Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz głowę Geralta z Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 w trójwymiarze

77 postów w tym temacie

Na tym "trójwymiarze" wygląda jak dość tandetny, plastikowy odlew :/ Na zdjęciach z kolekcjonerek prezentowała sie lepiej - faktycznie jak imitacja marmuru albo gips.


Do redakcji:
ps. Teraz codziennie będą newsy o Wiedźminie 2 ? Rozumiem hype, nakręcanie sprzedaży, duma, że jako jedyny sklep sprzedajecie kolekcjonerkę... ale - przepraszam bardzo zaczynacie pisać o bzdetach. Ujmę to w pewną przenośnię - bardzo lubię pizzę, ale gdybym miał ją jeść codziennie to w końcu bym się porzygał... Nie obrzydzajcie mi gry, na którą czekam, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2010 o 14:59, Lordpilot napisał:

Ujmę to w pewną przenośnię - bardzo lubię pizzę, ale gdybym miał ją
jeść codziennie to w końcu bym się porzygał... Nie obrzydzajcie mi gry, na którą czekam,
ok ?

Pizzę sprzedają codziennie, ale Ty jej codziennie nie jesz. Podobnie zrób "niusami" - nie czytaj ich. Po co wchodzisz w takie tematy? Żeby samemu sobie grę obrzydzić?

A wracając do tematu głowy. Wszystkie detale ładne, ale czemu Geralt nie ma (pionowych) źrenic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:32, Gofer31 napisał:

Jeeeeezu i taka cena przez cos co na nic nikomu sie nie przyda? :D Szkoda zachodu i pieniedzy.

To edycja KOLEKCJONERSKA. Czy kolekcjonerzy obrazów kopią nimi doły albo jedzą na nich obiad? Nie, wiszą na ścianie do niczego się nie przydając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, nieco się na tej głowie zawiodłem. Raz, że spodziewałem się większej ilości detali, a dwa, że trochę mi tu jednak materiałem "plastikopodobnym" zajeżdża. Ale to jedynie moje odczucia, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy element EK to ten leb, nie rozumiem kto wpadl na ten pomysl i czemu nie kierowano sie wskazowkami samych fanow gry (jakas ankieta na forum tw). No nic, na szczescie reszta ek jest fajna i o ile gra nie zawiedzie to przelkne ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie pojmuję do końca tych narzekań. Na pewno nie ludków, którzy najwyraźniej nie rozumieją idei edycji kolekcjonerskich i ich grupy docelowej, narzekających na nieprzydatność (lol) elementów wchodzących w skład zestawu. Chyba nie trzeba być Einsteinem aby pojąć, iż wydania tego typu skierowane są w pierwszej kolejności do fanów?

Ktoś zarzucił brak oryginalności. Sorry, ale moim zdaniem tego typu statuetka jest pomysłem bardzo nietypowym, szczególnie na tle wszystkich tych oklepanych figurek, które bohaterów gier przypominają chyba tylko z założenia. Stawiając obok siebie figurkę Geralta z empikowego wydania części pierwszej, a taką "rzeźbę", drugi przedmiot wydaje mi się znacznie ciekawszy.

A że nie wszyscy będą zadowoleni? To już chyba raczej norma. Mimo tego uważam, że za taką cenę edycja kolekcjonerska gry jest bardzo ciekawa, a w dodatku CDP oferuje coś miłego także dla nabywców edycji standardowej (OST, Bonus DVD, mapa i inne bajery). Widać niektórych naprawdę ciężko zadowolić, kiedy nie potrafią docenić nawet tego co mają. Nie chcecie - nie kupujcie, proste. Moim zdaniem EK drugiego Wiedźmina byłaby warta swojej ceny nawet bez tej śmiesznej statuetki (choć zależy jeszcze jaka będzie jakość artbooka). A zaznaczę przy tym, że fan(boy)em Wiedźmina wcale nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat mnie ten przycisk do papieru nie bardzo interesuję a głownie artbook nie mniej z chęcią i czasem bym se takiego Wieśka pomalował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:00, gostfejskila napisał:

No i na co to komu, i co z tym robić ? Rozumiem jakaś figurka ala Ezio ,ale to coś....żal
i jeszcze wołać za to 230 zł.


Ehm, jak się nie podoba to zostaje zwykła edycja za 129,9. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2010 o 18:02, Henrar napisał:

Ehm, jak się nie podoba to zostaje zwykła edycja za 129,9. Dziękuję za uwagę.

Zupełnie nie rozumiem po co odpowiadasz na mój post ? Co cię to obchodzi jaką edycję kupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:32, Gofer31 napisał:

Jeeeeezu i taka cena przez cos co na nic nikomu sie nie przyda? :D Szkoda zachodu i pieniedzy.


A ile rzeczy z kolekcjonerek się przydaje? Na tym właśnie polegają kolekcjonerki, edycje rozszerzone o niepotrzebne śmieci (z wyjątkami) ;]
Poza tym akurat głowa jest imo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:34, SuavekS napisał:

Ktoś zarzucił brak oryginalności. Sorry, ale moim zdaniem tego typu statuetka jest pomysłem
bardzo nietypowym


Ekhm... BioShock... Ekhm.

Dnia 25.11.2010 o 17:34, SuavekS napisał:

Stawiając obok siebie figurkę Geralta z empikowego
wydania części pierwszej, a taką "rzeźbę", drugi przedmiot wydaje mi się znacznie ciekawszy.


http://www.toymania.com/columns/rtmisc/fotrdvdsetpics1.shtml <- ciekawszy przedmiot. TAK wygląda porządna figurka.

Dnia 25.11.2010 o 17:34, SuavekS napisał:

Nie chcecie - nie kupujcie, proste.


Nigdy nie rozumiałem mentalności "albo wychwalajcie pod niebiosa, albo morda w kubeł". Naprawdę uważasz, że słowa krytyki pod adresem geraltowego łba mogą oznaczać tylko i wyłącznie malkontenctwo? A dlaczego nie weźmiesz pod uwagę innej opcji - że oznaczają chęć ulepszenia czegoś, co już jest dobre, ale mogłoby być jeszcze lepsze? Podejrzewam, że mając do wyboru łeb Geralta albo coś takiego: http://www.amazon.com/gp/product/B001KNMFU4?ie=UTF8&tag=collectingtol-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B001KNMFU4 (tylko w wersji wiedźmińskiej), fani wybraliby jednak to drugie.

To nie jest krytykanctwo. Sam zamówiłem kolekcjonerkę i nie mogę się doczekać, kiedy do mnie trafi. To jest coś, co, z braku lepszego określenia, nazwijmy "konstruktywną krytyką". Innymi słowy - miło by było, gdyby przy Wiedźminie 3, CDP wzięło pod uwagę opinie osób bezpośrednio zainteresowanych - czyli nas, graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyłem by mieć głowę Geralda na widoku. Po co kobieta skoro można mieć głowę Geralda ;D.

Lordpilot nie wiem czy pamiętasz ale gram i Wiedźmin jeden to było totalna masakra. Każdą stronę jaką otwierałeś to był wiedźmin. Każdą podstronie na gramie to był wiedźmin. Otwierałeś lodówkę i wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować