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

a kto to jest sami wiecie kto a kim jest mugol ?

sami wiecie kto -> Voldemort, całe zło w świecie Harrego Pottera

Mugol -> zwykły człowiek, nie czarodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 17:20, Kaldaka napisał:

Przyznam się, że ciekawiła mnie ta produkcja - nie, nie zaliczam się do fanów historii
o Harrym i innych czaromiotach - z samego fakcji nastawienia jej na akcję.

Moim zdaniem gra byłaby dużo ciekawsza, gdyby czarami się tam rzucało tak jak jest to pokazane w książce czy filmie, w sensie pojedynczo, a nie całą serią od razu, jak z SMG. Wygląda to dość żałośnie na gameplayach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 18:44, korinek2 napisał:

Naprawdę ocenicie ten sh*t , lepiej niż Black Ops''a...?


Bo te gry są nieco inne gatunkowo i nie można ich oceniać tak samo.
Poza tym taka a nie inna ocena Black Ops''ów znaczy tylko o tym, że gram.pl nie dostaje w łapę za recenzje i ocenia gry tylko i wyłącznie na podstawie własnych z nią "przeżyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przewidywalna, hordy przeciwników zasypują cię niemal co chwilę. Całość może byłaby jeszcze jakoś znośna, gdyby fabuły nie przerywały co chwilę dodatkowe misje na uratowanie/obronienie mieszańców sprowadzające się do spamowania LPM drętwoty. Nawet dla fanów HP nie polecam tej gry, lepiej zaopatrzyć się w LEGO HP lata 1-4 i czekać z nadzieją na lata 5-7. Jedynym + gry jest jej grafika (oprócz oczywistego faktu, że jest to gra o HP). Osobiście wolę wspomniane juz wcześniej Lego HP lub poprzednie części gry, utrzymane w tonacji gry przygodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować