Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

Zamiast Alyx propunję Jade z Beyond Good and Evil i Zelda z Twilight Princess mogłaby tu się pojawić ;)
"Seksowna czarownica ubrana jest w obcisłe lateksowe wdzianko, które pięknie podkreśla jej kobiece kształty"
"Włosne" ubranko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać bardzo ciekawe zestawienie. Chyba z żadną pozycją w tym rankingu bym się nie zgodził, zwłaszcza z pierwszym miejscem, nie mniej jednak artykuł czytało się bardzo fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym wywalił Faith (ale to pewnie dlatego, że nie grałem w ME) i Bayonette (strasznie kiepsko się ubiera). Dodałbym Zoey z L4D (piękna, współczująca, miłośniczka horrorów i pogromczyni zainfekowanych (kobieta idealna?)). No i może Sona z League of Legends (niema, wojownicza muzyczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, sporo lasek tu brakuje, a niektóre umieszczone w tym rankingu pierwszy raz na oczy widzę (bo w te gry nie grałem).

Alyx dałbym wyżej, znacznie. Naprawdę świetna laska. Z tą człowiek by się nie nudził, baaardzo życiowa, pełna energii, nie bojąca się ubrudzić paznokci i nie uginająca się pod kilogramem tynku na twarzy. Babeczka w dechę :).
Brakuje mi tu również Jade z "Beyond Good & Evil". Też świetna dziewczyna, równie energiczna co Alyx.
Brak też Morrigan z Dragon Age oraz Mirandy Lawson z ME2 i Ashley Williams z ME1.

Ale jak to w rankingu: zawsze coś nie pasuje :). Mój prywatny ranking wyglądałby zatem nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rankingi zawsze będą bzdurne, ale z Bayonettą to przesada -_-

Na pierwszym miejscu dałbym (pół żartem, pół serio) Tali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się tej Bayonetty jak rzep psiego ogona, imho aż tak źle nie wygląda, zasługuje na max 3 miejsce.
Poza tym brakuje mi w tym rankingu Emilie De Rochefort z Tekkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP 3 to:
1. Lara Croft (Tomb Raider)
2. Alyx Vance ( Half Life 2)
3. Nariko (Heavenly Sword)

btw. W rankingu mogłaby się znaleźć Carrie z CHOME''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze w to co widze, to nawet skomentowac ciezko. Juz pierwsza Lara Croft byla nierealna fizycznie, ale Bayonetta to juz jest totalny mutant. W dodatku tak przesycony kiczem ze az kipi. Rzal i bul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 16:22, Rzepik napisał:

Takie rankingi zawsze będą bzdurne, ale z Bayonettą to przesada -_-

Na pierwszym miejscu dałbym (pół żartem, pół serio) Tali XD


Zółwik maaan.

Tali zawsze na 1wszym miejscu :) Tylko nie rozumiem co w tym jest pół żartem ; ]
Najlepiej zagrana Kobieca rola w historii gir komputerowych.
No i te FENOMENALNE BIODRA wszystkie virutalne lale wymiękają.

Co to zwolenników lasek z Japońskich produkcji typu FF czy Teken itd. To nie mogą się one liczyć gdyż całe te gry są robione jako pretekst żeby sprzedać kilka roznegliżowanych dziewczyn :) Więc typowo orientalne produkcje należało by pominąc w takich zestawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować