Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Operation Flashpoint: Red River na nowych screenach

12 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 15:38, Wolfik88 napisał:

Dragon Raising na screenach też wyglądało super, a była lipa;/


Czy lipa... może po prostu nie tego po tym co w ARMA zobaczyłem była gorsza. Zrobili z niej po prostu taki taktyczny shooter. Trochę niedopracowana ale fajnie mi się w nią grało.

Więc jak dopracują ją pod kątem tego, co w OP było najlepsze to będzie to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko, po Operation flashpoint spodziewam się możliwości porównywalnych a nawet większych niż w Armed Assault, które dzięki Codemasters nie ma jak na razie konkurencji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:12, Eguroll napisał:

po Operation flashpoint spodziewam się możliwości porównywalnych
a nawet większych niż w Armed Assault

Nie będzie większych możliwości w nowym Operation. Ba, nawet porównywalnych. Dlaczego? "Gra nie będzie posiadać żadnych narzędzi do jej modyfikowania ani edytora misji, który jednak dostępny był w poprzedniej części gry - Dragon Rising." źródłowww.ofp2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika na screenach brzydsza niż a Arma 2:OA . Ciekawe po co się Codmasters jeszcze za to zabiera? Przecież ostatni produkt wygrywał z ARMA 2 tylko na wydajności, tak to leżało pod każdym względem, w tym również ceny. Polecam najnowszą ARMę:) z dodatkiem, całość jest już nawet nieźle zoptymalizowana i nawet mi na laptopie nieźle chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:53, ScaredOfGhosts napisał:

Pod względem ceny? Tak szybko taniejącej gry to dawno nie widziałem :)


W dniu premiery ARMA 2 kosztowała koło 60zł, natomiast OFP koło 120zł. Dzisiaj ARMA 2 z dodatkiem to wydatek na około 100zł, ale w samą kampanię gra się koło tygodnia, do tego dochodzą misje robione przez fanów których jest od groma, kampanie. Teoretycznie w ARMA 2:OA można grać bez końca na singlu. Podczas gdy OPF:DR ma jedyne 11 misji i nawet połowy tych możliwości co ARMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 22:43, kyp napisał:

> Pod względem ceny? Tak szybko taniejącej gry to dawno nie widziałem :)

W dniu premiery ARMA 2 kosztowała koło 60zł, natomiast OFP koło 120zł. Dzisiaj ARMA 2
z dodatkiem to wydatek na około 100zł, ale w samą kampanię gra się koło tygodnia, do
tego dochodzą misje robione przez fanów których jest od groma, kampanie. Teoretycznie
w ARMA 2:OA można grać bez końca na singlu. Podczas gdy OPF:DR ma jedyne 11 misji i nawet
połowy tych możliwości co ARMA.


Po części to prawda, z ARMY( co prawda 1, bo o 2 mogłem wtedy z moim kompem zapomnieć) zakupionej z 5 miesięcy temu nadal mam radość od czasu do czasu :P Z tym, że kupiłem ją za 50 zł, a gra jest z 2006. A OF:DR wydana w 2009 kosztuje 20 zł. A tam też chyba jest jakiś edytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować