Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szykuje się gwiezdnowojenna gra na Move. I to lepsza od tej z Kinecta!

24 postów w tym temacie

Od początku gdy tylko został zapowiedziany Move pierwszym skojarzeniem dla wielu zapewne PS3-kowców było iż ten sprzęt stworzony jest ku temu by stanąć po Ciemnej bądź Jasnej stronie mocy i tak naprawdę od dłuższego czasu czekam tylko na to aż takowy tytuł zostanie zapowiedziany - cóż może w końcu się doczekam oby było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że obsługa miecza świetlnego to tylko Move. Nie wyobrażam sobie machania mieczem nie trzymając niczego w rękach. No i Move ma przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś powyżej napisał - jak tylko zobaczyłem Move''a od razu pomyślałem o czymś na kształt Jedi Knight! Po tym jak już pobawiłem się tym kontrolerem i zobaczyłem jak jest precyzyjny ta wizja stała się jeszcze bardziej realna. Także jeśli tylko jest światełko nadziei to ta produkcja ma już maniaka SW, który na nią czeka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dywizja planowania produktów? Dywizja to może być np. pancerna, a od planowania w firmie jest "dział".

A wracając do gry, jeśli się postarają, może to być coś naprawdę mocnego. Trzymam kciuki i odkładam kasę na Move :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 20:48, Argael napisał:

Dywizja planowania produktów? Dywizja to może być np. pancerna, a od planowania w firmie
jest "dział".

A wracając do gry, jeśli się postarają, może to być coś naprawdę mocnego. Trzymam kciuki
i odkładam kasę na Move :)


You never know, w Sony to oni mogą mieć i tajne służby operacyjne bądź jednostkę do spraw zwalczania korników gnieżdżących się w odmętach Cella PS3 :)

Chętnie zobaczę tą gierkę, zapewne wkrótce przekonamy się czy aby to nie były tylko przechwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że oba kontrolery są dobre. Oba się dobrze nadają na gre w świecie GW, ale chyba kinect lepszy by był z używaniem mocy, żadnych pilotów tylko własne dłonie. Można się poczuć jak prawdziwy Jedi :P (albo Sith)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Sareth- Kinekt na pewno lepszy do używania mocy, ale Move nie będzie miało sobie równych jeśli chodzi o świetlny miecz. Z drugiej strony, wystarczy, żeby do pudełka z grą na Kinekt dorzucali kawałek plastiku o wyglądzie rękojeści i mamy z głowy...

No, zobaczymy. Jestem dobrej myśli. Na pewno zaopatrzę się w któryś ze sprzętów, gdy już się okaże która gra lepsza, bo tylko do tego te kontrolery IMO zostały stworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować