Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

3 miejsce Cate Archer (No One Lives Forever) lub 5. Trip (Enslaved) która poza włamywaniem się i ładnym wyglądem nic więcej nie umie zamienił bym z alex z halfa za któromś z tych dwóch. Czemu nie ma babeczek z DMC są tam najlepsze babeczki i do tego umią dobrze dokopać. Co do barionetty to fakt kobitka trzyma poziom i ładnie wygląda ale osobowość i zachowanie za bardzo przypomina Dantego i jego robienie sobie jaj z potworów to im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze miejsce mnie zaskoczyło, Bayonetta nie jest po prostu w moim stylu ;p Szybciej dałbym na 1 miejsce Larę, w końcu to już ikona, znana chyba każdemu graczowi. No i szkoda, że nie ma lasek z ME xP
Ale jedno jest pewne - postacie kobiece takie jak powyżej BAAAARDZO wzbogacają świat gry (czasami nawet go zastępując ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL @ 1 miejsce :P Jak nie lubię Tomb Ridera to myślę że żadna inna kobieta z gry nie jest taką ikoną jak Lara. Ale strasznie chaotyczna ta lista, a gdzie jest Sara z Starcrafta, bohaterka takiej gry jak Heavy Metal, czy wszelakie bohaterki różnych rpg''ów ? Albo Tanya z Red Alert ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Alyx wyżej umeścił... o wiele wyżej. No ale też się cieszę że Lara nie była na pierwszym.

Może też bym Morrigan umieścił... ;D

@Tetlian: Zapomniałem o niej... Ale jak szalejemy z bijatykami to jeszcze może bym umieścił Ivy z Soul Calibura lub Ninę Williams z Tekkena (ale w wersji z gry Death by Degrees gdzie była w takiej czarnej sukience... ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 10:22, Tetlian napisał:

Brakuje Chun-Li z serii Street Fighter.


Przecież to babochłop, a nie kobieta ;P Równie atrakcyjna, jak kulturystki..

Jak panowie wyżej, ja również na lepszej pozycji umieściłbym Alyx :) Bayonetta kompletnie mi nie pasuje (dla mnie to jakaś pokraka) do tego zestawienia, chyba że w formie żartu.

Brak Nariko z Heavenly Sword to jakiś skandal! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobić taki ranking to szalenie trudna sprawa. Trafić w gusta naszej społeczności to nie lada wyzwanie, aczkolwiek sądze żę panowie z redkacji sobie poradzili. Brakuje mi tu reprezentantki z seri FF np Rikku z FF10 lub Lighting z FF 13. Wpakowałbym również reprezentatke z serii MGS typu Eva, czy Meryl. No i jak już ktoś wcześniej wspomniał jakąś panią od Bioware''u Morrigan by się nadawała świetnie ;]

No i jako smaczek jakąś okrutną babke (Shodan ? Kerrigan ?), w końcu niegrzeczne dziewczynki też są w modzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Cortana z serii Halo?! Kerrigan ze StarCrafta? Cóż, obiektywnie się nie da i każdy ma swoje faworytki. Ale na pewno nie uszanuję rankingu z tym paszczurem na pierwszym miejscu. :P I jeszcze zależy co się rozumie przez "najlepsze".
Poza tym mogliście w większości znaleźć zdecydowanie lepsze ujęcia dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mastermind masz jakiś dziwny gust. Dla mnie Bayonetta nie wskoczyła by nawet do top10. Zresztą nie tylko dla mnie jak patrzę po komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała lista w porządku aż do 1 miejsca. Nie było nic brzydszego? Moim zdaniem laski z Soul Calibur są dużo ładniejsze od połowy z tej listy, tak samo z tekkena 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ja juz wolalem Triss z Wiedzmina czy nawet Morrigan z Dragon Age :O miejsze 3, spadlem z krzesla , miejsce 1: 5 minutowy paraliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gust to macie do bani widzę :D
Taki brzydal ma 1 miejsce?? Sugerowaliście się chyba ilością pixeli na twarzy, bo jak to możliwe że BloodRayne nie zajęła conajmniej (!) 3go miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl na ten ranking nieco...kulawy, ale dobra postanowilem sprawdzic :)

3msce to jakas pomylka, 1 rowniez, ale dobrze ze nie ma na nim Lary, bo to byloby juz nudne.

Zabraklo mi tu pan z DMC i nie pamietam jak sie nazywala, ta dziewczyna z Lost Planet, ale fajna byla...
Ogolnie to nie ma sie czym podniecac :)
Jakos panie z gier mnie nie ''''jaraja''''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować