Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Wyceń mi ktoś PS2 + 16 gier + 2 pady + okablowanie. Stan bardzo dobry.

Być może się go pozbędę, ale jeszcze się pomyśli, chciałbym jednak przedtem zobaczyć ile bym mógł dostać. ;) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:36, Chaotizz napisał:

Wyceń mi ktoś PS2 + 16 gier + 2 pady + okablowanie. Stan bardzo dobry.

Być może się go pozbędę, ale jeszcze się pomyśli, chciałbym jednak przedtem zobaczyć
ile bym mógł dostać. ;) Z góry dzięki.


Z 400/500 zł.Ja za ps2 w stanie idealnym +karta+2 pady + 8 gier dałem 380 zł.Więc więcej raczej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:51, tosz napisał:

Czy w końcu wyszła Tomb Raider: Underworld na PS2 czy nie ? bo różne wersje krążą


Przewidywana data premiery tej gry to styczeń 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:51, tosz napisał:

Czy w końcu wyszła Tomb Raider: Underworld na PS2 czy nie ? bo różne wersje krążą

Nawet jeśli wyszła, to i tak nie warto jej kupować w wersji na PS2. Płaci się niewiele mniej niż za wersje nextgenowe, a gra jest jednak sporo słabsza niż tamte wersje :/ Moja rada - poczekać aż zaopatrzysz się w któregoś z nextgenów lub zakup wersji an PC (najtańsza alternatywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to normalne aby konsola nie widziała karty pamięci ?
chodzi o to że gdy chcę zapisać stan gry w gra nie widzi karty pamięci i każe ją wsadzić do gniazda, jeżeli ją wyjmę i wsadzę ponownie to wtedy jest OK ( tylko dwie gry tak reagują God of War i God of War 2 - obydwie w Platynie , z innymi grami wszystko jest OK ) zastanawiam się czy to wina karty czy konsoli ?
czy ma ktoś podobne problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 08:17, tosz napisał:

czy to normalne aby konsola nie widziała karty pamięci ?
chodzi o to że gdy chcę zapisać stan gry w gra nie widzi karty pamięci i każe ją wsadzić
do gniazda, jeżeli ją wyjmę i wsadzę ponownie to wtedy jest OK ( tylko dwie gry tak reagują
God of War i God of War 2 - obydwie w Platynie , z innymi grami wszystko jest OK ) zastanawiam
się czy to wina karty czy konsoli ?
czy ma ktoś podobne problemy ?


Jaką masz kartę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:57, lol94 napisał:

Jak zrzuci na 350zł bierz bez wahania!


A za 400 jak nie opuści??
a w ogóle to tam jeszcze w tym zestawie oczywiście kable i tym tegesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:04, maja96 napisał:

> Jak zrzuci na 350zł bierz bez wahania!

A za 400 jak nie opuści??
a w ogóle to tam jeszcze w tym zestawie oczywiście kable i tym tegesy.


Spokojnie możesz brać ale czemu miał by nie opuścić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:54, maja96 napisał:

Czy opłaca się brać zestaw: PS2 Silm + 3 pady + Kilka gier + karta 8mb za 400zł?? Bo
mi znajomy oferuje.

To zależy jakie pady i jakie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:22, Zagul napisał:

> Czy opłaca się brać zestaw: PS2 Silm + 3 pady + Kilka gier + karta 8mb za 400zł??
Bo
> mi znajomy oferuje.
To zależy jakie pady i jakie gry :)


No takie same co są dodawane do konsoli od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:25, maja96 napisał:

> > Czy opłaca się brać zestaw: PS2 Silm + 3 pady + Kilka gier + karta 8mb za 400zł??

> Bo
> > mi znajomy oferuje.
> To zależy jakie pady i jakie gry :)

No takie same co są dodawane do konsoli od razu.

Skoro to Dual Shocki, to opłaca się po byku. Bierz be zastanowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:54, maja96 napisał:

Czy opłaca się brać zestaw: PS2 Silm + 3 pady + Kilka gier + karta 8mb za 400zł?? Bo
mi znajomy oferuje.


Jak poprzednicy kupuj bez wahania. Mi dziś wysłali Metal Gear Solid: 3, jak dojdzie w piątek to się szykuje niesamowite granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale mam pytanie. Mam wersję PS2 SCPH-90004 i mam taki problem, jedna trzecia obudowy jest pokryta plastikiem podobnym od tego z PS3, który jak wiadomo bardzo łatwo się rysuje. Dbam o swoje PS2, lecz na nim ostatnio pokazało się kilka bardzo brzydkich rys. Jest jakaś możliwość usunięcia rys ? Pytałem wujka google, lecz nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:21, Bratek196 napisał:

/.../rys. Jest jakaś możliwość usunięcia rys ? Pytałem wujka google, lecz nie dostałem jednoznacznej
odpowiedzi :/


Niestety, nie ma za bardzo możliwości usunięcia rys z tego materiału. Sam w końcu mam Playstation 3 i dobrze wiem, jak podatny jest ten rodzaj plastiku na wszelkie zarysowania - wystarczy zagięcie na szmatce i od razu powstaje rysa. Wszelkie pasty od usuwania rys raczej na niewiele się zdadzą, pozostaje zakup nowej obudowy, a to nie jest łatwa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:21, Bratek196 napisał:

Sorry za spam, ale mam pytanie. Mam wersję PS2 SCPH-90004 i mam taki problem, jedna trzecia
obudowy jest pokryta plastikiem podobnym od tego z PS3, który jak wiadomo bardzo łatwo
się rysuje. Dbam o swoje PS2, lecz na nim ostatnio pokazało się kilka bardzo brzydkich
rys. Jest jakaś możliwość usunięcia rys ? Pytałem wujka google, lecz nie dostałem jednoznacznej
odpowiedzi :/

A co za różnica, czy obudowa jest porysowana, czy też nie? Ja na mojej PS2 mam dziesiątki, a może nawet i setki rys :) Nie przeszkadza mi to zupełnie w graniu, więc jak dla mnie problem nie istnieje. To nie karoseria samochodu, że Ci zacznie rdzewieć jak powłoka lakiernicza jest naruszona :P

PS. Żeby nie było, że jakimś profanem jestem - to nie ja porysowałem obudowę Plejaka, tylko osoba, od której ją zeszłego maja kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować