Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 10:06, xbit71 napisał:

Wejdę sobie na Allegro, i kupię sobie chyba Lego Star Wars II: The Original Trilogy na PlayStation
2. To będzie dobry wybór. :D

To jak juz kupisz i pograsz trochę, to podziel sie wrażeniami z gry, bo też mam tą grę na oku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 14:57, v0yag3r napisał:

Ja już postanowiłem. Zbieram na PS2 :D Może do grudnia uzbieram a w prezencie karta pamięci
i gra :D

no i bardzo dobrze, tylko licz się z tym, że stracisz paru kumpli, którzy będą ci zazdrościli konsoli hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:35, Grz3chu napisał:

> Ja już postanowiłem. Zbieram na PS2 :D Może do grudnia uzbieram a w prezencie karta pamięci

> i gra :D
no i bardzo dobrze, tylko licz się z tym, że stracisz paru kumpli, którzy będą ci zazdrościli
konsoli hehe ;P


No co ty... już sobie planuję całonocne turnieje w PESa albo w Tekkena :) W dzień Final Fantasy i Okami ;) I tak przez całe życie i jeden dzień dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłe, hłe, a ja jutro jadę po moją Czarnulkę :D . Chcę sobie jako startowe tytuły wziąść Black i Burnout Revenge. Dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:54, Szperacz Robson napisał:

Hłe, hłe, a ja jutro jadę po moją Czarnulkę :D . Chcę sobie jako startowe tytuły wziąść Black
i Burnout Revenge. Dobry wybór?

Za Blacka wziąłbym Killzone''a. Chyba, że lubisz totalną rozwałkę w zamian za krótki czas gry. Ewentualnie God of War jako starter byłby świetnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:54, Szperacz Robson napisał:

Hłe, hłe, a ja jutro jadę po moją Czarnulkę :D . Chcę sobie jako startowe tytuły wziąść Black
i Burnout Revenge. Dobry wybór?

Ja gram teraz w BLACKa, i musze napisać, że gra jest rewelacyjna tylko trochę krótka, ALE BIERZ BO NA PC TEGO NIE ZOBACZYSZ :P
Co do Burnouta to weź, ale Burnout 3 Takedown, Revenge jest za prosty.

Obowiązkowo ograj także: FFX, Shadow Of The Colossus, Metal Gear Solid 2 i 3, God Of War 1 i 2, Okami i kurde wiele, wiele innych hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da się podłączyć kierownicę komputerową do Play Station 2? Mam świetną komputerowa kierownice, troszkę starą, szprzed ok. 3-4 lat i chciałbym ją podłączyć, bo szkoda mi dawać pieniądze na kierownice typowo do PS2. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:02, Union Pacific napisał:

Witam, czy da się podłączyć kierownicę komputerową do Play Station 2? Mam świetną komputerowa
kierownice, troszkę starą, szprzed ok. 3-4 lat i chciałbym ją podłączyć, bo szkoda mi dawać
pieniądze na kierownice typowo do PS2. Da się?


Po prostu....podłącz i się dowiesz :P Albo poszukaj na necie czy ta kierownica jest kontatybilna z ps2 i już.
Jak ktoś może Ci powiedzieć czy będzie działać, jak nie dałeś nazwy i wogóle nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:08, Union Pacific napisał:

Juz podam, kierownica InterAct V4 Force Feedback, dośc już stara, podłączyłbym, gdyby się dąło,
ale nie ma wejść.
Czy dostępne sa jakieś gniazda przejściowe?


Ehh z tego co się zorientowałem to ta kierownica nie działa nawet pod XPka :P heh nie ma szans, że będzie działo pod PS2...a co do gniazd...to jaką ma końcówkę ? nie USB...bo konsola (slim) ma takie wejścia z przodu :) Ale i tak nie ma szans żeby na PS2 działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:31, Union Pacific napisał:

Hmm.... trudno. Trzeba będzie coś innego wymyślić, dzięki za fatygę.

Za niecałą stówkę można już kupić kierownicę do PS2, więc musisz tyle odżałować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nikt mi nie odpowiedział :( Zadam pytanie ponownie: czy da sie dane (np filmiki) z karty pamięci na komputer? bo chce pare filmików zmontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... sądze, że się da, mam w domu takie urządzenie firmy Lexar (USB 2.0 Multi-Card Reader) przyjmujące nośniki danych itp. o różnych rozmiarach, sądze, ze mógłbym przez to zgrać filmiki do komputera. Jeszcze nigdy tego nie robiłem ,ale myśle, że tak to należy zrobić. Tak tylko myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:09, Delis napisał:

Heh nikt mi nie odpowiedział :( Zadam pytanie ponownie: czy da sie dane (np filmiki) z karty
pamięci na komputer? bo chce pare filmików zmontować


Musiałbyś spróbować zrzucić na pendrive''a/odtwarzacz mp3 i inne podobne ustrojstwo.
Do tego powinieneś użyć albo jakiegoś action replaya albo launchELFa .
LaunchELF to nieoficjalny darmowy program ( nie wiem czy nadaje się do zgrywania filmików, ale jeżeli czyta z memory card''a to powinien ). Łatwo ELF''a wznajdziesz---> google i voila. Spróbować możesz, ale sukcesu nie gwarantuje.
To są moje propozycje na chybił trafił, bo nigdy się z czymś takim nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować