Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 00:06, xbit71 napisał:

Czy ktoś ma jakiś dobry sposób na przejście ostatniej misji w BLACK-u? Gram na wysokim
poziomie trudności i nie mogę przejść końcowego etapu... Pod koniec, w tej rurze, zawsze
mnie zabijają. :/ Ma ktoś jakiś pomysł na przejście tego levela?


tak mam - tez kilka dni tam spedzilem i doszedlem do takiego rozwiazania:
postrzelaj troche z rury
potem wbiegnij do pomieszczen po prawej i lewej - na gorze
nastepnie pozamiataj troche z gory - wyczysc dobrze dol - zachowaj granaty!!!!!!!!!!!
jak juz sie zrobi luzniej, na koncu po prawej i lewej sa dwa bunkry
granatami w nie!!! granatami......i po bolu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY
Ja służę radą:).
A więc masz cztery dobre gry ale takich jest jeszcze multum.Radze kupić np:Final Fantasy X moim zdaniem lepsza niż XII nie zrażaj się na początku gdy Ci się nie podoba później będzie coraz lepiej a fabuła zaskakuje do ostatniego momentu gry.Jeśli wkręcisz się w takie klimaty to Kingdom Hearts I i II świetne połączenie postaci z bajek i filmów disneya z innymi równie udanymi głównymi bohaterami i jeszcze według mnie wspaniała fabuła.Valkyrie Profile 2: Silmeria piękna gra muzyka grafa cud i miód i fabuła.Z takich klasycznych ale równie fajnych to Dragon Quest VII.Teraz bijatyki to zależy od gustu Tekken 5 czy Soul Calibur III ja grałem w obie gry i bardziej przypadła mi ta druga bardziej poważniejsza i można bić się bronią białą jednak jeśli lubisz raperskie klimaty to weź Def Jam: Fight for NY.Gry podobne do God of War:nie wiem może Devil May Cry 1 i 3 jeśli staniesz się fanem to możesz kupić też 2 jeszcze God Hand też fajna tylko trudno dostępna ale jak Ci się uda kupić to się nie zawiedziesz.Resident Evil 4 i Seria Silent Hill jeżeli lubisz horrory.Spartan Total Warior taki jakby God of War tam jednak walczymy z dużo większą ilością przeciwników także ciężko zdobyć chyba teraz tylko używana na allegro ale szukaj bo warto.GTA Vice City Stories lub poprzedniczka(LCS) mi bardziej się podoba ta ponieważ lubię lata 80.Platformówki to oczywiście seria Ratchet and Clank zacznij od części tej która bardziej spodoba ci się po gameplayach i opisach.Jeszcze dwie gry i kończę Shadow of Colosuss piękna grafa niesamowici przeciwnicy i udana historia a jeśli wczujesz się w klimat to totalny odjazd.Okami bardzo dobry materiał na grę rysunkowa grafika i bardzo ciekawe mechanizmy rozgrywki.Aj jeszcze trochę tego jest z podobnych do Metal Gear Solid to pierwsza część z PSx jednak żeby zapisać grę to musisz kupić kartę pamięci od PS1 i jescze Splinter Cell o ile nie grałeś na PC.Takie luźne imprezowe gry to tylko Guitar Hero nieważnie jaka część zabawa gwarantowana jeśli taki typ gier Cię kręci jeszcze Singstar czyli najlepsze karaoke,Buzz i Eye Toy Play a te to już tylko z rodzinką która nie potrafi lub nie lubi grać w poważniejsze gry.
Aaa jescze gratulacje świetnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 03:09, DoomnY napisał:

Najbardziej podobają mi się gry TPP akcji jak Prince of Persia Trylogia, którą ukończyłem
na PC. Teraz God of War mnie strasznie wciągnął, więc na pare dni mam zajęcie tylko co
potem z tego gatunku polecasz? DMC to coś w tym stylu?


Można tak powiedzieć z PoPem praktycznie nic ale do God Of Wara można porównać dużo się sieka trochę skacze,czasem trza rozwiązać jakąś zagadkę logiczną.Tyle że grasz demonem którymi głównymi broniami są pistolety Ebony & Ivory oraz miecz,oczywiście po drodze można znaleźć także inne bronie,shootgun,bazooka,dwa miecze które stanowią jedność oraz gitaro-kosę.Muzyka w tej serii jest genialna,tylko jak się zdecydujesz na 3 to bierz tylko to z podtytułem Special Edition jest tam kilka leveli więcej i można grać bratem głównego bohatera.Masz linka do intra i pierwszego levela : http://www.youtube.com/watch?v=xglCq8I_izg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:02, Xsaw napisał:

Można tak powiedzieć z PoPem praktycznie nic ale do God Of Wara można porównać


Chyba do Devil May Cry, co? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 06:47, ceSSar napisał:

potem wbiegnij do pomieszczen po prawej i lewej - na gorze

Najgorsze jest to, że potem po przeciwnej stronie budynku pojawiają się goście z RPG... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:28, ad0 napisał:

Chyba do Devil May Cry, co? ;>


Damn,tak to jest jak się pisze posty będąc na wpół obudzony ;p

Miało być:Że z Popem DMC nie ma nic wspólnego ale od da się porównać DMC z GoW gdyż gameplay jest trochę podobny.Reszta mego poprzedniego posta chyba dość jasno napisana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:12, DoomnY napisał:

Następne pytanie. Czy są na PS2 jakieś darmowe gierki w starym stylu NESowym jak Arkanoid
itp? Jakieś wydania Arcade gier Konami, Capcom?


Z takich składanych starych gier kojarzę tylko Atari Anthology - http://www.ceneo.pl/326856. Na pewno było coś jeszcze, tylko nie mogę sobie przypomnieć, co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:30, xbit71 napisał:

> potem wbiegnij do pomieszczen po prawej i lewej - na gorze
Najgorsze jest to, że potem po przeciwnej stronie budynku pojawiają się goście z RPG...
:/

staryyyyy to dlugo trwa ich jest tam od groma
najpierw w tunelu dopoki sie nie bedzie czysto
potem ( z tunelu) rozwal tych na gorze i dopiero wtedy tam biegnij
mowilem kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kumpel mi odsprzedał mi grę Black za symboliczną cenę pięciu złotych, czemu ?? Bo ma nowy komputer i nie gra PS2, wziąłem i kozaczę, coś mi się wydaje że telewizor nie będzie miał wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:07, Bratek196 napisał:

Dziś kumpel mi odsprzedał mi grę Black za symboliczną cenę pięciu złotych, czemu ?? Bo
ma nowy komputer i nie gra PS2, wziąłem i kozaczę, coś mi się wydaje że telewizor nie
będzie miał wolnego...

Mój telewizro wogóle nie ma wolnego xD.Jedynie na noc.A co do tego Blacka za 5 złotych to nie opłacało mu sie sprzedawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 16:12, PonuryŻniwiarz napisał:

Mój telewizro wogóle nie ma wolnego xD.Jedynie na noc.A co do tego Blacka za 5 złotych
to nie opłacało mu sie sprzedawac.


Gdybyś miał kompa za 5 tys ?? Bo on ma takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:48, Mac Cry napisał:

Na allegro wydusiłby z Blacka spokojnie 2 dyszki ;]


Hmm tak wiem nie możecie przełknąć moich umiejętności negocjacyjnych :D (oczywiście żart), o i jeszcze premierówka... Fota http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_36/20080904151145.jpg

Co do samej gry pierwsza misja jest spoko... I fajnie się gra, teraz został MGS 2 & 3... którego nie ma nigdzie w sprzedaży (nie mówcie nic mi o allegro i ebayu, bo stereotyp w domu z którym próbowałem walczyć i dałem sobie spokój)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:57, Bratek196 napisał:

> Na allegro wydusiłby z Blacka spokojnie 2 dyszki ;]

Hmm tak wiem nie możecie przełknąć moich umiejętności negocjacyjnych :D (oczywiście żart),
o i jeszcze premierówka... Fota http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_36/20080904151145.jpg

Ta, chyba szczęścia :P

Dnia 04.09.2008 o 17:57, Bratek196 napisał:

Co do samej gry pierwsza misja jest spoko... I fajnie się gra, teraz został MGS 2 & 3...
którego nie ma nigdzie w sprzedaży (nie mówcie nic mi o allegro i ebayu, bo stereotyp
w domu z którym próbowałem walczyć i dałem sobie spokój)..

Ja kupuję tylko na allegro lub w sklepach gdy są jakieś ciekawe promocje.

P.S.
Black jest po Szwedzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 18:08, Mac Cry napisał:

Black jest po Szwedzku?



Tak, ale na pudełku gra sama po angielsku. Kto czyta pudełka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Wybaczcie ale nie mogę się powstrzymać. Właśnie gram sobie w Kingdom Hearts i dosłownie przed chwilką udało mi się wreszcie rozwalić Sephirotha ;] Miałem 71 lv . Walczyłem z nim chyba z 7 razy i stwierdzam że drań nie byłby wcale taki trudny gdyby nie to jego Sin Harvest-atak pozostawiający 0 MP i 1 HP. Tym mnie najczęściej rozwalał.
Dopiero podczas ostatniej walki udało mi się być na tyle szybkim żeby uderzyć go prawie za każdym razem gdy robił ten atak i powstrzymać go :) Cóż mogę powiedzieć, świetna gierka. Fajny system walki, świetne pojedynki z bossami no i ten klimat :) Na początku mnie po prostu rozwalały sceny w których obok Kaczora Donalda stał np. Squall z FF VIII XD Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na początku wciąż w KH i mam problem w krainie Alicji, nie mogę się dobrać do tyłka temu bossowi co pod koniec z sufitu spada :/ jak tylko go mocniej uszkodzę to mnie rozwala ogniem na odległość -_- jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować