Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie


Dnia 17.08.2007 o 16:05, master matrox napisał:

No jestem jestem, a jak będę miał Playstation 3 to będzie smerfastycznie ;) Dodam jeszcze,
że mój rok urodzenia (1994) to rok, w którym światło dzienne ujrzało pierwsze Playstation oraz
został stworzony CD Projekt.



No ja też urodziłem się w tym roku i też lubię bardziej Playstation 3 bardziej niż Xboxa360 :))
A tak poza tym to mam Play station 2 i muszę powiedzieć ,że gierki na tą konsole po prostu wymiatają.Jestem posiadaczem takich tytułów jak Killzone,Burnout 3,Ratchet & Clank i muszę powiedzieć ,że są świetne i bardziej grywalne niż gry na Xboxa czy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:10, des1og napisał:

> Za 3 stówki to można już nawet dostać z kartą pamięci i drugim padem, czasem też jakieś
gierki
> dodają.

Za tyle można dostać co najwyżej kilkuletni egzemplarz z laserem na wyczerpaniu. Jeżeli chcesz
dostać używane PS2 w dobrym stanie, musisz przygotować się na wydatek rzędu 350-400 zł, a poza
tym za taką cenę dostaniesz tylko gołą konsolę z jednym padem i okablowaniem. Dodatki, takie
jak karta pamięci, drugi pad czy gry, podnoszą cenę zestawu o 50-150 zł. Dysponując kwotą około
300 zł, możesz liczyć na samą konsolę bez dodatków.



To dość dziwne bo ja kupiłem swoje ps2 wraz z grą Ratchet & Clank,dwoma padami za 250 zł (co prawda używane ale mało :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja za 350zł kupiłem malutko używaną, w bdb stanie konsolę z dwoma padami, okablowaniem, przejściówką RGB, Swap Magiciem(3.6) i grą Gran Turismo 4. O ile dobrze pamiętam, to wszystko. Jak mi się przypomni jakiś element zestawu, to dopiszę :) Uważam, że za taką cenę mi się opłacało i jestem do przodu z pieniążkami, bo normalnie zapłaciłbym więcej.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 315 zł i dostałem srebrną slim, drugi oryginalny pad, memorkę, pilota, Swap Magic 3.8, Soul Calibur 3 oraz Sims Bustin Out. Nie zauważyłem, żeby były jakieś problemy z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:07, czapla56 napisał:

/.../
Ja za 350zł kupiłem malutko używaną, w bdb stanie konsolę z dwoma padami, okablowaniem, przejściówką
RGB, Swap Magiciem(3.6) i grą Gran Turismo 4. O ile dobrze pamiętam, to wszystko. Jak mi się
przypomni jakiś element zestawu, to dopiszę :) Uważam, że za taką cenę mi się opłacało i jestem
do przodu z pieniążkami, bo normalnie zapłaciłbym więcej.... :P

Zapomniałem o MemoryCard 8Mb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 22:43, czapla56 napisał:

Sorry, że przyspamię, ale zapomniałem dodać, iż jest to slim''ka :P

To pozwól, że ja jeszcze dodam, że niezły interes ubiłeś :D Gratuluję zakupu i szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:50, Quatre napisał:

Za 3 stówki to można już nawet dostać z kartą pamięci i drugim padem, czasem też jakieś gierki
dodają.


o, to wspaniale! same "+" widzę, ale dalej się zastanawiam, czy mi tato pozwoli, jak już mam PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Borys1215, czapla56, Quatre

Duzi z Was szczęściarze, bo trafiliście na naprawdę dobre okazje. Ja jeszcze ani razu nie spotkałem się z sytuacją, w której ktoś sprzedawałby zestaw składający się z PS2, memorki, dodatkowych padów i gier za kwotę poniżej 350 zł. Moje pierwsze PS2 (używane), kupione na allegro, kosztowało właśnie tyle, ale niestety nie dostałem żadnych gratisów w postaci gier czy MC. Tylko kable, pad i konsola, na dodatek z laserem na wyczerpaniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Za 380 dodatkowo był pistolet i chyba pilot jeśli dobrze pamiętam. Dam Ci dobrą radę, dzięki której zawsze zarabiam :) Jeśli chodzi o PS2, to szukaj zestawów w granicach 380-400zł, i napisz do kolesia wiadomość, że za 350 bierzesz od razu, ewentualnie możesz napisać, iż odejmiesz coś od zestawu, co akurat nie jest Ci potrzebne... :] Jeśli chcesz kupić taniej, to oczywiście zaniżasz podane wyżej granice :) Ewentualnie możesz napisać do mnie na GG, to mogę Ci pomóc znaleźć coś odpowiedniego :) W szukaniu takich ludzi jestem wg. mnie dobry(może dlatego, iż nie lubię zbyt dużo wydawać, przez co zawsze jestem do przodu:D ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę pochwalić, że jutro jadę po swoje PS2. Kupiłem je od... Lampka:) Rozmowa na gg zeszła z Forumowej Mafii na Allegro i jego PS2:) Za 370 złotych dostanę PS2 SLIM, pad oryginalny, 8 mb pamięci i kilka gier (w tym PES 5 i The Getaway). Gram.pl zbliża ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:10, paweldomar1 napisał:

Ja się mogę pochwalić, że jutro jadę po swoje PS2. Kupiłem je od... Lampka:) Rozmowa na gg
zeszła z Forumowej Mafii na Allegro i jego PS2:) Za 370 złotych dostanę PS2 SLIM, pad oryginalny,
8 mb pamięci i kilka gier (w tym PES 5 i The Getaway). Gram.pl zbliża ludzi:)

no to gratulacje:-) ja miałęm wybór między ps2 a psp, wybrałem to 2 bo cenie w sobie to że mogę wszędzie z tym pójsć, bo tam gdzie sie ucze nie mam w pokoju Tv:) wiec ps2 odpada, wspollokator ma ale nie dal by mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kupić PS2, ale nie wiem czy kupować nowe za ok. 650zł (ps2 + 2 pady + karta 8mb, wszystko nowe ze sklepu) czy szukać okazji i kupić jakieś używane (na allegro nie ma żadnych okazji, strasznie drogo jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:36, Mac Cry napisał:

Ja zamierzam kupić PS2, ale nie wiem czy kupować nowe za ok. 650zł (ps2 + 2 pady + karta 8mb,
wszystko nowe ze sklepu) czy szukać okazji i kupić jakieś używane (na allegro nie ma żadnych
okazji, strasznie drogo jest).


Drogo coś O_O Lepiej poszukaj jakiejś dobrej okazji ;) A nuż się trafi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wydawało mi się, że nowe chodzą taniej, ale dawno nie patrzyłem.... :] W każdym bądź razie nie ma to jak nówka.... :] Tym bardziej jeśli Cię na to stać, ponieważ ja nie mam tego zaszczytu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale na razie nie jestem zainteresowany zakupem PS2 :) Miałem już trzy, a teraz postanowiłem przesiąść się na next-geny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować