Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Wypowiedzcie się na temat tej najpopularniejszej konsoli Sony. Co o niej myślicie; kto ją ma, a kto chce kupić; w jakie gry pocinacie; o wyższości nad innymi konsolami. Słowem - o wszystkim na temat PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:51, Pyton01 napisał:

ja czasem gram u kumpla na pleju w FIFA Street:)
gierka jest super!
albo w GTA SA



Bardzo boli mnie to że na kompa nie wyszła zadna fifa street:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie zbieram na swoje PS2. Była nawet oficjalna wiadomość, że Sony obniża cenę detaliczną do 555zł w Polsce. Czemu nie było o tym ani słowa na Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup ps2 i mam pytanie czy cena w empiku jest oplacalna ?? tzn599zl (+4 gry)?? i mam pytanko czy do ps2 musze kupywac karte pamieci czy moze w sobie jej troche zawiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety żeby zrobić jakikolwiek save musisz zainwestować w kartę pamięci. Co do opłacalności zakupu to nie mam pojęcia:P Swoją czarnulkę zakupiłem już bardzo dawno temu, z tego co teraz patrzyłem to ceny nowej PS2 wychają się tak w granicach 520-550, więc jeżeli gry są znośne to warto tą ofertę przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy płyty z PSX chodzą na PS 2 ? Chodzi mi o serię Crash . Nie wiem czy PS2 jest kompatybilne wstecz bo nigdy nie próbowałem a jak sprzedawałem PSX to poszedł z wszystkimi gierkami .Szkoda że na PS 2 zapomniano o tej fantastycznej gierce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja.. zapomniałem o Slim.. mówiąc o pełnej kompatybilności miałem na myśli moją dwuletnią czarnulkę, którą jestem doprawdy zachwycony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar zakupić starszą wersję PS2 to do grania przez internet niezbędny będzie network adapter. Wersja Slim ma go wbudowanego. Przy czym nie wiem, czy wogóle opłaca się w przypadku tej konsoli inwestować w rozgrywkę przez internet- była to dziedzina zawsze traktowana po macoszemu przez koncern SONY. Oprócz tego mało jest ciekawych tytułów przeznaczonych do zmagań poprzez sieć (słyszałem tylko o SOCOM, ale skonfigurowanie adaptera pod ten tytuł graniczny podobno z cudem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 10:17, żyrafa napisał:

Czy wie ktos moze kiedy stanieje ps2 w polsce??


Właśnie na ten czas zapowiedzino obniżkę na 555 zł. Widziałem nawet parę billboardów w mieście. Ale czy sprzedawcy obniżyli już ceny to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować