Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

Wow Bayonetta to jedna z najbrzydszych bohaterek gier komputerowych jaką w życiu widziałem. Do tego jeszcze ta fryzura ala ciotka-klotka i głowa jak łepek od szpilki, żeście się chłopaki nie popisali z pierwszym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 14:00, oskiiq napisał:

a gdzie triss z wiedźmina ?

Piersi na wysokości wątroby dyskwalifikują ją z miejsca. Takie rzeczy w naturze nie występują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2010 o 15:54, Melchah napisał:

Piersi na wysokości wątroby dyskwalifikują ją z miejsca. Takie rzeczy w naturze nie występują

Gdzie tam na wysokości wątroby, a po za tym jak to w naturze nie występują skoro taką widziałeś ;)
A co do ogólnej oceny top listy lasek to mam parę rzeczy do powiedzenia, bo w sumie jest wiele innych lasek i to o wiele lepszych od tym na górnej części listy (o ile góra jest tam gdzie te gorsze ;)) jak np. Chloe, czy Elena z Uncharted 2. I chyba mi się zdaje, że te całe sentymenty przeważyły przy wyborze dziewczyn z gier ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:01, eske napisał:


> Piersi na wysokości wątroby dyskwalifikują ją z miejsca. Takie rzeczy w naturze
nie występują
Gdzie tam na wysokości wątroby, a po za tym jak to w naturze nie występują skoro taką
widziałeś ;)

Łeeee, ale to wirtualna natura, nie liczy się ;).

Ale przyznać trzeba, że tylko w Kaer Morhen takie miała obwisłe. W późniejszych etapach możemy podziwiać ją z biustem w bardziej zgodnym z naturą miejscu, ale za to całą reszta przedstawia się... niewystarczająco atrakcyjnie :). Załączam stosowne obrazki wyszperane w sieci.

Na screenie pierwszym kiepsko wymodelowany biust; screen dwa przedstawia zapijaczoną prostytutkę (aż żal patrzeć); screen trzy pokazuje, że nie zawsze szata zdobi człowieka, kiedy człowiek ten jest kompletnie nieforemny (mam wrażenie zaburzonych proporcji obwodu talii i bioder, ale może się nie znam).

Mam wrażenie, że model Triss był pierwszym eksperymentalnym modelem jaki powstał na potrzeby Wiedźmina, bo wygląda masakrycznie źle i choć w sadze Triss była piękną kobietą to w grze niestety patrzeć na nią nie sposób (gdzie te piękne, kasztanowe włosy? Bo chyba to nie ten czerwony mop na głowie).

Twierdzę z całą stanowczością, że miejsca dla takiej Triss nie powinno być w żadnym szanującym się rankingu komputerowych lasek :).

20101204073057

20101204073111

20101204073134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 07:39, Melchah napisał:

Twierdzę z całą stanowczością, że miejsca dla takiej Triss nie powinno
być w żadnym szanującym się rankingu komputerowych lasek :).


Dlatego właśnie powstały nowe modele postaci do W2. Gdzieś czytałem komentarz, że jednym z pierwszych modów będzie przywrócenie starego wyglądu Geralta - trzeba przyznać, że to idiotyzm ciężkiej wagi. Żałuję, że nie będę mógł zobaczyć konsternacji na twarzach tych ortodoksów, gdy zobaczą, jak fatalnie wygląda stara kreacja w porównaniu do nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta? Ej no... To już Kai z Hevenly Sword lepiej wygląda x )
A jak już o tym mowa to gdzie Nariko?
Zgodzę się z przedmówcami, gdzie Chloe z Uncharted 2?
W ogóle z całej listy to bym wywalił wszystkie z wyjątkiem Zoë gdzieś na 10 miejscu.
Jeżeli chodzi o RE to zdecydowanie bardziej podoba mi się Sheva.

Chociaż w sumie wymienianie jest bez sensu. Każdy ma inny gust, a to w zasadzie o tym jest ranking. No, a przecież o gustach się nie dyskutuje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:34, Mielnik10 napisał:

A Miranda z ME 2 albo Ashley z ME one powinny być w Top 10.


Ashley była słabiutka, a od Mirandy lepszy był oryginał, czyli Iwonka Strzechowska <3. Z gier BioWare to pasuje tutaj tylko Bastila, ale cała masa ludzi nienawidzi ją za charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 18:41, hearthland93 napisał:

Strasznie naciągane, po mojemu 1 miejsce się należy pomocnicy Jokera z Batman:Arkham
Asylum . ;)


Zgadzam się! Bardzo fajna postać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować