Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 13:23, tosz napisał:

po prostu znalazłem coś takiego i nie wiem czy to nie ściema ?
http://www.allegro.pl/item536433311_duo_vibration_controller_bezprzewodowy_do_ps2.html


Mam taki sam i działa. Na początku miałem problemy bo niestety końcówkę wpychałem do slotu do góry nogami na siłę :]
Przyciski X, O itd. chodzą trochę ciężej niż w przypadku orginałki, ale do pada dostałem dodatkowo kabel do podłączania pada pod USB więc nie żałuję. :-)

@Kosmitus, a jak byś grał przed telewizorem 37''''? Siedział tuż obok niego, siadł grzecznie na dywanie czy przeciągnął kabel przez cały pokój żeby siąść na fotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 14:23, Mistic napisał:

Przyciski X, O itd. chodzą trochę ciężej niż w przypadku orginałki, ale do pada dostałem
dodatkowo kabel do podłączania pada pod USB więc nie żałuję. :-)


a jak długi jest kabel usb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:25, tosz napisał:

a jak długi jest kabel usb ?


Długość kabla od końcówki USB, a końcówki do podłączenia pada/tego hm... radyjka? wynosi 2 cm. Na aukcji do której link podałeś jest zresztą zdjęcie tej przejściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:23, Mistic napisał:

@Kosmitus, a jak byś grał przed telewizorem 37''''? Siedział tuż obok niego, siadł grzecznie
na dywanie czy przeciągnął kabel przez cały pokój żeby siąść na fotelu?

Gdyby standardowy kabel wydał mi się za krótki to kupiłbym przedłużkę za trochę ponad 10 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:41, Kosmitus napisał:

3. Po co mi bezprzewodowy pad skoro kabel od padów SONY jest wystarczająco długi? Poza
tym bezprzewodową myszkę do PC to jeszcze rozumiem ale w czym przeszkadza kabel podczas
grania na padzie?

Bezprzewodowe pady to diabelna wygoda jest. Też myślałem tak jak Ty, że po co, że to jakieś głupie wymysły etc. Ale jak zagrałem na bezprzewodowym padzie na X360, to teraz ciężko jest mi się znowu przestawić na kablowe pady z PS2 :/ Różnica w komforcie grania jest mocno odczuwalna, na korzyść oczywiście bezprzewodowych kontrolerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie niecodzienne pytanie.Zastanawiam się poprostu nad sprzedażą konsoli i chciałbym ,aby jakiś "ekspert" wycenił mi co nieco :P Jeśli to możliwe to bardzo prosze:

Konsola,pełne okablowanie,jeden pad,memorka 8 mb
Gry:FIFA Street,Shinobido,GTA LCS,SW:TFU,Final Fantasy X2,PoP:The Sands of Time (chyba wszystko,jesli o czym zapomniałem to dopisze)
Nie wiem tylko czy mam jeszcze oryginalne opakowanie,jesli mialo by to cos do ceny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:14, WIkitory napisał:

Konsola,pełne okablowanie,jeden pad,memorka 8 mb
Gry:FIFA Street,Shinobido,GTA LCS,SW:TFU,Final Fantasy X2,PoP:The Sands of Time (chyba
wszystko,jesli o czym zapomniałem to dopisze)
Nie wiem tylko czy mam jeszcze oryginalne opakowanie,jesli mialo by to cos do ceny ^^


Dobrze by było jakbyś napisał ile konsola ma lat i czy Slim czy ta większa. Na moje oko tak z 250 PLN ew. 300 PLN na więcej nie ma co liczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:47, WIkitory napisał:

Konsola ma 2 lata,SLIM.
Szczerze mówią to myślałem ,że troche wiecej (bo np.TFU ponad 100 zł kosztuje)


No tak, ale już nóweczke można kupić za 399 PLN ( http://allegro.pl/item540972926_ps2_slim_fabrycznie_nowa_silver_nowy_model_90004.html ) Fakt dorzucasz gierki, ale to i tak nie dorówna cenie nowej konsolki na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:36, mikim napisał:

A na ile jest ta gwarancja? ;] Dodatkowo ten sprzedawca ma 0 komentarzy :P.


Wziąłem pierwszą lepszą aukcję, a ty się czepiasz. Tu masz też za 399 PLN ( http://allegro.pl/item538441261_przerobiona_ps2_slim_pad_8mb_gratisy_1_rok_gw.html ) i ( http://allegro.pl/item543981774_ps2_slim_przerob_pad_8mb_gw_1rok_kurier_24h_od_ss.html )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:44, OmegaX napisał:

> A na ile jest ta gwarancja? ;] Dodatkowo ten sprzedawca ma 0 komentarzy :P.

Wziąłem pierwszą lepszą aukcję, a ty się czepiasz. Tu masz też za 399 PLN ( http://allegro.pl/item538441261_przerobiona_ps2_slim_pad_8mb_gratisy_1_rok_gw.html
) i ( http://allegro.pl/item543981774_ps2_slim_przerob_pad_8mb_gw_1rok_kurier_24h_od_ss.html
)

Najważniejsze jest to, żeby konsolka działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko, że na tej 1szej aukcji nie mogę się doszukać informacji o tym, że są nowe czy używane, a na tej drugiej jest napisane, że są używane. Dodatkowo gwarancja tylko na przeróbki :p. Oj, no nie wiem, czy tak łatwo znaleźć nóweczkę za 399 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:12, WIkitory napisał:

Cóż,myślałem,że dorzucając te gierki dobije przynajmniej do 370 zł.Pech :P Chyba czarnulka
zostanie na mojej półce.


Najlepsze rozwiązanie. Moje PS2 też już się nie opłaca sprzedawać, a czasami fajnie jak kumpel przyjdzie popykać w PES''a czy Tekkena. Warto mieć tą konsolę na swojej półce moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:54, mikim napisał:

Ta, tylko, że na tej 1szej aukcji nie mogę się doszukać informacji o tym, że są nowe
czy używane, a na tej drugiej jest napisane, że są używane. Dodatkowo gwarancja tylko
na przeróbki :p. Oj, no nie wiem, czy tak łatwo znaleźć nóweczkę za 399 zł :).

W różnych Media Marktach czy Saturnach często są za tyle.
Osobiście nie rozumiem ludzi kupujących nowe PS2. Przecież za cenę niższą (a na pewno nie wyższą) ma się działający sprzęt z masą dodatków - drugi pad, jakieś gry, memorka, czasem pilot. Ja swoją używkę kupiłem prawie 2 lata temu, już wtedy byłą stara, a działa nadal. To zależy czy ktoś lubi ryzyko - a można zyskać sporo - najwięcej to kasy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:49, Quatre napisał:

W różnych Media Marktach czy Saturnach często są za tyle.
Osobiście nie rozumiem ludzi kupujących nowe PS2. Przecież za cenę niższą (a na pewno
nie wyższą) ma się działający sprzęt z masą dodatków - drugi pad, jakieś gry, memorka,
czasem pilot. Ja swoją używkę kupiłem prawie 2 lata temu, już wtedy byłą stara, a działa
nadal. To zależy czy ktoś lubi ryzyko - a można zyskać sporo - najwięcej to kasy ^_^


A nóż trafisz na jakiś z wyexploatowanym laserem. Ja tam wolałem nie ryzykować, a pada czy inne badziewia sobie sam dokupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:59, OmegaX napisał:

A nóż trafisz na jakiś z wyexploatowanym laserem. Ja tam wolałem nie ryzykować, a pada
czy inne badziewia sobie sam dokupiłem.

Do odważnych świat należy :) Nawet dziś nie możnaby kupić samej konsoli nowej za cenę, za jaką ja dostałem drugiego dualshocka, memorkę, pilota, i dwie gry. Dlatego ja twierdzę nadal, że warto kupować używane konsole. Może w przypadku current genów jest to bardziej ryzykowne, bo nie wiadomo jak tam z kontem online, ale stare PS2 się nadają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować