Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amnesia: Mroczny Obłęd - recenzja

29 postów w tym temacie

Naprawdę gorąco polecam zagrać w tę grę, jest fenomenalna, ma klimat, straszy nim, genialny horror, a nie łupanina potworów byle było, tutaj trzeba trochę poruszać mózgownicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy Cenega pokusiła się o spolszczenie komentarzy twórców? Co do samej gry - również polecam wszystkim osobom, które lubią się w grze "trochę" pobać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niskiej kwoty wcale nie zawdzięczamy cenedze. Ta gra już od początku została "wypuszczona" w podobnym przedziale. W sklepie Frictional Games można nabyć Amnesię za 50zł płacąc smsem. (Odpowiednie ceny to 20$ lub 15€). Jestem ciekawy czy wydanie Cenegi zawiera dostępną poprawkę czy znów to olali?
Niemniej jednak wersję PL zakupię, bo nie zawiodłem się na Penumbrze. A survival horrory to coś co lubię a mało dobrego horroru można teraz spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika z minionej epoki ? Bez jaj. Może i modele postaci nie wyglądają najlepiej - wręcz słabo ,ale otoczenie jest dość szczegółowe ,a tekstury są ostre lepsze niż w takim ME2 czy Black Ops. Ogólnie technicznie gra może nie wypada jakoś najlepiej ale art desing jest genialny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NeMo-PL - to ja nie wiem kto Ci to powiedział? Menele spod sklepu:P? Ja słyszałem całkiem odwrotne opinie - mało tego ani jednej negatywnej:)
W dodatku powiem że sam miałem okazję zagrać w tę grę i naprawdę jest warta zainwestowanych w nią pieniędzy:)
(pomimo niezbyt perfekcyjnej grafiki to klimat gry jest przedni i nie pozwala odjeść od monitora na dłuugoooo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SlaVio2 - Być może powiedział mu to ktoś, kto tak jak u mnie kocha się w Residentach itp... Jeśli nie ma strzelaniny gra jest dla niego (mojego kolegi) równa zero :|

Co do grafiki, jest dosyć ładna, szczegółowa, osobiście zachwycił mnie wygląd głównego holu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 16:06, Moooras napisał:

Grę wydają ku*wy z Cenegi, więc czekam na maxymalną obniżkę ceny

Po raz kolejny proponuję najlepiej bana, a co najmniej ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NeMo-PL

Trolling is A art, co nie? :]
Podobno jesteś brzydki i sikasz jogurtem truskawkowym, zawsze obok muszli.

Grafika w pełni wystarcza, w żadnym wypadku nie postrzegam jej jako minus. Macie srać ze strachu w gacie po nocach, a nie podziwiać tekstury i shadery 5.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to najlepszy horror w jaki w życiu grałem... a nawet jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Totalne napięcie, człowiek czuje jakby siedział na szpilach.

Szkoda, że gra wyszła u nas tak późno w stosunku do reszty świata.
Nawet miałem zamiar napisać do gram.pl z zapytaniem o recenzję tej gry, bo sam zacząłem w nią grać i zachwyciłem się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W plusach widzę same ważne dla mnie rzeczy. Grafiką się nie martwię, a fabułę myślę, że strawię.

Penumbra była świetna i nie można jej było nic zarzucić pod względem klimatu. Jedna z lepszych gier w jakie grałem.

I mam nadzieję, że w tym zdaniu kilka razy zdarzyło mi się zapisać i wyłączyć grę tylko dlatego, że już dłużej nie wytrzymywałem tej megaciężkiej atmosfery i najzwyczajniej potrzebowałem przerwy na odsapnięcie i ukojenie nerwów. nie ma ani krzty przesady (bo jak jest, to się pogniewam :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam, dlaczego Cenega jak zwykle nie mogla wyjsc naprzeciw graczom i np. dodac polska latke rowniez do steama (a moze calkowicie pominac dystrybucje pudelkowa). Moze sie myle, ale jest to produkt na tyle niszowy, ze kto chcial to juz kupil na steamia (szczegolnie kiedy byla promocja) i wolalby miec w ten sposob miec polska wersje niz meczyc sie z niekompatybilnoscia wydania Cenegi. Juz to jest meczace :(.

Co do czasu recenzji, osobiscie rowniez wydaje mi sie mocno spozniony, jak pisalem wczesniej gra byla od dawna w europie dzieki steamowi dostepna i dwukrotnie w promocji, wiec recenzja przydalaby sie predzej, ale mam nadzieje, ze i tak kogos zacheci ;) no i pudelkowe wydanie smutnej Cenegi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować