Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 najlepszych lasek z gier

196 postów w tym temacie

Jedno jedyne zastrzeżenie - co Wy (i masa innych ludzi, z tego co widzę) widzicie w Bayonetcie? Toć ona jest zwyczajnie brzydka. Ok, kwestia gustu, ale po prostu tego nie rozumiem...

EDIT: Poza tym brakuje mi tu Harley Quinn. Jej rolę w Arkham Asylum zapamiętam na długo. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:34, Marek_94 napisał:

A gdzie Triss Merigold ?! O nie tak nie może być! xD


Bez kitu jej zabrakło az mnie to zdziwiło , wchodząc w temat od razu pomyślałem o niej a tu nie ma , szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj ma wypaczony gust :D
To już laski z simsów są ładniejsze, i mają bogatsze wnętrze :D

Dla mnie osobiście z całego tego rankingu najfajniejsza jest Lara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Cate Łucznik nie jest wyżej w rankingu, zasługuje na to, bo to postać ciekawa, inteligentna i o ładnej powierzchowności. Za to Bayonetta - podpisuję się pod licznymi głosami z komentarzy do artykułu :P

Do rankingu dodałbym też Lulu albo Rikku z Final Fantasy X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta ssie... I to nie w ten miły sposób. Lara się przejdała. Cate Archer to jakieś nieporozumienie, bo urodę ma typowo niemiecką ;)
Przychylam się do twierdzenia, że w zestawieniu powinna się znaleźć Triss i Harley Quinn (ew. Poison Ivy :]), a od siebie dorzucę jeszcze bohaterkę z Fable 3 (no co? :P) i Katarzynę Sforzę z Assassin''s Creeda 2 i Brotherhood (no co? :P). No dobra, a skoro już jesteśmy przy serii AC, to co powiecie na Lucy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał Lare Croft na pierwsze i dodał Christie Montero i Ling Xiaoyu z Tekkena, a Faith z Mirror Edge dał bym wyżej. Uważam jak większość osób tutaj że ta lista to pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 22:56, Adamo55 napisał:

Pfff, jakiś lipny ten ranking... Nie ma nawt Xany z Dark Messiaha i uroczej Leanny :P

W pełni się zgadzam, że Xana i Leanna to niezłe laski i może nie zasługują na 1 miejsca ale któraś mogła być wspomniana w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA O BOŻE BAYONETTA NA PIEWSZYM MIEJSCU MASAKRA ktoś miał ostro na bani, a gdzie XANA z dark messiah gdzie MOMIJI z NINJA GAIDEN, gdzie dziewczyny z LIFE OR A DEAD ?! kompletny bezsens z tego rankingu jak ja gdy pierwszy raz grałem w gre bayonetta to z beki nie mogłem wyrobić jaka ona jest brzydka a udaje że jest niby jakąś laską ,poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sheva Alomar - ją bym wstawił tutaj na miejsce 1sze [ot taki personalny wybór, nie mniej chyba masa osób się zgodzi, że lepiej by pasowała niz połowa "kandydatek"]
Do tego jeszcze zabrakło mi Triss i Lady z DMC, od biedy też morrigan z DA z tym, że w DA na silniku gry modele kobiece nieco zasysają proporcjami ciała, za to na renderowanych trailerach morri wyglądała bardzo fajnie =)
A no i Egzekutorka z Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Też się dziwnię 1 miejsce dla Bayonetty ? ale dobra szanuję wybór myślałem że na pierszym miejscu będzie Elika lub Farah dobrze że nie Helga Von Bulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować