Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2010 o 16:30, SamFiniszer napisał:

Bayonetta pierwsza ? (Epic Fail) Zabrakło Jade z Beyond Good & Evil i Grim ze Splinter Cella ;P


Sory za double posta, ale złapałem laga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking całkiem fajny, ale Bayonetta na pierwszym miejscu? Odynie, dodaj mi sił. ;/ Męskie postacie z Final Fantasy są piękniejsze i bardziej kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 16:37, Niflheim napisał:

Ranking całkiem fajny, ale Bayonetta na pierwszym miejscu? Odynie, dodaj mi sił. ;/ Męskie
postacie z Final Fantasy są piękniejsze i bardziej kobiece.

Racja Wolałbym aby Faith była wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 22:20, Tyler_D napisał:

A gdzie bohaterka Heavy Metal F.A.K.K? ;-)


Julie, jeśli dobrze pamiętam. I racja, racja. Ta laska wyglądała i ruszała się lepiej, niż niejedna Bayonetta. 10 lat temu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayoneta?? Osobiście się nie zgadzam, nic w niej takiego hmm.. nie jest... Obydwie dziewczyny z Uncharted 2 były bardziej...
Nawet ta ruda z Enslaved lepiej się prezentowała.. Ale są gusta i guściki, waszym nie ubliżam a swój sobie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Call of Juarez BiB, Mass Effect 2, czy Resident Evil 5 ? Z tego co widzę, zapenwe nikt z osób układających zestawienie, tego nie robił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta na 1 to chyba wybór specjalny dla zaostrzenia dyskusji. Pominęliście wiele: m.in. Te Które Już Wymieniono: Julia z Heavy Metal F.A.K.K, Triss. A poza tym Aribeth z NWNa; Morrigan z DA. Jeszcze była 100 lat temu taka konkurencja Tomb Raidera z laską latającą na smoku, tylko nie pamiętam jak to się zwało.

Poza tym są lepsze i ładniejsze grafiki z Rayne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 23:53, Albii napisał:

Grał ktoś w Call of Juarez BiB, Mass Effect 2, czy Resident Evil 5 ? Z tego co widzę,
zapenwe nikt z osób układających zestawienie, tego nie robił. ;)


Problem rankingu tego typu zawsze, polega na tym, że każdy podchodzi do tego bardzo, bardzo subiektywnie. To co podałes to świeże giery, które w jakiś sposób są teraz na topie, inaczej może być za 2-3 lata. Gdzie odpadną gwiazdy jednego sezonu ;) Ten ranking ma uwzględnic Najlepszą laskę z gier EVER (przynajmniej ja tak odbieram ;p). Nie bohaterkę jednej gry i to z 2010r. Ja rozumiem pod nazwą ''najlepsza laska z gier'', ze bohaterka tego rankingu ma być, jak najbardziej rozpoznawalna czy wręcz ubóstwiana. Dla mnie taka jest Lara. Były z nią całe tony reklam, okładek, plakatów, wynajmowane sa aktorki/modelki, aby się w nią wcielały. Jest praktycznie na topie przez prawie 20lat. Dużo osób które nie graly w Tomb Raidera i tak będa ją kojarzyć. Jeżeli ktoś pisze, że "podoba mu się" dziewczyna z jakiejś gry, ale nikt nie wie kto to, jest to argument za tym, że ona nie jest tą naj ;) No chyba, że... tak jak jest wspomniane w tekście (przy Claire), jest to ranking najładniejszych kobiet, co zmienia postać rzeczy, ale wtedy też nie wiem co ta wiedźma z "małą głową", którą Jacyków chyba ubierał robi na pierwszym miejscu ;)
Jak wspomniał TitusCruz, może jest to zabieg uatrakcyjniający temat i tak na prawdę autorzy uważają, że Lara jest tą naj? Kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować