Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 15:07, Quatre napisał:


Wydaje mi się, że niepotrzebny ten laptop. Wiem, że na pewno pierwszego Xboxa można było wykorzystywać
jako platformy do przeglądania stron internetowych i tym podobnych zastosowań. Być może w przypadku
PS3 też jest to możliwe?
A skoro mówisz, że ten Twój stary komputer to taki złom, to chyba nie dostaniesz za niego za
wiele. Zostaw go sobie jako przeglądarkę internetową :D


Ale komputer zajmuje sporo miejsce, a jak będzie notebook to będzie go można po całym domu nosić :P

Dnia 17.08.2007 o 15:07, Quatre napisał:


Trzeba pamiętać, że jak się lubi erpegi, fpsy czy symulacje, to PS3 nie będzie dobrym wyborem.


Wychowałem się na pierwszym Playstation, więc z tym nie będę miał problemów :) RPGów nie lubię, FPSy lubię, ale będzie ich kilka (np. Killzone 2), sporo gier akcji/skradanek (Metal Gear Solid 4), wyścigówki (Gran Turismo 5), siekanki (Heavenly Sword), sportowe (Tony Hawk''s Proving Ground) oraz bijatyki z grą, na którą najbardziej czekam - Tekken 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:13, master matrox napisał:

Ale komputer zajmuje sporo miejsce, a jak będzie notebook to będzie go można po całym domu
nosić :P

A po co masz go nosić? :P Ja aktualnie mam w pokoju laptopa i w ogóle z niego nie korzystam. Czekam aż ojciec naprawi swojego kompa i odda mi mojego :]Laptop to totalna kicha, nigdzie mi sie go nosić nie chce, jest niewygodny w użyciu, ma dupiatą matrycę lcd i idiotyczny układ klawiszy. Aha - i wydajność też słaba, gorszy nawet trochę niż mój starszy komputer stacjonarny :/
Jak będziesz go chciał nosić po domu, to musisz jeszcze kupić router z wifi, sporo Ci to wszystko wyjdzie :)

Dnia 17.08.2007 o 15:13, master matrox napisał:

Wychowałem się na pierwszym Playstation, więc z tym nie będę miał problemów :) RPGów nie lubię,
FPSy lubię, ale będzie ich kilka (np. Killzone 2), sporo gier akcji/skradanek (Metal Gear Solid
4), wyścigówki (Gran Turismo 5), siekanki (Heavenly Sword), sportowe (Tony Hawk''s Proving
Ground) oraz bijatyki z grą, na którą najbardziej czekam - Tekken 6 :)

Widzę, że konsolowiec pełną gębą jesteś :D Ja tylko gran turismo i finale trawię, chociaż próbuję ciągle nowych gierek. PS2 mi jednak na razie starcza jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:33, Quatre napisał:

>
Widzę, że konsolowiec pełną gębą jesteś :D Ja tylko gran turismo i finale trawię, chociaż próbuję
ciągle nowych gierek. PS2 mi jednak na razie starcza jeszcze.


No jestem jestem, a jak będę miał Playstation 3 to będzie smerfastycznie ;) Dodam jeszcze, że mój rok urodzenia (1994) to rok, w którym światło dzienne ujrzało pierwsze Playstation oraz został stworzony CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:45, Quatre napisał:

PS2 można kupić już za 3 stówki, to nie jest przecież wiele. Wystarczy
też samemu trochę przyoszczędzić (np. wstrzymując się od zakupu słodyczy i innych dupereli
w szkole) i konsola gotowa :]


Ty, dobry pomysł! 3 stówy to napewno używana. Ja mam narazie 230 zyka (jak wymienię Euro) czyli do używanej niedaleko. Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zawsze zastanawiało mnie jedno pytanie: Czy robi się przeróbki PS2 tylko do piracenia (ściąganie gier z internetu, nagrywanie na DVD i granie na PS2)? Czy może przeróbki oferują też coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:52, paweldomar1 napisał:

Witam. Zawsze zastanawiało mnie jedno pytanie: Czy robi się przeróbki PS2 tylko do piracenia
(ściąganie gier z internetu, nagrywanie na DVD i granie na PS2)? Czy może przeróbki oferują
też coś innego?


Możesz też oglądać filmy divx, słuchać mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:56, paweldomar1 napisał:

A na SLIM nie przerobionej się nie da? Wiem, że moja koleżanka na swojej PS2 ogląda filmy,
a raczej nie sądzę, zeby ją przerabiała;)


No to może ogląda filmy DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie PS2 jest najlepszą konsolą jaką widziałem w życiu. Na niej się gra doskonale, jest dużo gierek, a teraz staniała bardzo. Jak obniżą cene do ok. 200 zł to sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:09, Grochola napisał:

Wg. mnie PS2 jest najlepszą konsolą jaką widziałem w życiu. Na niej się gra doskonale, jest
dużo gierek, a teraz staniała bardzo. Jak obniżą cene do ok. 200 zł to sobie kupie.


Najlepszą jeśli chodzi o past-geny, dobrze rozumiem? Dużo gierek jest, ale już dużo ich nie będzie. Same sportowe, popierdółki jakieś albo Eye Toye i Singstary... A do takiej obniżki to sobie poczeeeeeeeeekaaaaaaaaasz ^^ Za 200 to gołe używki możesz mieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 13:15, El Kaczorro napisał:

Ty, dobry pomysł! 3 stówy to napewno używana. Ja mam narazie 230 zyka (jak wymienię Euro) czyli
do używanej niedaleko. Świetne!

Za 3 stówki to można już nawet dostać z kartą pamięci i drugim padem, czasem też jakieś gierki dodają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:50, Quatre napisał:

Za 3 stówki to można już nawet dostać z kartą pamięci i drugim padem, czasem też jakieś gierki
dodają.


Za tyle można dostać co najwyżej kilkuletni egzemplarz z laserem na wyczerpaniu. Jeżeli chcesz dostać używane PS2 w dobrym stanie, musisz przygotować się na wydatek rzędu 350-400 zł, a poza tym za taką cenę dostaniesz tylko gołą konsolę z jednym padem i okablowaniem. Dodatki, takie jak karta pamięci, drugi pad czy gry, podnoszą cenę zestawu o 50-150 zł. Dysponując kwotą około 300 zł, możesz liczyć na samą konsolę bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie opłaca się kupować używanej konsoli (przynajmniej na allegro). Przejrzałem teraz tam wszystkie oferty i ceny są chore. Za ok. 300zł dostanie się starą wersję z padem i kartą. Dobrym wyjściem jest kupno nowej konsoli na gwarancji za 499zł. Na wirtusie np, chcę zrobić taki zestawik: PS2 (499zł) + karta pamięci 8mb (69zł) + Dual Shock 2 Czarny (89zł, czyli już dwa pady) oraz dwie gry po 34zł (NfS Underground 2 i Black). Cały zestawik kosztuje 725zł. Nieźle jak wszystko jest nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:45, rafal 96 napisał:

Potrzebuję PS2 nieodpłatnie.
Będę wdzięczny!!

A kto Ci da niby PS2 za darmo? xD Jak sie taki ktoś znajdzie to ja też chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:51, rafal 96 napisał:

Ale ja to co nie mam takiej kasy


Potrzebuję Ferrari, ale nieodpłatnie - sry, ale kasy nie mam. Kupisz i mi podarujesz? Tylko 15 lat mam, więc nie mam tyle kasy, no chyba rozumiesz.

A tak na serio - co ty myślisz, że ludzie nie mają co robić z pieniędzmi? I że dostaniesz wszystko, co byś chciał? Chcesz PS2 - zarób. Albo nie kupuj jeśli nie jesteś w stanie. Życie wymaga wyrzeczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować