Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dobra PS2 mam, wszystko działa cacy. Karta pamięci zakupiona... szkoda, że nie było jej w komplecie. Grę na sam początek kupiłem sobie Burnoit: Revenge, szkoda że Takedowna nie było :( Jutro od kumpla pożyczam sobie Gran Turismo 4 (a pewnie i tak sam sobie na mikołaja kupię :P) a za miesiąc kupuję sobie BLACK`a. Konsola jak narazie wspaniała, nawet nie spodziewałem się że aż tak dobra grafa jest na niej.

PS. Teraz widzę wpływy Burnouta w FlatOucie 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:59, PAPISHON napisał:

Dobra PS2 mam, wszystko działa cacy. Karta pamięci zakupiona... szkoda, że nie było jej w komplecie.
Grę na sam początek kupiłem sobie Burnoit: Revenge, szkoda że Takedowna nie było :( Jutro od
kumpla pożyczam sobie Gran Turismo 4 (a pewnie i tak sam sobie na mikołaja kupię :P) a za miesiąc
kupuję sobie BLACK`a. Konsola jak narazie wspaniała, nawet nie spodziewałem się że aż tak dobra
grafa jest na niej.

PS. Teraz widzę wpływy Burnouta w FlatOucie 2 :P


Taaaak Revenge wymiata :D Wyciska z konsoli wszytko co możliwe, choć czasami jak gra się na podzielonym ekranie i jest "podwójna akcja" to przycina ;) hihi ten urok konsoli :D

Uważaj na GT4...bo jak zaczniesz grać to nie będziesz mógł skończyć :P serio

A od FPS na czarnulke trzymam się z daleka...od tego mam kompa :] Polecam zakupić też God of War 1 / 2 bo to już jest "klasyk" PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dużo różni się Revenge od innych części? Mam Burnout: Dominator i na dłuższą metę jest nudzący... Oprócz rewelacyjnego uczucia prędkości i widowiskowych kraks, jest ciągle to samo.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:30, czapla56 napisał:

/.../
Dużo różni się Revenge od innych części? Mam Burnout: Dominator i na dłuższą metę jest nudzący...
Oprócz rewelacyjnego uczucia prędkości i widowiskowych kraks, jest ciągle to samo.... :]


Hmmm myślę, że o to w tej grze chodzi :D Hehe a co do zmian no to inne miasta, auta i klimat i z tego co pamiętam w Dominatorze zabrakło jakiejś opcji wyścigu czy eventu... nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ps2 Zajebista konsola sam mialem ale 2 dni temu przrzucilem sie na xboxa360 xD Ale burnaut wygloda jak na x360 jak dlamnie wspaniala gra :0takj jak mowi Kermit 13 kup se GoW zajbeista gra na ps2:D

P.S zycze milego "pykania" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, ponieważ niedługo chcę kupić PS2, a zresztą nie chcę kupić tylko chcę dostać na Gwiazdkę i wobec tego mam pytanie:
Czym się różni wersja gry PAL od NTSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:11, PRINCE JANEK napisał:

Czym się różni wersja gry PAL od NTSC?


PAL to wersja europejska, na nią wydawane są gry - jak już napisałem - z Europy.

NTSC - wersja amerykańska.

Na konsoli PAL nie chodzą gry NTSC i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAL a NTSC to kody regionalne.. konsole sprzedawane w Europie są PAL.. w Stanach NTSC...

Wszystko zależy od częstotliwości odświeżania Twojego tv. w Europie jest PAL 50Hz, w Stanach NTSC 60HZ ( o ile się nie mylę)

Krótko ujmując, nas dotyczy PAL, gry z NTSC się nie uruchomią, tylko PAL> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:11, PRINCE JANEK napisał:

Ja mam pytanie, ponieważ niedługo chcę kupić PS2, a zresztą nie chcę kupić tylko chcę dostać
na Gwiazdkę i wobec tego mam pytanie:
Czym się różni wersja gry PAL od NTSC?


Na NTSC są nieco żywsze kolory, no i europejskie konsole nie odtworzą gierek w systemie NTSC, odtwarzają wyłącznie PAL.
Cała Ameryka Północna ma gierki w PAL, część południowej no i Japonia i podobne kraje.
Rozdzielczości:
NTSC 720x480
PAL 768x576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:24, PRINCE JANEK napisał:

Czyli jak mam konsolę z Europy to mi NTSC nie wejdzie tak?


Dokładnie tak, jak napisałeś:) Ale nie martw się, zapewne w Europie nie znajdziesz gier dla NTSC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze Virtua Fighter 4 czy Tekken 5?.


BTW. Fajną brykę odblokowałem w GT 4 takiego merola który ma 0 KM i rozkręca się AŻ do 1000 obr/min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:24, Alexx1 napisał:

Co lepsze Virtua Fighter 4 czy Tekken 5?.


BTW. Fajną brykę odblokowałem w GT 4 takiego merola który ma 0 KM i rozkręca się AŻ do 1000
obr/min.


Moim zdaniem lepszy jest Tekken.
Do Tekkena jestem przyzwyczajony od 5 roku życia, moim zdaniem najlepsza bijatyka jaka kiedykolwiek powstała. Bardzo dużo postaci, ładne plansze no i potężna grywalność, zwłaszcza w trybie na dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w God of War 2. Mam problem, bo zaciąłem się w jednym miejscu. Jestem w tej świątyni, gdzie zdobywa się amulet spowalniania czasu. I za cholerę nie mogę się dostać na górę (tam gdzie posąg obniża dłonie). Mimo, że spowalniam czas, to nie mogę wskoczyć na wyższą platformę. Jeżeli już nawet mi się uda (po 128 próbach), to nie daję rady wskoczyć na podest z posągiem. Po prostu jest za daleko... Jak mam to cholerstwo załatwić? Bo gra, mimo że świetna, zaczyna mnie doprowadzać do szału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:15, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie:Czy można ps2 podłonczyć do monitora crt 17 cali, z wtyczką d-sub(wtyczka jest
na stałe zamontowana)?


Na 99% nie da się....jeszcze o takiej przejściówce nie słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:15, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie:Czy można ps2 podłonczyć do monitora crt 17 cali, z wtyczką d-sub(wtyczka jest
na stałe zamontowana)?


Da się, ale do tego potrzeba raczej VGA Box, dość drogiego urządzenia, bodajże koszt równy połowie wartości konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:15, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie:Czy można ps2 podłonczyć do monitora crt 17 cali, z wtyczką d-sub(wtyczka jest
na stałe zamontowana)?

To moze ja bede troszke nietaktowny i odpowiem pytaniem na pytanie: Po kiego czorta chcesz podlaczac konsole do siedemnastocalowego monitora!?! Przeciez caly urok konsoli lezy w tym, ze podlacza sie ja do mozliwie najwiekszego dostepnego dla danej osoby telewizora, potem rozsiadasz sie wygodnie w fotelu/na sofie i grasz sobie sto razy fajniej niz na niewygodnym krzesle przed monitorem :) Jak chcesz podpinac playa do monitora to albo daj sobie spokoj, albo jednak zaopatrz sie w duzy telewizor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować