Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 19:19, des1og napisał:

Dzięki za pomoc, ale na razie nie jestem zainteresowany zakupem PS2 :) Miałem już trzy, a teraz
postanowiłem przesiąść się na next-geny ;]

Hehe, zamiast kupować tyle takich samych, kupiłbyś od razu coś lepszego :D
PS. Przy next-genach możesz zrobić tak jak napisałem, żeby kupić taniej.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:23, czapla56 napisał:

Hehe, zamiast kupować tyle takich samych, kupiłbyś od razu coś lepszego :D
PS. Przy next-genach możesz zrobić tak jak napisałem, żeby kupić taniej.... :P


Next-gena mam już od dobrych kilku miesięcy. Udało mi się zamienić PS2 Slim i PSP na Xboxa 360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:42, Mac Cry napisał:

Jak nie znajdę to kupię nowe.

Ja chyba z cztery licytacje przegrałem, a jedną mimo iż wygrałem, to ceny minimalnej nie osiągnąłem, zanim wreszcie dorwałem mój egzemplarz :] I to jeszcze od dziewczyny kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem o konsolach (no, może niewiele, ale jednak coś się orientuje:P) to zrobiłeś niezły interes:D Gdybym miał taką okazję wymiany, też bym się wymienił za XBOX''a 360:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:26, Mac Cry napisał:

Mam takie pytanko. Co daje chip Modbo760? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)


Pisałeś mi, że z ciebie wielce fan PS ;) A nie wiesz tak prostych rzeczy. No, ale nie jestem taki i ci powiem :P Daje ci możliwość grania w kopie zapasowe, słuchanie mp3 i takie tam duperele typu obrazki itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że lubię PS, a nie, że jestem znawcą PS. Chcę kupić sobie PS2 więc szukam różnych okazji, a w jakimś sklepie znalazłem takie coś. Ale i tak dzięki :) Można powiedzieć, że to taka przeróbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:41, Mac Cry napisał:

Napisałem, że lubię PS, a nie, że jestem znawcą PS. Chcę kupić sobie PS2 więc szukam różnych
okazji, a w jakimś sklepie znalazłem takie coś. Ale i tak dzięki :) Można powiedzieć, że to
taka przeróbka?


Nie taka tylko to jest :P Najlepiej weź z najnowszym Ripperem. Lepszy jest. Sam miałem kiedyś i wypas ;) Nie wiem jaki jest najnowszy - chyba Ripper 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:41, Mac Cry napisał:

Napisałem, że lubię PS, a nie, że jestem znawcą PS. Chcę kupić sobie PS2 więc szukam różnych
okazji, a w jakimś sklepie znalazłem takie coś. Ale i tak dzięki :) Można powiedzieć, że to
taka przeróbka?


Tak, Modbo to nic innego, jak przeróbka umożliwiająca odpalanie piratów na konsoli PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:52, Mac Cry napisał:

Jeszcze jest taka opcja, według mnie bardzo atrakcyjna :) http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?cPath=21_41&products_id=3219
Myślałem także, żeby kupić PS2 na allegro, ale boję się trochę takich rzeczy tam kupować.


Dobrze zauważyłem, że nie jest przerobiona? Proponuję ci tą wcześniejszą. A na Allegro nie ma się co bać. Ja już tam kupowałem PS2 i wszystko gites elo było ;) Do tego masz szeroki wybór ;) Jak coś to pytaj na gg najlepiej, bo szybciej doradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:52, Mac Cry napisał:

Myślałem także, żeby kupić PS2 na allegro, ale boję się trochę takich rzeczy tam kupować.

Niepotrzebnie masz jakieś lęki :) Na Allegro można znaleźć dużo ciekawych ofert, a przede wszystkim CENA. Używka dużo jeszcze pociągnie, a znacznie taniej wychodzi.

PS. w tym pierwszym linku pad jest najprawdopodobniej NIEORYGINALNY dołożony, bo jest określany jedynie jako DUAL, a nie dualsony jak ten pierwszy - to tak celem ostrzeżenia, żeby zdziwienia potem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów PeeS dwójki :)

Czy może grał ktoś z was w Castelvanie na PS2? Chodzi mi o tą pierwszą bez podtytułu na okładce. Sam ją gorąco polecam, gierka ma genialny klimat, a i rozwalanie przeciwników daje pełno radochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:30, Quatre napisał:

Niepotrzebnie masz jakieś lęki :) Na Allegro można znaleźć dużo ciekawych ofert, a przede wszystkim
CENA. Używka dużo jeszcze pociągnie, a znacznie taniej wychodzi.

PS. w tym pierwszym linku pad jest najprawdopodobniej NIEORYGINALNY dołożony, bo jest określany
jedynie jako DUAL, a nie dualsony jak ten pierwszy - to tak celem ostrzeżenia, żeby zdziwienia
potem nie było.


W takim przypadku warto spytać sprzedawcę. A jeśli chodzi o żywotność, to nawet jeśli padnie laser w Slimce, to kosztuje on bardzo mało. Wiem, że kiedyś kosztowały 79zł, teraz się nie orientuję, bo nie mam już PS2 ;) Chętnie bym znowu kupił dla EyeToya i SingStara :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie, chciałbym pograć w sieci, mieszkam w bloku, i nie wiem czy wszystko będzie działać. I gdzie można kupić ten osprzęt sieciowy do PS2 o którym jest mowa w instrukcji? W MM go nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:02, Union Pacific napisał:

Miałbym pytanie, chciałbym pograć w sieci, mieszkam w bloku, i nie wiem czy wszystko będzie
działać. I gdzie można kupić ten osprzęt sieciowy do PS2 o którym jest mowa w instrukcji? W
MM go nie widziałem.

Przecież slim ma już osprzęt wbudowany. Z tego co słyszałem, to trzeba jakieś konto sobie na necie założyć na stronie sony, zarejestrować się. No jedynie kabelka sieciowego potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:23, Quatre napisał:

> Miałbym pytanie, chciałbym pograć w sieci, mieszkam w bloku, i nie wiem czy wszystko będzie

> działać. I gdzie można kupić ten osprzęt sieciowy do PS2 o którym jest mowa w instrukcji?
W
> MM go nie widziałem.
Przecież slim ma już osprzęt wbudowany. Z tego co słyszałem, to trzeba jakieś konto sobie na
necie założyć na stronie sony, zarejestrować się. No jedynie kabelka sieciowego potrzeba :)


Czytałem, że coś tam jest wbudowane. Więc potrzeba tylko kabel? I podłączyć go do gniazdka telefonicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:28, Union Pacific napisał:

Czytałem, że coś tam jest wbudowane.

Slimy mają Network Adapter wbudowany, więc żadne dodatkowe modemy nie są już potrzebne.

Dnia 24.08.2007 o 10:28, Union Pacific napisał:

Więc potrzeba tylko kabel? I podłączyć go do gniazdka telefonicznego?

No właśnie nie wiem gdzie podłączyć. Nie wiem czy do routera, czy do modemu Neostrady. Ale do samego gniazdka telefonicznego to chyba nie bardzo, sam zresztą już nie wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować