Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 08:57, Shini napisał:

Musisz ją sformatować, to jest w ustawieniach.

która to pozycja w ustawieniach ? bo szukałem i nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 09:13, tosz napisał:


> Musisz ją sformatować, to jest w ustawieniach.
która to pozycja w ustawieniach ? bo szukałem i nie mogę znaleźć


Gra powinna Ci automatycznie przed zapisem sformatować, ja tak miałem gdy zapisywałem pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 10:54, Bratek196 napisał:

Gra powinna Ci automatycznie przed zapisem sformatować, ja tak miałem gdy zapisywałem
pierwszy raz.

ale konsola jest przerobiona czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 11:09, tosz napisał:

ale konsola jest przerobiona czy nie ?



Moja nie konsola nie jest przerobiona, dobra wytłumaczę Ci jak to było w moim przypadku. Zakupiłem kartę pamięci wkładam ją, odpaliłem Medal of Honor Wojna w Europie, stworzyłem profil i gdy chciałem go zapisać, gra się zapytała o chyba sformatowanie karty pamięci, ja nacisnąłem "Yes", poczekałem trochę i karta się sformatowała i mogłem zapisać profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:12, Bratek196 napisał:


> ale konsola jest przerobiona czy nie ?


Moja nie konsola nie jest przerobiona, dobra wytłumaczę Ci jak to było w moim przypadku.
Zakupiłem kartę pamięci wkładam ją, odpaliłem Medal of Honor Wojna w Europie, stworzyłem
profil i gdy chciałem go zapisać, gra się zapytała o chyba sformatowanie karty pamięci,
ja nacisnąłem "Yes", poczekałem trochę i karta się sformatowała i mogłem zapisać profil.

czyli to gra formatuje kartę a nie konsola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:16, Bratek196 napisał:


> czyli to gra formatuje kartę a nie konsola ?

Czy to ważne, musisz odpalić grę.

chyba ważne, wszyscy piszą że formatuje się z pozycji browsera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 11:33, tosz napisał:

chyba ważne, wszyscy piszą że formatuje się z pozycji browsera



To ja nie wiem :/ Ja formatowałem sobie przez grę. Zrób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:33, tosz napisał:

chyba ważne, wszyscy piszą że formatuje się z pozycji browsera

Settings> System settings> format memory stick, z poziomu XMB (browsera jak kto woli). Żadna filozofia :)
I nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, żeby gra formatowała kartę pamięci. Pewnie chodziło o stworzenie nowego profilu dla gracza :D
EDIT: ech, porąbały mi się tematy, myślałem że to ten o PSP. Ale w PS2 pewnie jest podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam !

Szukam gierki dla taty dobrze zeby miala latwe sterowanie zeby byla to nawalanka cos w stylu God of War, Devi May Cry
Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 15:02, Michalz5 napisał:


Witam !

Szukam gierki dla taty dobrze zeby miala latwe sterowanie zeby byla to nawalanka cos
w stylu God of War, Devi May Cry
Prosze o szybka odpowiedz

Vitrua fighter 4.Teraz mój problem.Gdy oodpalam God of War 2 to mi się pojawia taki napis: ''''Please insert playstation or playstarion 2 format disc'''' i gra się już nie uruchamia.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 15:14, SzakaLaka napisał:

>
> Witam !
>
> Szukam gierki dla taty dobrze zeby miala latwe sterowanie zeby byla to nawalanka
cos
> w stylu God of War, Devi May Cry
> Prosze o szybka odpowiedz
Vitrua fighter 4.Teraz mój problem.Gdy oodpalam God of War 2 to mi się pojawia taki napis:
''''Please insert playstation or playstarion 2 format disc'''' i gra się już nie uruchamia.Co
robić?


Zrestartuj konsolke ( Virtua Fighter to nie te klimaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 15:02, Michalz5 napisał:


Witam !

Szukam gierki dla taty dobrze zeby miala latwe sterowanie zeby byla to nawalanka cos
w stylu God of War, Devi May Cry
Prosze o szybka odpowiedz

Dupa tam nie Virtua Fighter 4. To jest bijatyka, do tego bardziej rozwinięta systemowo niż Tekken czy Soul Calibur. Jeśli lubi slashery, to kup mu coś z tego: Onimusha Dawn of Dreams, God Hand, Viewtiful Joe, Genji, Spartan: Total Warrior, Mortal Kombat: Shaolin Monks (świetny coop).

SzakaLaka:
Przetrzyj płytę albo oddaj konsolę do czyszczenia, może być zakurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kilku z was zapewne pamięta mój problem z hałasującą konsolą. Otóz dzisiaj przed chwilą grając w Call of Duty 2: Big Red One, zauważyłem, że podczas gry także konsola wydaje hałasy - co średnio 10 sekund słychać pojedyncze wwwwyyy dochodzące z konsoli.
Prócz tego chyba w tych momentach gra się lekko przycina. I ogólnie mam takie wrażenie, że cała gra się zacina - przykładem jest celownik, który, gdy go poruszam w góre i w dół, lekko przycina się przy poruszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ;). Piszę w sprawię możliwego jak najtańszego zakupu DualShocka2 do ps2... nie wiecie gdzie mógłbym w miarę tanio kupić na ternie Warszawy? Wiem, allegro.pl, że dualshocki w granicach 15 zł są i byłbym w stanie się na to skusić gdyby nie to, że potrzebuję tego pada do końca przyszłego tygodnia no i no ;P ktoś doradzi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:57, tosz napisał:

czy zna ktoś dobrą stronę z poradnikami do gier na ps2 ? szukam poradnika do gry Spyro
- enter the dragon


http://www.gamefaqs.com/

@garrick - te pady po 15 pln to syf, szkoda na nie kasy. Tylko i wylacznie orginaly a one chyba po 50-60 pln chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Zauważyłem, że podczas gry w Carbona, gra zalicza lekkie ścinki. Płytka nie jest porysowana, niedawno ją kupiłem. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować