Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - pierwsze DLC już dostępne

25 postów w tym temacie

Co to za przyjemność dostać wszystkie zabawki na srebrnej tacy?Cała frajda to samemu wszystko zdobyć.Zamiast wydawać takie wątpliwe DLC EA powinno się wziąć za łatanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nawet mówił co o tym myślę, wiele osób czekało na poniedziałek jak na zbawienie bo może łaskawie Criterion jakiegoś patcha przygotuje.

I nadchodzi poniedziałek i co mamy?
"DLC" odblokowujące wszystkie pojazdy w grze.
....
Gdybym miał problemy z tą grą, to nieźle bym się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Jak dla mnie twórcy nowego NfS:HP mogą sobie darować tego DLC na PC-ta. Prędzej czy później pojawią się kody, które umożliwią odblokowanie wszystkich bryk w grze. Ale jako że nie cheatuję, bo wolę się trochę namęczyć i normalnie zdobyć te wózki, tym bardziej nie skorzystam. A co do płatności za tego DLC, to ujmę to w zdaniu, które zwykłem niedawno mówić: żal.pl z opcją no comments -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, każdy nawet najbardziej casualowy gracz da radę je odblokować w rozsądnym okresie czasu.
Grając dość intensywnie przez 2 dni odblokowałem wszystkie auta dla jednej strony.

Ale nie tylko to, świetnie się przy tym bawiłem, po za tym, mając wszystkie auta praktycznie nie ma po co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tom_pl

Po kiego grzyba takie DLC na PC? Chcesz wszystkie auta to poszukaj sobie w google''ach hasła: "Hot Pursuit 2010 all cars unlocked save"... Efekt ten sam, a za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować