Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 20:02, mattex napisał:

Ja mam pytanko . Jak bym chciał kupic sobie teraz PlayStation 2 ile musiałbym dać i w jakim
sklepie najbrdziej sie opłaca?


Hmmm...jak to się mówi "najtaniej na allegro" chyba, że chodzi Ci o "żywy" sklep to polecam Miedia Markt :)
A jak internetowy to np. Ultima : http://www.ultima.pl/PlayStation_2/PlayStation_2_PSTwo/i3190/
Ale polecam Allegro lub MM bo tam najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, trochę opóźniony jestem... Ale kiedy wyjdzie God of War 2?? :D Bo już trochę przestałem się interesować datami wydawania gier na PS2, Wii mnie już pochłonął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:53, Vytrix napisał:

Tak wiem, trochę opóźniony jestem... Ale kiedy wyjdzie God of War 2?? :D Bo już trochę przestałem
się interesować datami wydawania gier na PS2, Wii mnie już pochłonął!


Premiera odbędzie sie około dnia 04.05.2007 :D Ale cena w porównaniu do pierwszej części to maskara....199zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:02, mattex napisał:

Ja mam pytanko . Jak bym chciał kupic sobie teraz PlayStation 2 ile musiałbym dać i w jakim
sklepie najbrdziej sie opłaca?


Ja ostatnio kupiłem PS2 Slim na allegro. Dałem 450zł, a w zestaw wchodziło: Memory Card 32MB, 10 oryginalnych gier, 2 joypady, pudełko, instrukcje i jeszcze gwarancja trwa przez miesiąc. Uważam wiec, ze jeśli dobrze poszuka sie na allegro to tam najbardziej opłaca sie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:36, Kermit 13 napisał:

> Tak wiem, trochę opóźniony jestem... Ale kiedy wyjdzie God of War 2?? :D
Premiera odbędzie sie około dnia 04.05.2007 :D Ale cena w porównaniu do pierwszej części to
maskara....199zł :/

Wszytskie nowe gry na PS2 kosztują 190-250 zł na starcie. Poczekaj aż wyjdzie w platynie za 70 zł.
Znalazłem GOW2 za 179 zł:
http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=3421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:49, Evil Khan napisał:

/ciach/


Zakładając, że chciałbym kupić używaną konsolę, to którą lepiej: starą czy slima?
Pomijając względy estetyczne - ta cienka mi się po prostu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:02, Klimos napisał:

> /ciach/

Zakładając, że chciałbym kupić używaną konsolę, to którą lepiej: starą czy slima?

Slim 70004

Dnia 13.04.2007 o 11:02, Klimos napisał:

Pomijając względy estetyczne - ta cienka mi się po prostu nie podoba.

Ale jest nowsza/lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:10, Evil Khan napisał:

Ale jest nowsza/lepsza


Dobra, ale co ma takiego lepszego, bo takie po prostu lepsza bo nowsza do mnie nie trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:56, Evil Khan napisał:

Wszytskie nowe gry na PS2 kosztują 190-250 zł na starcie. Poczekaj aż wyjdzie w platynie za
70 zł.
Znalazłem GOW2 za 179 zł:
http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=3421


No właśnie poczekam, aż będzie po 70 :) A może nastąpi to szybko bo ludzie się rzucą na tą produkcje i bedzie palatyna :)
Ahhh będzie piękna gra :D Widać po filmikach, że duuużo lepsza od poprzedniej części, która była fajowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega, od którego pożyczyłem PS2 zaproponował mi jej kupno. W skład zestawu wchodzi konsola model SCPH-39004, kabel do TV i zasilający, dwa pady nieoryginalne, oryginalna karta pamięci i kilka gier: Gran Turismo 3, Formula 1 ''05, Golden Age of Racing i być może Singstar 80''s z dwoma mikrofonami. To ostatnie to nie wiem czy jego czy tylko pożyczone. Czy 400zł za coś takiego to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:47, Klimos napisał:

Kolega, od którego pożyczyłem PS2 zaproponował mi jej kupno. W skład zestawu wchodzi konsola
model SCPH-39004, kabel do TV i zasilający, dwa pady nieoryginalne, oryginalna karta pamięci
i kilka gier: Gran Turismo 3, Formula 1 ''05, Golden Age of Racing i być może Singstar 80''s
z dwoma mikrofonami. To ostatnie to nie wiem czy jego czy tylko pożyczone. Czy 400zł za coś
takiego to dobra cena?

Według mnie to dobra cena bo sam kupiłem PS2 w tamtym roku w media markcie i zapłaciłem 600. W zestawie było okablowanie, gra singstar z dwoma mikrofonami i oryginalny pad. Musiałem dokupić kartę za 50 zł (a w singstara i tak nie gram:p) Jeszcze dopłaciłem za przerobienie i Ps2 dobrze mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować