Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 20:48, Claude Speed napisał:

Swap Magic''a nie polecam. Po pierwsze musiałem grać przy otwartej klapce (teraz można
na zamkniętej ale to było dwa lata temu, albo i więcej), a po drugie nie czytało mi wielu
gier, dlatego wyrzuciłem to na śmietnik. Już lepiej więc dopłacić, poczekać i kupić
sobie modchipa.


Albo kupic Action Repley 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie jaka gre mozna teraz kupic z dobra grafa, z dobra fabula i dziwekiem za małe pieniadze i zeby sie szybko nie znudzila ?? Co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:24, Michalz5 napisał:


Mam pytanie jaka gre mozna teraz kupic z dobra grafa, z dobra fabula i dziwekiem za małe
pieniadze i zeby sie szybko nie znudzila ?? Co polecacie??


To tak.

- Metal Gear Solid 2, 3 jeżeli grałeś w MGS i lubisz ten klimat.

- Final Fantasy X,X-2 i XII (polecam X) jeżeli lubisz jRPG. Długa, świetna fabuła, grafa i rozwókj postaci.

- Shadow of the Colossus jak uda Ci się tanio dorwać i lubisz spektakularne walki i niezbyt rozbudowaną fabułę. :)

- Okami, jeśli kolorowa, bajkowa kreska Cię nie odstrasza. :) Genialna rozgrywka i fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:38, Wiecha14 napisał:

>
> ciach


Ja do tej listy dodałbym jeszcze:

- Gran Turismo 4 - najlepsza gra wyścigowa na Playstation 2 :)

- God of War 1 & 2 - diable grywalne tytuły, w których wcielamy się w przygody mitycznego Kratosa

- Tekken 5 - najlepsza bijatyka na tą platformę - cholernie wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok ale praktycznie to ja te wszystkie gry mam oprocz Okami God Of War 2 i Gran Turismo a poza nim to co jeszcze by mozna bylo np. z tej Platynowej kolekcji EA za 59.90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:09, Michalz5 napisał:


Ok ale praktycznie to ja te wszystkie gry mam oprocz Okami God Of War 2 i Gran Turismo
a poza nim to co jeszcze by mozna bylo np. z tej Platynowej kolekcji EA za 59.90?


Osobiście nie lubię EA. Same tasiemce i tylko co jakiś czas jakaś dobra gra. Red Alert 2 np. ;p Ubisoft bije go na głowę.

Mogę jeszcze polecić Blacka. Prince of Persia i może jakiś ICO.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:09, Michalz5 napisał:


Ok ale praktycznie to ja te wszystkie gry mam oprocz Okami God Of War 2 i Gran Turismo
a poza nim to co jeszcze by mozna bylo np. z tej Platynowej kolekcji EA za 59.90?


Hmm... Jeśli szukasz gry z dobrą grafą i muzą, która szybko się nie nudzi, to ja mogę osobiście polecić gierkę Burnout 3: Takedown. Z tego, co wiem, należy do Platynowej Kolekcji, a sama gra jest po prostu genialna, zresztą, na pewno o niej słyszałeś xP

Ja zaś postanowiłem, że muszę zapoznać się z serią MGS. No i tak patrze na tym allegro i jak widzę, ile kosztują Metal Gear Solidy na Playstation, to aż się odechciewa :P Ale prędzej czy później będę musiał sobie to kupić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 16:08, DDK napisał:

>
> Ok ale praktycznie to ja te wszystkie gry mam oprocz Okami God Of War 2 i Gran Turismo

> a poza nim to co jeszcze by mozna bylo np. z tej Platynowej kolekcji EA za 59.90?


Hmm... Jeśli szukasz gry z dobrą grafą i muzą, która szybko się nie nudzi, to ja mogę
osobiście polecić gierkę Burnout 3: Takedown. Z tego, co wiem, należy do Platynowej Kolekcji,
a sama gra jest po prostu genialna, zresztą, na pewno o niej słyszałeś xP

Ja zaś postanowiłem, że muszę zapoznać się z serią MGS. No i tak patrze na tym allegro
i jak widzę, ile kosztują Metal Gear Solidy na Playstation, to aż się odechciewa :P Ale
prędzej czy później będę musiał sobie to kupić ^^


No nie wątpie. MGSy chodzą tyle co nowe z platyny. :) Sam zakupiłem w Anglii w gamestation, ale kosztowało mnie to 2 miesiace polowań, żeby ktoś ją tam zostawił. ale 8 funtów stała.! :) za to MGS3 nabyłem za funtów 11. MGS3:S już trochę drożej, bo nówkę kupowałem, jednakże gra warta grzechu!. :)

Co do Takedowna, lepszy niż Dominator. troszkę inny typ rozgrywki, aczkolwiek oba są wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 16:50, Wiecha14 napisał:

> >
> > Ok ale praktycznie to ja te wszystkie gry mam oprocz Okami God Of War 2 i Gran
Turismo
>
> > a poza nim to co jeszcze by mozna bylo np. z tej Platynowej kolekcji EA za
59.90?
>
>
> Hmm... Jeśli szukasz gry z dobrą grafą i muzą, która szybko się nie nudzi, to ja
mogę
> osobiście polecić gierkę Burnout 3: Takedown. Z tego, co wiem, należy do Platynowej
Kolekcji,
> a sama gra jest po prostu genialna, zresztą, na pewno o niej słyszałeś xP
>
> Ja zaś postanowiłem, że muszę zapoznać się z serią MGS. No i tak patrze na tym allegro

> i jak widzę, ile kosztują Metal Gear Solidy na Playstation, to aż się odechciewa
:P Ale
> prędzej czy później będę musiał sobie to kupić ^^

No nie wątpie. MGSy chodzą tyle co nowe z platyny. :) Sam zakupiłem w Anglii w gamestation,
ale kosztowało mnie to 2 miesiace polowań, żeby ktoś ją tam zostawił. ale 8 funtów stała.!
:) za to MGS3 nabyłem za funtów 11. MGS3:S już trochę drożej, bo nówkę kupowałem, jednakże
gra warta grzechu!. :)

Co do Takedowna, lepszy niż Dominator. troszkę inny typ rozgrywki, aczkolwiek oba są
wyśmienite.


A Revange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu próbuje podłączyć play station 2 do mojego monitora LCD 17 " dość mocno zastanawiam się nad zakupem wewnętrznego tunera TV.
Mam takie pytanie moja karta graficzna (ATI Radeon X1600pro posiada coś takiego jak AVIVO i mam takie pytanie czy dzięki tej technologii mogę podłączyć pleya bezpośrednio pod kartę i czy obraz będzie wyświetlany na monitorze.

Pozdrawiam i z góry dzięki :) (wiem ze ten post jest kopią postu z tematu "Kącik kart graficznych" jednak tam nie doczekałem się pomocy w tej sprawie ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:11, Michalz5 napisał:

A Revange?


Grałem tylko w Dominatora, ale nie wciągnął mnie. Beznadziejne sterowanie pojazdami (przesuwają sie tylko). Gra szybko się nudzi. Po efektownej kraksie dalej pędzisz bez zarysowania. Jeśli już szukacie dobrej gry z rozwalaniem bryk na wraki to polecam FlatOut2 z piękną grafiką i superrealistycznym modelem zniszczeń. Naprawdę extra gra. Polecam! Z tego co wiem wersja na PS2 nie ma polskiego wydawcy, więc albo kupujecie na kompa, albo macie pecha, albo kminicie skądś (warto). Ale się rozpisałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 22:42, Claude Speed napisał:

> A Revange?

Grałem tylko w Dominatora, ale nie wciągnął mnie. Beznadziejne sterowanie pojazdami (przesuwają
sie tylko). Gra szybko się nudzi. Po efektownej kraksie dalej pędzisz bez zarysowania.

W B3: Takedown po kilku takich kraksach jest koniec wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy czy opłaca się do PS2, kupować bezprzewodowego pada. Znajomi mówią mi że często gubią sygnał i takie tam głupoty. Więc pytam się tu czy naprawdę warto zainwestować w taki pad, czy pykać na kablu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:54, MassterG napisał:

Powiedzcie mi czy czy opłaca się do PS2, kupować bezprzewodowego pada. Znajomi mówią
mi że często gubią sygnał i takie tam głupoty. Więc pytam się tu czy naprawdę warto zainwestować
w taki pad, czy pykać na kablu:)

Posiadam bezprzewodowego pada firmy Apollo model GP-5222.Jestem z niego bardzo zadowolony,nigdy nie gubił sygnału (Jedynie jak sie dluuuugo nic nie robiło,to wyłączał sie,żeby nie żarł baterii)Na dodatek można go podłączyć do kompa.Nie wiem jak teraz stoi,bo wygrałem go z Cd-Action.Wiec,jeśli nie lubisz kabli (jak ja),możesz brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:02, aolejniczak5 napisał:

> Powiedzcie mi czy czy opłaca się do PS2, kupować bezprzewodowego pada. Znajomi mówią

> mi że często gubią sygnał i takie tam głupoty. Więc pytam się tu czy naprawdę warto
zainwestować
> w taki pad, czy pykać na kablu:)
Posiadam bezprzewodowego pada firmy Apollo model GP-5222.Jestem z niego bardzo zadowolony,nigdy
nie gubił sygnału (Jedynie jak sie dluuuugo nic nie robiło,to wyłączał sie,żeby nie żarł
baterii)Na dodatek można go podłączyć do kompa.Nie wiem jak teraz stoi,bo wygrałem go
z Cd-Action.Wiec,jeśli nie lubisz kabli (jak ja),możesz brać.


Dzięki za info :) Chyba się zdecyduję na taki Pad:D
Zaraz zamówię sobie taki na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)
Możecie polecić mi jakieś gry na PS2 dla dwóch graczy?? Takie żeby można z kumplami pograć w wolnych chwilach.
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:10, BuuBuu napisał:

Hejka:)
Możecie polecić mi jakieś gry na PS2 dla dwóch graczy?? Takie żeby można z kumplami pograć
w wolnych chwilach.
Z góry dziękuje


Ja mogę ci polecić Medal of Honor :) Sam napierdzielam z kumplem w tą gierkę.
Na pewno jeszcze zainwestuj w Tekkena 5, bo tu też masz wielką frajdę na wiele godzin. Jeżeli lubisz Boks to Fight Night.
Możesz jeszcze w Killzone pograć na dwóch. No i bym zapomniał o NFS, jeżeli lubisz wyścigi. Myślę że ci pomogłem, jeżeli nie to ktoś inny coś dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tekken 5 i Pro Evolution Soccer - w miarę dobry jest ostatni Medal of Honor: Vanguard. Z gier ''wyścigowych'' polecam Burnouta (Takedown lub Revenge).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:10, BuuBuu napisał:

Hejka:)
Możecie polecić mi jakieś gry na PS2 dla dwóch graczy?? Takie żeby można z kumplami pograć
w wolnych chwilach.
Z góry dziękuje


To co poprzednicy powiedzieli, dodałbym jeszcze Gran Turismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować