Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koszulki w sklepie gram.pl teraz w niższej cenie!

26 postów w tym temacie

No ta ze SCII to mi już od dawna chodziła po głowie... jak jeszcze ta czarna z MW2 była w wersji XL to bym obydwie kupił.

Ale spoko że jest taniej. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ślepy fan kupiłby takie paskudztwa, bez urazy... ale za taką cenę to tragicznie to wygląda, więc podziękuje. Koszulka MW uszła by w tłoku.. ale ten tragiczny zielony znaczek wszystko psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie byłoby dla Was obciachem pokazać się na ulicy w takiej koszulce? :D W życiu nie wyszedłbym w takim czymś z domu. Pamiętam, że kiedyś były prezentowane jakieś koncepcje koszulek, które nie były z logiem gry tylko w jakiś sposób, w sposób żartobliwy, nawiązywały do tych gier. Było tam parę nawiązujących do GTAIV. Co się stało z tym pomysłem? Tamte koszulki były na prawdę fajne. A takie jak te tutaj są po prostu lamerskie. W takiej to można sprzątać dom, malować ściany, myć kible, a nie chodzić po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:33, asde napisał:

Na prawdę nie byłoby dla Was obciachem pokazać się na ulicy w takiej koszulce? :D W życiu
nie wyszedłbym w takim czymś z domu. Pamiętam, że kiedyś były prezentowane jakieś koncepcje
koszulek, które nie były z logiem gry tylko w jakiś sposób, w sposób żartobliwy, nawiązywały
do tych gier. Było tam parę nawiązujących do GTAIV. Co się stało z tym pomysłem? Tamte
koszulki były na prawdę fajne. A takie jak te tutaj są po prostu lamerskie. W takiej
to można sprzątać dom, malować ściany, myć kible, a nie chodzić po mieście.


Bo to raczej koszulki dla fanatyków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domagam się czarnej koszulki z pionowym napisem GRAM.PL taką samą jaka kiedyś była dostępna. Do dzisiaj pluję sobie w brodę, że jej nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:33, asde napisał:

Na prawdę nie byłoby dla Was obciachem pokazać się na ulicy w takiej koszulce? :D

Nie.
Bo niby czemu ? Większość ludzi ma głęboko gdzieś jaką koszulkę nosisz. Nie mówiąc już o tym że praktycznie mało kto skojarzy postacie z gier, bądź ich tytuły.
Ja mam taką jedną, czarną z napisem CoD Black Ops. I niby co w niej takiego żenującego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to patrzę czy jest fajna grafika na koszulce... a jak jest jeszcze z mojej ulubionej gry to tym bardziej... ;D

A co do obciachu: to chyba większym jest kupienie koszulki w stylu "Szukam księżniczki- Książe" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koszulkę Starcraft-a II i chodziłem po mieście i nikt mnie jeszcze nie wyśmiał , niektórzy nawet powiedzieli ye fajna , super , gdzie ja kupiłem ?

Nie Lubisz nie chodź , nikt Ciebie do tego nie zmusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować