Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Witaj. Ja też w Carbonie miałem ścinki, ale tylko w momentach gdy wyjeżdżałem poza pewną granice i zdarzało się tak jakby doczytywanie dalszej części miasta. To chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:17, PAPISHON napisał:

Witaj. Ja też w Carbonie miałem ścinki, ale tylko w momentach gdy wyjeżdżałem poza
pewną granice i zdarzało się tak jakby doczytywanie dalszej części miasta. To chyba normalne.


Ale ja akurat wtedy trzaskałem w wyścig dla dwóch z bracholem, no i podczas normalnego wyścigu się zwieszał :P Nawet ojciec zauważył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:19, Ancient Lord napisał:

Ale ja akurat wtedy trzaskałem w wyścig dla dwóch z bracholem, no i podczas normalnego
wyścigu się zwieszał :P Nawet ojciec zauważył ^^


Może laser się starzeje. Mi się tak w kółko doczytuje w San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:46, OmegaX napisał:

Może laser się starzeje. Mi się tak w kółko doczytuje w San Andreas.


Hmm, a jak temu zapobiec? Przeczyścić laser, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:55, Ancient Lord napisał:

Hmm, a jak temu zapobiec? Przeczyścić laser, czy jak?


Możesz przeczyścić, ale nie wiem czy to pomoże. Jeśli w innych grach masz podobnie problemy to najlepiej by było wymienić. Koszt nowego lasera nie jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:57, OmegaX napisał:

> Hmm, a jak temu zapobiec? Przeczyścić laser, czy jak?

Możesz przeczyścić, ale nie wiem czy to pomoże. Jeśli w innych grach masz podobnie problemy
to najlepiej by było wymienić. Koszt nowego lasera nie jest duży.


A ile kosztuje nowy laser do "grubego" PlayStation? No i jak go zamontować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:58, Ancient Lord napisał:

A ile kosztuje nowy laser do "grubego" PlayStation? No i jak go zamontować?


Najlepiej jakbyś oddał konsolę do jakiegoś zaufanego serwisu. Niestety głowice lasera do "grubych" PS2 są o wiele droższe od tych do Slima. Tu masz przykładową aukcje: http://allegro.pl/item530005362_nowy_oryginalny_laser_hd_7_lodz_sklep_serwis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:04, OmegaX napisał:

> A ile kosztuje nowy laser do "grubego" PlayStation? No i jak go zamontować?

Najlepiej jakbyś oddał konsolę do jakiegoś zaufanego serwisu. Niestety głowice lasera
do "grubych" PS2 są o wiele droższe od tych do Slima. Tu masz przykładową aukcje: http://allegro.pl/item530005362_nowy_oryginalny_laser_hd_7_lodz_sklep_serwis.html


Cholera, to kosztuje 200zł :| Drogo, a nie stać mnie na taki wydatek ;/ Na pewno to laser nawala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:11, Ancient Lord napisał:

Cholera, to kosztuje 200zł :| Drogo, a nie stać mnie na taki wydatek ;/ Na pewno to laser
nawala?


No skoro płytka nie jest porysowana. Napisz jeszcze ile konsola ma lat i czy przy innych grach też masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:14, OmegaX napisał:

> Cholera, to kosztuje 200zł :| Drogo, a nie stać mnie na taki wydatek ;/ Na pewno
to laser
> nawala?

No skoro płytka nie jest porysowana. Napisz jeszcze ile konsola ma lat i czy przy innych
grach też masz problemy.


PRzy innych nie. Czasem na krótko przy GoW pokazuje się na ułamek sekundy napis "Loading", no i w CoD2 wydaje mi się, że też się przycina. Konsola nie wiem ile ma lat, kupiłem na Allegro, ale wiem, że miała 2 właścicieli przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:16, Ancient Lord napisał:

PRzy innych nie. Czasem na krótko przy GoW pokazuje się na ułamek sekundy napis "Loading",
no i w CoD2 wydaje mi się, że też się przycina. Konsola nie wiem ile ma lat, kupiłem
na Allegro, ale wiem, że miała 2 właścicieli przede mną.


Nie chcę tu jakiś wyroków orzekać, ale mi się wydaję, że to właśnie laser tym bardziej, że konsola używana... Poczekaj może też inni użytkownicy coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:45, OmegaX napisał:

Nie chcę tu jakiś wyroków orzekać, ale mi się wydaję, że to właśnie laser tym bardziej,
że konsola używana... Poczekaj może też inni użytkownicy coś doradzą.


Kurde, a przeczyszczenie nie pomoże? Bo widze, że konsola jest zakurzona, to może przez to, hym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:50, Ancient Lord napisał:

Kurde, a przeczyszczenie nie pomoże? Bo widze, że konsola jest zakurzona, to może przez
to, hym?


Przeczyść to się przekonasz. Są też płyty czyszczące laser, ale nie wiem na ile są skuteczne. http://allegro.pl/item530722667_uniwersalna_plyta_czyszczaca_laser_video_play.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skocz do jakiegoś sklepu ze sprzętem albo na giełdę komputerową i wyszukaj ludzi, którzy wyczyszczą Tobie sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:06, OmegaX napisał:

> Kurde, a przeczyszczenie nie pomoże? Bo widze, że konsola jest zakurzona, to może
przez
> to, hym?

Przeczyść to się przekonasz. Są też płyty czyszczące laser, ale nie wiem na ile są skuteczne.
http://allegro.pl/item530722667_uniwersalna_plyta_czyszczaca_laser_video_play.html


A jak się przeczyszcza laser? Tzn, jakie są sposoby na wyczyszczenie lasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:41, Ancient Lord napisał:

A jak się przeczyszcza laser? Tzn, jakie są sposoby na wyczyszczenie lasera?


W "grubej" PS2 jest gorszy dostęp do soczewki niż w Slimce, ale mam tutorial, który opisuje wszystko krok po kroku: http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2_konserwacja/strona1.php Jak nie masz wprawy to poproś tatę, wujka, dziadka, stryjka itd. Jednak najlepiej jakbyś oddał konsolę do jakiegoś profesjonalnego serwisu. Wtedy by Ci doradzili, czy wyczyścić, czy wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:17, tosz napisał:

czy jest możliwe aby grać na PS2 padem bezprzewodowym ?


Odpowiedź brzmi : tak.
Co wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:23, tosz napisał:

po prostu znalazłem coś takiego i nie wiem czy to nie ściema ?
http://www.allegro.pl/item536433311_duo_vibration_controller_bezprzewodowy_do_ps2.html

Ja bym tego nie kupił z trzech powodów:
1. Jest to pad "renomowanej"* firmy Dragonplus o której w życiu nie słyszałem więc ogólnie z jakością może być bardzo różnie. Zdziwiłbym się gdyby wszystko działało jak należy.
2. Wkurzałaby mnie konieczność wymiany baterii, zwłaszcza że z włączonymi wibracjami zbyt długo na 2 małych paluszkach by to pewnie nie pochodziło.
3. Po co mi bezprzewodowy pad skoro kabel od padów SONY jest wystarczająco długi? Poza tym bezprzewodową myszkę do PC to jeszcze rozumiem ale w czym przeszkadza kabel podczas grania na padzie?

*Dla nie kumatych: to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować