Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

A gdzie Sakura ze Street Fightera? :) Lara powinna być na pierwszym miejscu, bo to panna z tradycją. A trzecie miejsce Cate Archer to pomyłka - byle baba z warzywniaka jest od niej seksowniejsza. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta?! Na 1szym miejscu?! WTF?! Toż to najbrzydsze badziewie ostatnich lat. Kompletny brak proporcji, łeb mały i brzydki i te paskudne włosy....brrr....Ale cóż o gustach się nie dyskutuje, jak dla mnie to Cate Archer powinna znaleźć się na 1szym miejscu ( z tych obecnych w rankingu) A jakby dodać coś z zewnątrz...hmm...nie wiem...Tali z Mass Effect :P Hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie, na pierwszym miejscu, nieprzerwanie już od 9 lat, jest Christie Monteiro (Tekken).
Wielu mówi, że Nina ją deklasuje urodą, ale ja jednak pozostanę wierny Krystynie.

Drugie miejsce - Seung Mina (Soul Calibur) i Julia Chang (Tekken).
Trzecie miejsce - Sonya Blade (Mortal Kombat) oraz Nina Williams (Tekken).

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 11:52, migielx napisał:

Zabraklo mi tu pan z DMC


Trish? Lady?

Dnia 25.11.2010 o 11:52, migielx napisał:

i nie pamietam jak sie nazywala, ta dziewczyna z Lost Planet,


Luka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jakie kryteria przyjmuje ten ranking? Im bliżej byłem miejsca pierwszego tym bardziej miałem wrażenie, że tytuł newsa nie do końca oddaje to co przedstawia samo zestawienie. W czołówce Lara (chyba najbardziej znana wirtualna kobitka), a wyprzedziła ją królowa kiczu i bezguścia czyli Bayoneta.
Po przeczytaniu objaśnień dalej też nie jestem pewien czy to ranking najładniejszych, najbardziej znanych, najlepiej/najgorzej ubranych, najodważniejszych czy cokolwiek innego, bohaterek (lasek).
Taką Zoe z Dreamfalla, Madison z HR czy Claire z RE wywaliłbym z rankingu bez mrugnięcia okiem, a całość przemielił i ponownie losowo wybrał.
Zabrakło mi Harley Quinn z Batmana: AA, Shevy Alomar z RE5, któreś z asari z ME czy bohaterek gier serii Tekken, Zoey z L4D, Nariko z HS (tak wiem wspomniano o niej przy Trip z Enslaved) lub Aribeth de Tylmarande z Neverwintera i pewnie znalazła by się jeszcze niejedna bardziej interesująca i ładniejsza niż niektóre przestawione w tym zestawienia. Ale...
To w końcu ranking dwóch redaktorów tegoż portalu, ich wybór. Podobno o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smooqu
Triss owszem ale nie ta z części pierwszej, przynajmniej nie jeśli chodzi o urodę. Chyba o urodę (?) chodzi w tym rankingu, bo tylko z tym kojarzy mi się określenie "laska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że pamiętano o Zoe Castillo, jednej z moich ulubionych bohaterek gier. :) Świetna dziewczyna świetna stworzona postać i epicka gra jaką jest Dreamfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj... Z tą Bayonettą to trochę pojechane :) Ani ona ładna ani jakaś interesująca. Taka przerysowana na maksa :)
Ale cóż, de gustibus non disputandum est, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce 1wsze - TALI ZORAH !!
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH
TALI ZORAH - Mass Effect 1 i 2

Dla konserwatystów może byc Morigan z DA:O albo Miranda Lawson z ME2

Bayoneta to straszna pokraka jak i cąła gra z reszta

No i została nam jeszcze Sara Kerigan ze Starcrafta2 ( i moja faworytka Nova - choć ciężko się czepiać gdyż występuje raptem przez 10 minut gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to można jeszcze dorzucić Lelianę... jak założyłem jej pancerz to z tymi czerwonymi włosami było jej do twarzy w nim... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JackXPPL- dokładnie Chloe z Uncharted 2 POWINNA się znaleźć w tym rankingu i zająć jakieś przyzwoite miejsce. A nie to...to...to...to co jest na pierwszym miejscu, już jakaś orczyca z Obliviona jest ładniejsza od tej pokraki i kiczowatego badziewia...A i Sheva z RE5 także w pełni zasłużyła na miejsce w rankingu. O 1 miejscu już się dość dobitnie wypowiedziałem, ale zaskoczyło mnie jedno...Lara na podium :/ Myślałem że "szał" na jej kwadratowe cycki skończył się jakieś 6 lat temu...ale jednak tego paszteta dalej niektórzy lubią wykopywać z grobu...w moim rankingu na najgorszą, kiczowatą i brzydką postać z gier na pierwszym miejscu jest właśnie Lara....niedobrze mi się robi jak widzę tego transwestytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować