Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 08:11, TitusCruz napisał:

Bayonetta na 1 to chyba wybór specjalny dla zaostrzenia dyskusji. Pominęliście wiele:
m.in. Te Które Już Wymieniono: Julia z Heavy Metal F.A.K.K, Triss.


Triss była fajna na koncept artach, ale już modele 3D były... średnie. Wolałem Shani. Z concept artów świetna jest też Morenn.

Dnia 30.11.2010 o 08:11, TitusCruz napisał:

Jeszcze była 100 lat temu taka konkurencja Tomb Raidera z laską
latającą na smoku, tylko nie pamiętam jak to się zwało.


Gra się zwała Drakan, a wojowniczka - Rynn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie macie rację beyonetta przecież to miał być ranking najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiecych postaci z gier a nie na odwrót. Ja bym podium zrobił tak:


3; Chloe z uncharted


2; Elika z Prince of Persia


1; Lara Croft z Tomb Rider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zawsze najseksowniejszą kobietą w grach będzie Diana z Hitmana! ;)


Edit: Kurde, zapomniałem że w czwórce się pokazała więc żart nie wypalił. :/ Ale od Bayonetty to nawet Bezimienny z Tormenta jest bardziej pociągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie listy "naj" mają jedną chorobę. Obejmują względnie krótką część czasu. Mi brakuje Samus, ale nie będę się żalił. Chociaż Bayonetta na pierwszym mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:30, Zgreed66 napisał:

> Współczuję ludziom, których podniecają "laski" z gier ;d

a co wolisz pedałów? :>


Chyba już bardziej poprę homoseksualistów, niż gości, którym ślinka cieknie na widok czegoś, co nie istnieje fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:32, DirianUTD napisał:

Chyba już bardziej poprę homoseksualistów, niż gości, którym ślinka cieknie na widok
czegoś, co nie istnieje fizycznie.


Twój wybór. Ja wolę pograć w grę, w której jest fajna, wyrazista laska, niż "pedałkowaty" bohater.
Osobiście też wolę grać laskami, aby urozmaicić sobie te kilkanascie badz nawet dziesiąt godzin gry, wlasnie grając kobietą.
Jakoś lepiej od razu gra wygląda. Ślinka cieknąć od razu tez nie musi, ale wystarczy, że będzie atrakcyjna.
Nie to co ArcaniA - Fuuuuuu. Przynajmniej na moim kompie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elika (Prince of Persia 2008)! Zoey (Left 4 Dead)! Chloe (Uncharted)!
Naprawdę, komuś brakło testosteronu w galotach, że ich nie umieścił. Przykro i smutno mi z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bohaterka z gry "Bayonetta" dostaje pierwsze miejsce?, to jest żart ze strony Gram.pl?!, mam nadzieje że tak..., bo ta bohaterka to jeden wielki pasztet! ;p, na pierwsze miejsce dał bym Larę Croft a nie..., jakąś kujonkę z okularami.... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować