Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz głowę Geralta z Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 w trójwymiarze

77 postów w tym temacie

gram.pl

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z rzeźbą głowy Geralta z Rivii z imitacji marmuru w 3D, czyli najważniejszym elementem Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz głowę Geralta z Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 w trójwymiarze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna głowa, prawie taka ładna jak moja. Jak mi się znudzi na biurku to postawię na półce, będzie jako przycisk do książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, zapomniałem napisać o specjalnych właściwościach głowy Geralta. Otóż ta głowa daje +10 obrażeń porównując ją do innego przedmiotu o takiej samej wadze. Warto mieć taką głowę podczas walki - co dwie głowy to nie jedna w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajna jest ta głowa. Ładnie wykonana i nie wydaje się jakaś strasznie krucha czy delikatna.
Choć ja generalnie lubię takie różne "zbieracze kurzu" :)
Będzie kolejny gadżet do kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super dodatek do EK, normalnie extra głowa Geralta. Dlatego nie kupuje drugiej części Wiedżmina. Autorzy nie mają za grosz dobrych pomysłow a zapewne w grze też tak będzie. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:32, Gofer31 napisał:

Jeeeeezu i taka cena przez cos co na nic nikomu sie nie przyda? :D Szkoda zachodu i pieniedzy.

Tak się składa, że cena edycji kolekcjonerskiej, biorąc pod uwagę jej faktyczną zawartość, wcale nie jest aż taka wysoka. Choć mnie osobiście o wiele bardziej kusi ~200stronnicowy Artbook, to ten "łeb" źle nie wygląda. Uważam wręcz, że tego typu "rzeźba" na półce będzie się prezentować o wiele lepiej, niż jakaś tandetna, zabawkowa figurka, która ledwo przypomina bohatera gry. Z pewnością nie aż tak nerdowsko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:32, Gofer31 napisał:

Jeeeeezu i taka cena przez cos co na nic nikomu sie nie przyda? :D Szkoda zachodu i pieniedzy.


Bo to jest element EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ, dla tych którym to nie pasuje, pozostaje zwykła wersja.

@vegost: hahahaha, nie kupujesz Wiedźmina dlatego, że EK (swoją drogą tania patrząc na edycje specjalne takiego CoD-a) ma popiersie? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:41, vegost napisał:

Super dodatek do EK, normalnie extra głowa Geralta. Dlatego nie kupuje drugiej części
Wiedżmina. Autorzy nie mają za grosz dobrych pomysłow a zapewne w grze też tak będzie.
Szkoda gadać.

Obvious troll is obvious.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 jest moją pierwszą (no dobra, drugą :P) edycją kolekcjonerską, jaką w życiu zamówiłem. I widzę, że będzie bardzo fajna, chociaż EK kupuję głównie ze względu na sam tytuł gry (Wiedźmin to wg. mnie gra, która zasługuje ma pieniądze polskich graczy jak żadna inna), a nie zawartości bogatszej edycji. Dodam, że dostanę egzemplarz z numerkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej pisałem wiele razy fanem Wiedźmaka nie jest ale co powiem to powiem: Edycję Kolekcjonerską zrobili fantastyczną. Popiersie jest wykonane świetnie - bynajmniej moim zdaniem - i pewnie nie jedną półkę czy biurko przyozdobi. Zaś cała reszta dodatków ... Przyznam się szczerze, że sam się zastanawiam nad kupnem tej edycji :] Kto wie, może się przekonam i do samej postaci ;P
Tak czy inaczej zamawiającym po trochu zazdroszczę. Same kości dla mnie są dodatkiem świetnym - uwielbiam różnorakie kości ze względu na to, że często grywam w różnego rodzaje sesjowe rolpleje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jeszcze zdjęcie z lotu ptaka i podkopu kreta to może się zdecyduję.

Czy to popiersie pływa w wannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować