Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 19:23, Mac Cry napisał:

Super, ktoś mnie wyprzedził... :( To już drugą okazję zmarnowałem.


No szkoda. Ale nie martw się, możliwe, ze znajdziesz jeszcze lepszą ofertę. Ja miałem podobnie. Z początku wściekałem sie, ze przegrałem aukcję, ale za kilka dni cieszyłem się, ze tak sie stało, gdyż za tę samą cenę miałem większy zestaw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:50, Mac Cry napisał:

Do trzech razy sztuka, jak to mówią. Ale jak za trzecim razem mi się nie uda, to pieprzę PS2
i zbieram na coś lepszego...


przecież to allegro :p Człowieku :p Takich aukcji, a i lepszy będziesz miał jeszcze dziesiątki nie ma co się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 01:04, Maksymus007 napisał:

bez free starter packa tez można pograć - trzeba albo mieć płytkę dołączaną do tej paczki która
konfiguruje połączenie, albo grę która to zrobi (u mnie Aplitude). Płytki do konfiguracji netu
nie dostaniesz od Sony, bo...w Polsce ta usługa nie działa :D (w paczce będzie kawałek tektury
w miejscu na płytę właśnie z takim wyjaśnieniem). Podobno spora część gier od EA potrafi ustawić
połączenie...


Acces Disc jest dostepny do grania przez neta w gry Sony.
Gry EA bedą działać bez niego.

I na pewno wysyłają go do Polski (tak było przynajmniej po premierze wersji SLIM [2004r.])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 20:35, Maker3 napisał:

Acces Disc jest dostepny do grania przez neta w gry Sony.
Gry EA bedą działać bez niego.

ale gra EA mozna skonfigurować profil połączenia, zapisać go na memorce który potem będzie odczytany przez gry Sony (i nie tylko)

Dnia 26.08.2007 o 20:35, Maker3 napisał:

I na pewno wysyłają go do Polski (tak było przynajmniej po premierze wersji SLIM [2004r.])

w 2005 do wersji slim go nie dostałem, a w Polsce mieszkam - było, tak jak pisałem, teksturowe kółeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:43, Maksymus007 napisał:

ale gra EA mozna skonfigurować profil połączenia, zapisać go na memorce który potem będzie
odczytany przez gry Sony (i nie tylko)


A ile około zajmuje taki profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:43, Maksymus007 napisał:

> Acces Disc jest dostepny do grania przez neta w gry Sony.
> Gry EA bedą działać bez niego.
ale gra EA mozna skonfigurować profil połączenia, zapisać go na memorce który potem będzie
odczytany przez gry Sony (i nie tylko)

Z tego co wiem, to aby grać w gry Sony, trzeba się jednak zarejestrować, bo potrzebny jest nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:07, W.S.A.D napisał:

Ja PS2 kupię chyba po to żeby grać w THP8 i THPG:)


Kazdy powod jest dobry by miec to cudo na wlasnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:38, Bodasz napisał:

> ale gra EA mozna skonfigurować profil połączenia, zapisać go na memorce który potem będzie

> odczytany przez gry Sony (i nie tylko)

A ile około zajmuje taki profil?

moze 50kB...niewiele, bo generalnie trzyma tylko IP, brame, maske, ew. dnsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj killzone i teraz trochę żałuję, bo strasznie kiepski jestem w fps na konsoli :) Będę musiał ostro potrenować jeżeli chcę coś pograć. Na razie wolę katować moją druga nowość - Burnout Takedown ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone fajny jest;) Na początku też nie mogłem się pochwalić, że jestem dobry. Ale grafika przyciąga, a jak się podszkolisz będziesz chętnie grał;)
P.S. Właśnie jutro kolega ma mi pożyczyć Burnouta...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:25, reykan napisał:

Przyzwyczaisz się. Mi było trudno z RE 4 na PS2, ale też dałem radę, ot, kwestia przyzwyczajenia.

Nie mogę za chiny wcelować w tych Helgastów :) I denerwuje mnie też to że ciężko się zorientować w terenie, bo bardzo wolno się postać obraca. Ale klimat gra ma całkiem fajny. Niestety przyzwyczajać się do tego sterowania będę dopiero w grudniu, bo wyjeżdżam na początku września :/

paweldomar1 - w burnoucie najfajniejsze jest z początku rozwalanie innych aut :] Jedziesz i bum spychasz kogoś na barierkę i wylatuje w powietrze :) Trochę dziwny jest model jazdy i to, że jak pukniesz w kogoś z ruchu ulicznego to jest wielkie łubudu ^_^ Bardzo fajnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:30, Quatre napisał:

paweldomar1 - w burnoucie najfajniejsze jest z początku rozwalanie innych aut :] Jedziesz
i bum spychasz kogoś na barierkę i wylatuje w powietrze :) Trochę dziwny jest model jazdy i
to, że jak pukniesz w kogoś z ruchu ulicznego to jest wielkie łubudu ^_^ Bardzo fajnie się
gra.


Grałem u innego kolegi, niż wymieniłem:) Sam zamierzam kupić, taką grę wypada mieć, a z resztą teraz starsze gry na PS2 nie są takie drogie (choć EK Wiedźmina niestety tak:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:30, Quatre napisał:

Nie mogę za chiny wcelować w tych Helgastów :) I denerwuje mnie też to że ciężko się zorientować
w terenie, bo bardzo wolno się postać obraca. Ale klimat gra ma całkiem fajny. Niestety przyzwyczajać
się do tego sterowania będę dopiero w grudniu, bo wyjeżdżam na początku września :/

Kup przejściówkę Max Shooter - pomaga znacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:30, Quatre napisał:

Trochę dziwny jest model jazdy i to, że jak pukniesz w kogoś z ruchu ulicznego to jest wielkie łubudu ^_^


Polecam Burnout: Revenge. W tej części uderzenie w tył "cywilnego" auta nie skutkuje efektowną kraksą i samochody z ruchu ulicznego można wykorzystywać do eliminowania przeciwników: stukasz w cywila, on leci do przodu niczym pocisk i jeżeli na swojej drodze natrafi na auto wroga, oglądamy piękny takedown ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:34, des1og napisał:

Polecam Burnout: Revenge. W tej części uderzenie w tył "cywilnego" auta nie skutkuje efektowną
kraksą i samochody z ruchu ulicznego można wykorzystywać do eliminowania przeciwników: stukasz
w cywila, on leci do przodu niczym pocisk i jeżeli na swojej drodze natrafi na auto wroga,
oglądamy piękny takedown ;]


No chyba że będziesz miał zderzenie czołowe. Zresztą ciężarówki nie rozwalisz i tak i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować