Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 19:13, Bratek196 napisał:

> To jak w takim razie jest z najnowszym CoD-em? Bo widziałem wczoraj w sklepie, że
wersja
> na PS2 ma pod World At War jeszcze jeden podtytuł. Czy to już inna gra?

Na pewno inna gra, a właśnie ktoś widział screeny jakiekolwiek z wersji PS2 ?


Co do CoD ,, 5 " na PS2 jest to zupełnie inna gra niż wersja na PC. Dawałem filmy z wersji PS2 w temacie gry na forum.

Co do Medal of Honor Vanguard są 4 kampanie : Husky, Neptune, Market Garden i Varsity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pamiętacie że pisałem że mi się laser w konsoli zaczyna kończyć. Mimo że nikt nie udzielił mi rady czy warto kupić na Allegro laser to i tak się zdecydowałem. Laser przyszedł dziś i wymieniłem. Co prawda w wielkich bólach bo nie miałem odpowiednich narzędzi. Najmniejszy śrubokręt jaki znalazłem w domu był za duży żeby odkręcić śrubki trzymające laser. Nie chciało mi się iść do sklepu ale jakoś sobie poradziłem tuningując lekko owy śrubokręt pilnikiem XD Trzeba było jeszcze usunąć zworkę antystatyczną (grudka cyny którą trzeba było rozlutować) z nowego lasera a że mam w domu tylko dosyć sporą lutownicę to użyłem... rozgrzanej igły :P A najciekawsze było pod koniec gdy po wsadzeniu lasera zauważyłem że w środku PS2 leży jakaś biała plastykowa część której nie miałem pojęcia gdzie wsadzić :P Ale wykombinowałem chyba dobrze gdzie ją wsadzić bo po włączeniu konsoli okazało się że działa! I na dodatek bardzo dobrze, zero zaciachów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:08, kerkas napisał:

Gratuluję zdolności politechnicznych.

Dzięki :) A może to była ironia? Zrobiłem to tak w stylu McGivera bo już się nie mogłem doczekać żeby pograć wreszcie jak należy bo stary laser już tak czytał płytki że właściwie nie dało się już grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem synowi grę Spyro na PS2 i mamy lekki problem, gra chodzi na analogowych gałkach, czy jest jakiś aposób aby przełączyć na przyciski ? bo w padzie przycisk do przełączania jest cały czas podświetlony i ie da się go przełączyć - podobna sytuacja jest w grze God of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość nowych gier na PS2 jest produkowana pod sterowanie analogami. Stare gry działały jeszcze na D-Padzie, ale są tytuły, w których można się przełączać z 1 na 2 właśnie środkowym przyciskiem przy czerwonym światełku.

PS Analogi po to powstały, żeby się lepiej sterowało, kwestia wyszkolenia. Czas, żeby syn "dorósł" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 07:31, DoomnY napisał:

Nie zgadzam się. Większość gier akcji jest idealnie stworzona pod analogi. Nie wyobrażam
sobie God of War sterować dpadem.


God of War, Pro Evolution Soccer tak samo zresztą - bez gałek ani rusz ;)

@tosz racja niech syn dorośnie ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 07:29, tosz napisał:

to kicha bo lepiej steruje się przyciskami niż gałką

Też tak kiedyś myślałem ale później kiedy byłem zmuszony pograć w parę gierek na PS2 analogiem to się przyzwyczaiłem i teraz gram tylko analogiem. Jest dużo lepiej :) Na D-padzie gram jednak nadal w gry typu Tekken czy Soul Calibur bo w tym przypadku sprawuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem - chodzi o kartę pamięci ( oczywiście jest oryginalna ) nie mogę zapisać stanu gry God of War 2, wchodzę w snop światła wciskam R1 i od razu mam informację żeby wsadzić kartę do slotu 1 lub 2, gdy mimo to chcę zapisać pokazuje się informacja błąd zapisu.
Może pomyślałbym że jest uszkodzona karta, chyba nie bo zapisuje stany stany gier z innych gier np. COD 3 i SPYRO.
Ma ktoś pomysł o co tu może chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to się zdziwiłem... Też mam podobny problem, jednak mam go z kartą 16 MB z Allegro... Facet mówił, że oryginał. Taa, sranie... Od kiedy SONY sprzedaje szesnastki? :P
Mam identyczną sytuację, jednak wtedy, przed każdym zapisam, kartę wyciągam i wkładam z powrotem. To jedyne rozwiązanie... Możesz jeszcze iść i reklamować, bo dla mnie to jest szczyt, by produkt nie działał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 08:16, xbit71 napisał:

O, to się zdziwiłem... Też mam podobny problem, jednak mam go z kartą 16 MB z Allegro...
Facet mówił, że oryginał. Taa, sranie... Od kiedy SONY sprzedaje szesnastki? :P
Mam identyczną sytuację, jednak wtedy, przed każdym zapisam, kartę wyciągam i wkładam
z powrotem. To jedyne rozwiązanie... Możesz jeszcze iść i reklamować, bo dla mnie to
jest szczyt, by produkt nie działał..

numer w wyjmowaniem i wsadzaniem przed zapisem już przerabiałem - nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 11:01, tosz napisał:

czy KABEL PRZEWÓD S-VIDEO z PS1 będzie pasował do PS2 ?

Tak, kabel EURO który miałem od PSa działa z moją PS2 więc i z S-Video będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 08:50, tosz napisał:

chcę podłączyć klawiaturę i mysz do PS2 ( chcę grać w COD ) , jak to zrobić ?

Mówią na to Max Shooter, ale obecnie na allegro widzę tylko wersje na X360

EDIT: Jednak jest, wpisz w wyszukiwarce te słowa razem Maxshooter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować